Staví někdo jen ve dvou?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím, staví někdo z přítomných jen ve dvou? Stavíme s manželkou a rodina i okolí kde stavíme koukají divně, litují, odrazují.. Má to někdo podobně? Možná nám to půjde pomalu, ale věřím, že půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@daniel_boura víš co, já ti to shrnu : nemá cenu porovnávat neporovnatelný 😉 každej tady stavíme něco jinýho a jinak , s něčím jiným a někým jiným , v jiné době, za jiný prachy .....ALE ....i když jsem z toho někdy zničená jak fyzicky, tak psychicky , tak jsem stejně šťastná, že máme nějakej smysl života a můžem se hádat o něco smysluplnějšího jako je například tvar a barva střešní tašky , než o to , které z dětí je po mamince nebo tatínkovi 😁 ..... mimochodem jsem ty tašky vyhrála já 👍🙏 ....a chci říct, že je to už navždycky NAŠE ....jsou v tom NAŠE myšlenky, pot, krev a úsilí.... NIKOHO jinýho , protože i když jsou činnosti, kdy je potřeba víc než dvou lidí, tak ti druzí to nedělají pro sebe, nýbrž za peníze nebo aspoň kus žvance , tudíž v tom nevidí to gró .....
Odpovědět
hruba stavba -firma a remeslo sam po kuse netreba sa dat odradit,lebo rukami robit sa nenos i a detipridu neskôr na to ,ze zitie nie je o kecani do vetra a pozor na dlzobu
Odpovědět
@marvac 😄 hezky napsano 👍
Odpovědět
@daniel_boura blazni,hoďte na ně sit! A nakonec se i stastne rozvedete 😉
Odpovědět
@vrajmantak co?🤣🤣🤣
Odpovědět
@daniel_boura ano také ale máme ty přidružené profese a řeknu vám někdy je.to na rozvod
Odpovědět
Profilova fotka
My s manželem stavíme ve dvou a k ruce nám je můj děda. Naše okolí bylo skeptické stejně jako to vaše. Mnoho lidí tvrdilo, že stavba svépomocí a ještě ve dvou povede k rozvodu. Příští měsíc se po roce a půl stěhujeme a nic nás nesblížilo víc než tenhle náš dům. Okolí spadlo na zadek a my si splnili sen. Stačí jen dobře komunikovat, umět a hlavně chtít dělat kompromisy a mít trpělivost. 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?