Tepelné čerpadlo Protherm

Dobrý den, máte někdo zkušenost s TČ Protherm? Děkuji
Odpovědět
Dobrý den, taky by mně to zajímalo. Konkrétně model GeniaAir Split. Uvažujeme o něm do novostavby. Děkuji
Odpovědět
@krystof7 dobry den, nasel jste nejakou referenci nebo vite o nekom, kdo toto TČ ma? Diky
Odpovědět
@havrry Dobrý den, ne zatím jsem žádnou referenci nenašel, ale oslovím firmy v okolí, které výrobky Protherm dodávají a zkusím nějaké nainstalované TČ najít. Kdybyste nějakou referenci našel, tak se pak podělte s výsledkem. Děkuji
Odpovědět
@krystof7 Dobrý den, určitě zkusím taky něco pohledat. Protože mě to hodně zajímá a rozhoduji se mezi Nibe a Protherm. Nejde ani o cenu, ale spíše o dotačný servis a tu omáčku kolem toho. Mějt se.
Odpovědět
@krystof7 dobrý den, tak podařilo se něco najít? Mně bohužel ne 😞
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Obnovuji diskuzi. Máte někdo zkušenosti s napouštěním tepelného čerpadla? Berete vodu ze studny, nebo doporučujete destilovanou vodu? Děkuji
Odpovědět
@danielacz Dobrý den, naše zkušenosti jsou bohužel velmi negativní se studniční vodou. Záleží na kvalitě vody samozřejmě . I když voda ze studny je pitná, neznamená, že bude vhodná i do otopného systému. A rozhodně nejde jen o tvrdost vody. Máte-li možnost vodu z osvědčeného zdroje přes topenářskou firmu, bude to jistota.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme napouštěli vodu ze studny (měkká dle rozboru) + dali nějakou chemii Maychem MAYLINE SBA, kterou nám doporučil dodavatel.
Odpovědět
Máte někdo prosím zkušenosti s tepelným čerpadlem Protherm? @havrry něco jste zjistil? Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?