Začínáme stavět léto/podzim 2012, je tu někdo další?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo další, kdo plánuje zahájit stavbu na podzim 2012? Co už máte vyřízené?
Odpovědět
Profilova fotka
@tomino84 tak to by mělo dopadnout, pokud sou lidi a čas tak to půjde samo :-D , mrkni ke mě do blogu mám tam pár fotek ze stavby desky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupí jů, právě mi volal přítel, že nám dovezli střešní krytinu. Dnes a zítra budeme přibíjet palubky a dotírat podpěrné sloupy, kde bude parkovací stání. Už se nemůžu dočkat. Hlavně aby počasí vydrželo a nepršelo.
Odpovědět
@keila k cemu slouzi? Neni to stejne, co je tady?
Odpovědět
@pardubice2159 ja jsem si rikala, ze uz si tady nebyla. Vy jedete jako draci!
Odpovědět
Profilova fotka
@linee jjj, moc bych si přála nejdéle za rok bydlet, tak to musíme popohánět. Teď už to půjde pomalu, protože zbytek už si budeme dělat sami jen o víkendech...ale dosti na tom ušetříme.
Odpovědět
Profilova fotka
@pardubice2159 za rok ? vždyť máte dřevostavbu to musí bý za měsíc hotové ne ? Záleží co tedy všechno budete dodělávat sami.....
Odpovědět
@yvonahk jj, prý to ještě někde visí a pak nabývá právní moci... :-) ....ohláška je asi jednodušší, co?
Odpovědět
@linee My ČEZ....manžel tam pracuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@snanok mělo by to jít na 14 dní na vývěsku a pak 14 dní nabývat právní moci, připočítat vždycky jeden pracovní den na administrativu ... akorát když se ti do toho vloudí nemoc jedný ouřednice a neschopnost druhý :-( tak jsou z toho dva měsíce jako u nás ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
@pardubice2159 Kdyz si to nekdo udela sam, moc to obdivuji. My musime bydlet nejpozdeji na Vanoce, takze nam to bude delat firma:(
Odpovědět
@snanok Tak to je silny argument :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@linee je to uzavřené, takže náhodní "kolemjdoucí" nás nebudou šmírovat. Mám bohužel neblahé zkušenosti, že mě lidi z mého okolí tady špiclují. A vzhledem k tomu, že se tu bavíme o ledasčem, bude asi lepší být v soukromí.... ;-) @pardubice2159 jééé, tebe jsem zapomněla přidat, tak šup, pojďtě kecat sem: http://www.modrastrecha.cz/diskuse/te...
Odpovědět
Článek se načítá
@linee nějaké nabývání právní moci či co :-(
Odpovědět
@snanok ??? v CEZu? Jsem se ted nejak ztratila...:(
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 no právě, budeme dělat vše. Máme hrubou konstrukci, střechu bude dělat taky firma a zbytek už my.
Odpovědět
Profilova fotka
@linee tak díky bohu tatínkové jsou oba šikovní a navíc nám to ušetří penízky.
Odpovědět
Profilova fotka
@pardubice2159 tak to máte o zábavu postaráno :-D
Odpovědět
@kousinka ...nebo dovolená šéfové... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se snad zase o kousek pohnuli! vcera tu byla firma, co ma delat domek. vyppada to, ze bychom mohli uz docela v blizke dobe podepsat smlouvu a konecne by mohlo zacit martirum se stavebnim povolenim ci ohlaskou-to uvidime, co to nakonec bude muset byt. jinak se tu taky nejak ztracim, to bude assi tim, ze nestiham docitat
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 jjj, já "vyfasovala" čestnou funkci svačinářky :-D
Odpovědět
@linee to je výběr našeho dodavatele energií... :-) ....CEZ kvůli tomu, že tam manžel pracuje... (dělám v tom trošku zmatek,co? Ještě na té MS tápu)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ta adresa mi hlasi, ze stranka neexiatuje
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko76 existuje, jen jsem tě nepřidala do členů, zkus to teď...
Odpovědět
Ahojky.. tak jak se Vám všem daří???? ještě nestavíme a ani nejsou dokončené papíry... Projektant musí v PO volat na SÚ.... nemám dodělaný projekt, jelikož pro ohlášení chce SÚ složitější projekt a pro Územko chcfe jednodušší projekt... Rozumíte tomu někdo??? Jinak jáká soukromá skupina, nefunguje mi to... :-(
Odpovědět
@dibla Tak tomu nerozumim. A nemuzou si z toho slozitejsiho vzit to jednoduchsi a maji to?:) Nam uz prisel souhlas s ohlaskou.
Odpovědět
@linee no to jsem také myslela.... ale nevím, nejsem projektant tak doufám, že se v PO domluví...
Odpovědět
Profilova fotka
@dibla nebyla jsi mezi členy, napraveno! Takže šup do soukromé diskuze!
Odpovědět
@keila kujůůůůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
@keila Ahojky, zkoušela jsem také Vaši soukromou diskuzi, můžeš mě také přidat? Zahajovala jsem tuto diskuzi před pár měsíci, nám se to všechno taky nějak vleklo, už jsem myslela, že bude základová deska a zatím to vypadá (pokud nás už nic nepřekvapí) že ve středu půjdeme žádat o stavební ohlášku a snad to půjde rychle a brzy to vypukne, chceme do zimy zvládnout hrubou stavbu svépomocí ( střechu firma), tak uvidíme, jak to pošlape.... všem Vám tady, co už jste se do toho vrhli, hodně štěstí a ať jde práce od ruky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sanynka3 jasný, do soukromé skupiny jsi přidána
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?