Program na návrhy interiérů ke stažení zdarma

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Máte nějaký typ,kde je pěkné zpracování grafiky,jednoduše se ovládá a je ke stažení zdarma?Díky za typ :-)Já jsem si stáhla Google sketch up 7.1.6860,tak ho jdu vyzkoušet
Odpovědět
Profilova fotka
@pajiji Super:-)))))))) díky moc:-) Zkouším to dva dny a tohle mi nenapadlo. Krásný den a ještě jednou děkuji:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
ahojte, stiahla som si sweet home program a prosim vas, ako mam urobit ked chcem na 1/2 steny inu farbu obkladu nez na tej druhej? a co si mam nastavit ak to chcem navrhovat z pohladu interieru? dakujem
Odpovědět
super prográmky, budu se na to muset taky vrhnout, už se nm to blíží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky je prosím nějaký dobrý program na vizualizaci atd. Vůbec nejsem kamarád s takovými programi a ještě k tomu máme v tomto dětském pokoji šikmou střešní zeď s oknem, jsou v pokoji dveře na půdu a je ten pokoj rozdělený jedním schodem, myslíte, že se dá vůbec něco takového vytvořit? :-( Snažím se teď pracovat v programu Room Arranger ale jsem úplně mimo a nedokážu v tom udělat vůbec nic :-(
Odpovědět
@jenney Jsem dost poleno, ale z vlastní zkušenosti - pokud to nezvládáš v Room Arrangeru, v jiných to půjde ještě hůř - jsou daleko sofistikovanější a na ovládání složitější.
Odpovědět
@jenney ahoj já dělám vše v chief architekt, v zeleném provedení, je ještě fialové, ale to je jen na interier. dá se stáhnout demo verze, pracuju s ní taky a na youtube, jsou k tomu i videa. dá se v něm vytvořit cokoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky lidičky určitě už se to tu psalo, tak se omlouvám za opakování, ale mohli byste mi poradit program, ve kterém si navrhnu vlastní kuchyň,ale český program??? moc moc prosím???
Odpovědět
Profilova fotka
@anitraamm v ikea plánovači si můžeš navrhnout kuchyň zdarma, jiný neznám :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Ahoj...Prosím o radu. Plánuji si kuchyň a máme s manželkou vyhlídnutou rustikální kuch. linku. A tu začíná můj problém...Nemůžu na netu najít 3D modely pro Sweet Home,nebo jen obrázky jednotlivých skříněk. Něco jsem teď našel,ale není to co chcem :-( .Jak si můžu upravit importovaný obrázek aby se mi v návrhu objevil tak jak má :-| Děkuji Martin
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@pajiji Dobrý den, mohu se zeptat, jak dám krabici na stěnu? Nějak nemohu najít
Odpovědět
@sarkakll dlouho už jsem s programem nepracovala, hodně jsem pozapoměla.Ale myslím,že jsem z krabice udělala asi 3 mm silnou stěnu ostatní délky si dáte dle potřeby
Odpovědět
Prosím Vás jak udělám ve SweetHome dlažbu. na obklady jsem přišla, ale ta dlažba. To teda nevím
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@fabienne nedelate treba i navrhy interieru? Potrebovala bych pomoct z rozvrzenim obyvaku na jidelni, obyvaci a pracovni zonu pro mou maminku, ktera se bude stehovat do novostavby.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
prosím o radu, stáhla jsem si do programu nové dveře, ale nechovají se tak. Neprostoupí mi jakoby zdi. ani v pudorysu nemají ten nak dveří. Více někdo co s tím?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Prosim o radu, kde stahnu Google SketchUp free, starsi free verzi (32bit Windows)? Funkcni link?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, oživuji diskuzi. Jsem asi totální antitalent, nebo nevim. Stáhla jsem si Sweet home 3D. Super, chci si udělat hlavně koupelnu a kuchyň ( o vytvoření celého bungalovu můžu asi snít, absolutně nevim jak na to)....4 zdi teda udělám, na to jsem přišla, ale nabytku je tam strašně málo, potřebuji dvojumyvadlo, nějaký sprcháč atd....a absolutně netuším, jak si z nějakých stránek stáhnout nábytek, můžete mi to prosím popsat krok po kroku, jak to udělat?Vím, že to musí být v nějakém formátu, ale nevím kde zjistit jaký je to formát, zda to umí nebo neumí a hlavně jak to teda udělat. Děkuji.....
Odpovědět
@hermina7 neporadim, ale ja planovala v ikea kuchynskem planovaci kuchyn + obyvak.Ale i dalsi mistnosti, jen teda bez komplet vybaveni no.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?