Menu Forum

Bungalov 468 Euroline nějaké informace o tomhle domku

(cz & sk)
14. bře 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
karny (30 r.)
Registroval se 12. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků a 1 album. Region Třebíč.
  • Sním o domě
    Benetice, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
karny (30 r.)
Registroval se 12. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků a 1 album. Region Třebíč.
  • Sním o domě
    Benetice, Region Třebíč
 Chtěl bych se zeptat zda někdo nestaví tento domek?? plánujeme ho postavět. tak by mě zajimali nějaké informace?? na kolik vyjde hruba stavba atd??
13. říj 2009 ve 22:03  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
karny (30 r.)
  • Sním o domě
    Benetice, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
karny (30 r.)
  • Sním o domě
    Benetice, Region Třebíč
 Nikdo nestavi takhle peknej domek???
14. říj 2009 v 19:49  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cencul001
Registroval se 14. března 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 1 příspěvek. Region Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
cencul001
Registroval se 14. března 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 1 příspěvek. Region Poprad.
 dobry den, tiez ma zaujima tento projekt, ak ste ho niekto realizovali, alebo iny tomuto podobny, rad prosim dajte vediet. budeme vdacni za kazde info
14. bře 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferenju
Registroval se 26. září 2008 na modrastrecha.sk. Přidal 62 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
ferenju
Registroval se 26. září 2008 na modrastrecha.sk. Přidal 62 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Malacky.
 Caute, sestra ma tento dom, stavali sme ho svojpomocne. Ma ho spraveny z tehly a s tymito upravami:

Z ľavého boku je ešte prilepená garáž pod spoločnou strechou.
Z pravého boku nemajú 2 okná + komorové, ale majú rohovú kuchyňu bez okien + okno kde je jedáleň, je veľké až po zem.To prostredné je zamurované.
Zo zadu nemajú v izbách veľké terasové dvere, ale normálne okná. V obývačke nemajú tie bočné terasové dvere, tam je nábytková zostava.
Komora je kde je malý záchod
14. bře 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí