Dream team 2008 a jejich hnízdečka

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak schválně, která z Vás je tak šikovná a hned naše obývací téma najde :-D
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
:-D stale pridavam a nieco mazem :-D no podstata stale rovnaka - uz by sa aj druhy album s realnymi pripravami mohol zacat rozrastat. dufam ze budes mat cas zaktualizovat a aj na tento sa tesim ako budete zariadovat
Odpovědět
Profilova fotka
a album uz je na svete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeejdiky, ja kukam na Tvoj album (nevediac ze je Tvoj) a ma tak napadlo, ze take nieco urcite sa Tebe paci a pritom si si to poodkladala Ty :-) tak Ta chvalim, ze si taka cinna a mas uz aj tu albumik... no idem sa ucit, ale ak mi vecer ostane cas, a drahy bude suhlasit, supnem sem nas podorys a co a ako si predstavujem...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru uplne moj styl, tak sa musim aj tu realizovat.... musim byt predsa vsade :-D jasne ale neprehanaj to s tym ucenim, ved je sviatok. a dufam ze ti odsuhlasi ukazat nam predstavy a podorys, alebo len nechvilicku ze ake to budete mat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
predstavy myslim urcite, len na podorys sa ho musim opytat...a ak povie nie, tak na sup sekundu Ti ho potom tu ukazem :-) idem sa trosku poucit, nejak nestiham a je toho dost vela. tak Ti rpajem krasny dnesok, pekne postihaj co to do roboty a ked nieco prejdem dojdem sa sem na Teba mrknut ci si tu ;-) cmuk
Odpovědět
Profilova fotka
ja tu budem cely den, takze vies kde ma najdes ;-) tak nech ti to ucenie ide rychlo do hlavy, pa cmuk
Odpovědět
Profilova fotka
daaakujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak este k tomu ratanovemu nabytku, moja mami je velka milovnicka ale i tak doma nic takeho nemame, nejak jej to nepreslo u zvysku rodiny, my potrebujeme plast a drevo a ine odolne materialy, sme jak niciaci hurikan :-) ...no ale ja by som chcela taky ratanovy kos na pradlo - spinave :-N - podla mna to vyzera fakt dobre a pritom tie veci v kosi dychaju, cize je to super :-) uz som si ich aj okukla, predavaju ich v Petrzke pred Tescom. doma mame take dva kose,fakt sa osvedcili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my mame ratan radi vsetci a aj ho mame, ja mam rozkladaciu sedacko postel u nasich taku ako je ta velka v albume len malu na tri vankuse vzadu, tak akurat jamsa tam vyspim a ked sa rozlozi tak dvaja a je to uzasne, mam ju vyse roka ci uz dva? a stale ako nova a mavali sme stolicky v hale ratanove dlhe roky vydrzali a to boli take njake lacne ze nie njak kvalitny ratan. no zas pri detoch neviem neviem, hlavne ked sa mi v tej smotanovej strasne paci, hmm taka smotanovo hneda obyvacka x-) jej ten kos sa mi tiez paci je to super a pekne, krajsie ako taky dierkovany umely, ten ratanovy este aj pekne vizera. presne pred tescom mavaju same prutene veci, rada tam pozeram
Odpovědět
Nasli radcove, nasli :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
dremteamacky svadbuju a nemaju cas na byvanie :-D
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?