Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
1
552
553
Profilova fotka
koupit ..... vyrábějí to různé firmy zaměřené na sauny atd. ----vyjde kolem 20ti tisíc......litinová taky.....váháme.....ale v červnu už budem muset rozhodnout. @zdenallicka
Odpovědět
Profilova fotka
@saruna Jj, už jsem se dívala..:-) Pálky teda nehorázné, ale zas to není na pár let.. doufám..:-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
tak holky...nakonec litina....v albu mám fotky.... ;-) @zdenallicka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Nemáte někdo prosím zkušenost s děláním omítky s patinovým nádechem? Něco jak je na obrázku (tohle je děláno barvou Effektlasur). Zvládne něco podobného i amatér?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@jancip podle mě to není žádná věda....jde o podklad...vyštukování...pokud budeš nanášet třeba keraštuk špachtlí...různými směry, pak toho hravě docílíš...pak vymalovat barvou, a poté o štich či dva tmavší přejet a vytřít houbou....zůstane jen v nerovnostech a máš patinu jak dělanou:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
ahoj, nemá tu někdo zděnou kuchyň ? sbírám inspiraci, zatím jsem toho moc nenašla, pročítám si tady témata, ale moc reálných fotek tam není, snad dvě alba co mě zaujaly.. kdyby měl někdo nějaké postřehy, rady, fotky, uvítám :-) Bude mi ji stavět zedník, tak si říkám, že to snad zvládne, ale inspirace se vždy hodí.. natřít omítku, nebo vydlaždičkovat, a dávat dvířka, nebo radši závěsy.. nějak úplně nemám představu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@deyana Taky jsem nad ní uvažovala, kamarádka jí má...říkala, že je potřeba zpevnit roxory, aby byla co k čemu...nakonec jsme od toho upustili, asi na to "nemám koule" a mám strach, že by se mi za chvilku nelíbila.... :-|
Odpovědět
@zamilovanadonej no, já právě myslím na chatu, ne domů.. teda časem bychom se tam asi přestěhovali, ale to až za x let, a to bych možná už zase kuchyň rekonstruovala :-N Tchán je totiž zedník a jsou tam i nějaké cihly, tak mě napadlo, že by se do toho mohl pustit.. no ale nějak nevím nevím.. zas aby to bylo nějaký "odfláklý" nechci, ty roxory myslíš jako na horní desku, nebo na celou kuchyň? já právě četla, že třeba při klepání řízků se může leccos v tom zdivu drolit, a je třeba to fakt udělat pořádně.. myslela jsem, že bude nahoře jen klasická deska, viděla bych to teda na masiv dřevo.. otázka je, jak to zpevnit, co tam dát, nebo jak to spojit, případně jestli třeba na to udělat desku z betonu a navrch až potom tu dřevěnou, jestli to má smysl.. to jsou takový moje úvahy, ale vím o tom prdlajs :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@deyana Já mám pocit že i stěny zpevňovali, ale stavěli to z ytongu...no, to klepán í řízků teda nevím, aby pak nebyly na podlaze :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 letech
@mony2 Now you can get anything from Neiman Marcus at a very cheap price & also get free shipping at Neiman Marcus Promo Codes! https://www.couponoutlet.org/deals/ne...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
552
553
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?