Menu Forum

Pračka Indesit Omega 1000. Máte někdo návod k použití?

1. led 2008  • 
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 Mame doma pracku Indesit Omega 1000 s nejakym dalsim oznaceni 2020,a ja bych potrebovala navod k pouziti.Nemate nekdo?Nebo nekdo z vasich pribuznych ci znamych? Ne ze bych nevedela jak ovladat pracku,to samozrejme vim,ale na tehle pracce jsou na "kastli" naznaceny zakladni programy,asi 5,oznacenych pismeny,ale je tam moznost vice programu,protoze na oladacim kolecku jsou i cisla a pod tim seznamem programu je i napsane pro dalsi programy kouknete do manualu.Jenze ja ten manual nemam a potrebovala bych vedet jestli to ma nejaky rychly program treba pulhodinovy,nebo nejaky setrici proogram apod.muzete mi nekdo pomoct?Predem diky.
27. pro 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bobtail (32 r.)
2
Registrovala se 3. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 79 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Milovice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
bobtail (32 r.)
2
Registrovala se 3. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 79 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Milovice, Region Nymburk
 My teda pračku Indesit nemáme, ale dneska mi přivezli novou ledničku Indesit, tak z ní mám ohromnou radost, je opravdu krááásná emoticon. A k tématu, dávám odkaz na stránky Indesit s adresou ke kontaktování:

http://www.indesit.cz/indesit/utilities/5_0_contact_us.do

Podle mě, když si jim napíšeš, tak ti ten návod pošlou emoticon . My jsme v minulém pronájmu měli starou pračku Gorenje a majitelka k ní neměla návod, tak jim napsala a oni jí ho normálně poslali poštou emoticon . Za zkoušku to stojí emoticon .
27. pro 2007 v 19:54  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobtail (32 r.)
2
  • Již bydlím v bytě
    Milovice, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
bobtail (32 r.)
2
  • Již bydlím v bytě
    Milovice, Region Nymburk
 Teď koukám, že u jednotlivých výrobků si můžeš stáhnout návod k použití v pdf. To je supééér emoticon . Ale pokud je ta vaše pračka starší typ, tak tam asi nebude emoticon . No zkus se podívat emoticon .
27. pro 2007 ve 20:01  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 bobtail diky,zkusim,sice zu jsem nejakou jejich stranku prohledala,a nic nenasla, emoticon
27. pro 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dadunka (37 r.)
Registrovala se 16. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1 příspěvek a 1 inzerát. Region Prachatice.
fotoportrét
fotoportrét
dadunka (37 r.)
Registrovala se 16. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1 příspěvek a 1 inzerát. Region Prachatice.
 Zkus www.navody.cz emoticon pa
1. led 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí