Barvy na zahradní domek a postup

Profilova fotka
Ahojte, pořizuju nakonec dřevenej domek a chtěl bych požádat o rady a tipy na impregnaci a následně krycí barvu. Mám představu, že bude bílej s antracitovejma prvkama. Našel jsem si nějaký barvy na netu, ale je toho strašně moc. Mám zatím vybraný krycí barvy Remmers .... levnějc teda vycházej Eternal barvy (je v tom rozdíl v kvalitě?) Impregnaci zatím nemám, ale kdybych bral vše od Remmers, tak to vyjde asi na 15 tisíc, což u domka za 40k není úplně co bych asi chtěl. Mám vizi že to natřu impregnací... pak počkám a pak tam prdnu rovnou krycí barvu .... je to tak správně?🙂 samozřejmě na jednotlivý prkna a pak až budu skládat
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ještě jsem našel Dulux barvy a s nimi mám zkušenost z interiéru a jsem spokojenej..nemáte někdo zkušenost s exteriorevjma? Dulux Rapidry a Dulux satin finish?
Odpovědět
Vyzkoušeli jsme toho hodně, vč. Remmers. Za mě nej barva na exteriér. Dřevo je Osmo Selská 👍. Jinou už nechci.
Odpovědět
Je taková napůl šatům/lesk, nádherně elastická a dobre prikryla i orechovou tenkovrstvou lazuru. Troska vizua pro představu - jedna se o světle šedou na stene. Letos ji budu dávat v reverzu ba domek na nářadí (okna a dvere svetleseda, stěny bílé)
Odpovědět
Fotky mi nějak nejdou nahrát…
Odpovědět
Profilova fotka
@madejuli a s tou remmers jste byli spoko? .... na tu osmo jsem koukal, ale bohužel nemaj antracitovou, což je pro mě trochu omezující.... Jinak na fotkách to vypadá skvěle 🙂
Odpovědět
@zdenek_valek mi používáme na všechno Luxol originál a spokojenost nejdýl to máme asi 5 let na přístřešku na auto kde na to pere slunko a i prší a zatím bez změny nevím ale zda má i barvu co chcete.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem nakonec objednal ty remmers barvy a lignofix impregnaci 🙂) tak uvidim co to udela
Odpovědět
Na drevenu terasu Osmo - to je overena klasika. Na drevene zahradne prvky Belinka toplasur uv plus - po 8 rokoch stale vyzera hodne dobre a zatial nie je potrebny obnovovaci nater.
Odpovědět
@zdenek_valek právě moc nebyli 🤷🏽‍♀️
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?