Jak ochránit koženou sedačku?

Ahojky, máte někdo zkušenosti s bílou koženou sedačkou? Ráda bych ji něčím napustila, aby odolávala špíně, ale nemám zkušenost s žádným přípravkem, na netu toho moc není a většinou zde uvádí, pozor může změnit barvu! tak pomoc, kdo máte bílou sedačku a čím ošetřujete, děkuji za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
karlosek, máme barvu takovou slonovou kost, už asi 3.rok a máme ji z Ikei + jsme si tam rovnou koupili na ni přípravky na čištění. Jednou za čas to manžel očetří a je to. Za ty 3.roky je pořád jako nová. Někde jsem četla, že se ošetřuje i mlékem, ale s tím teda nemám zkušenost. Ničím jsme ji nenapouštěli, jen ji jednou za pár měsíců vezmeme těmi 2 přípravky a je to - jeden je na ošetření a druhý myslím na nějaké flíčky a tak.
Odpovědět
Díky za tip, do Ikei určitě zavítám, my jsme ji koupili v Kika nábytku a tam mi prodavač doporučil napustit, tak proto hledám vhodné tipy a nejlépe i zkušenosti. Je pravda, že bílá je bílá a tudíž i lehce zašpinitelná, stačilo pát návštěv a už tam byly flíčky, ale hadřík lehce navlhčený pouze vodou to spravil, ale nevím jak to bude dál. Určitě se poohlédnu v té Ikei.
Odpovědět
Karlosek: máme doma sedačku barvy slonové kosti, ošetřuju ji jednou za čas (tak za čtvrt roku). Před časem jsem koupila (myslím ve Scontu) přípravek - Collonil Nillfet. Je to taková jakoby mastička. Jinak ti určitě dobře poradí kdekoli v obchodě, kde se specializují na prodej kožených sedaček.
Odpovědět
a můžete mi někdo poradit jak dostat z kožený sedačky propisku?Malá si hrála a máme tam čáru :-( Zkoušela jsem to už vším možným a nic :-(
Odpovědět
Jennifer - díky za tip, ale obávám se, že v prodejnách tipu Kika a Sconto mi neporadí, alespoň ne tady v Brně, oni jenom prodávají, kup si a je to, ještě k tomu prodavače náháníš po obchodě, možná jsme natrefili a špatnou směnu, ale síla. A do Natuzzi raději ani nepůjdu :-| . Rozhodně musím něčím ošetřit, protože jak už jsem psala výše - návštěva, tmavě modré jeansy a měli jsme ji do modra ]-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, já ošetřuji koženou sedačku Elaskonem, je to takový přípravek v tubě, snad jestli dobře tuším vyrábí ho Severochema. Mají ho v Teta drogerii nebo v severochemě. Stojí cca 40,-Kč. Já taky nevěděla a tohle mi poradila moc hodná paní v prodejně kůže.
Odpovědět
my máme koženou postel objednanou z kleru a paní nám říkala, že k tomu dávají přípravek na kůži zdarma, jsem zvědavá jestli jí dostaneme i k sedačkám, ty máme z casamie. takže v kleru by šel možná i koupit. název zatím nevím.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?