Hliníková pergola s posuvným baldachýnem. Jste spokojeni?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte u domu hliníkovou pergolu s posuvným baldachýnem a integrovaným odtokem vody? Případně roletami screenzip? Jak jste spokojeni? Máte případně reference na dobrou firmu? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Mame a spokojenost. Centrum stineni na Praze 9.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@aaa dobrý den, jak máte velkou? A jak vypadá po zimě?Díky za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
@tkanicka 3,5x5,5 metru. Po zime vypada stejne.dobre jako na podzim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aaa a jste spokojení? Mně se tahle varianta moc líbí. Ale ta cena je šílená. Jaké máte ovládání?
Odpovědět
Profilova fotka
@tkanicka Máme elektrické, prý takhle velká plocha by na ruční ovládání byla těžká. Plus máme větrné čidlo, takže se střecha sama zatáhne, když začne hodně foukat. Spokojení jsme maximálně, řešili a vybírali jsme skoro dva roky-právě kvůli ceně. Brali jsme v úvahu, že nechceme, aby nám zastřešení ubíralo světlo v obýváku, což stahovací střecha splňuje, aby se případně dalo venku sedět i v dešti a aby se pergola celkově hodila k domu. Firma byla naprosto skvělá, od první návštěvy, zaměření až po montáž. Jednání, s jakým jsem se setkala málokde.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme několik těchto pergol. Nejblíže najdete naší prodejnu v Praze. Můžete se za námi přijet podívat nebo napsat požadavky, pokusíme se najít vhodné produkty a rádi k Vám pošleme nezávazně technika. Máme zkušenosti se vším, co požadujete. Pěknou neděli.
Odpovědět
Profilova fotka
No, já taky řešil pergolu, nechtěl jsem dřevěnou, takže hliník... Kvůli světlu v interiéru jsem se rozhodoval mezi látkou a naklápěcíma lamelama...Cena byla hrozivá v obou případech. Nakonec jsem šel do verze s lamelama kvůli větší odolnosti, mj. i proti větru. Co mně předtím nenapadlo tak to, že v případě látky může být problém v tom, že když zůstane delší dobu shrnutá a mokrá - může začít plesnivět. Tuhle informaci mám od technika z firmy která se mj. zabývá i montáží těchhle věcí. Nicméně pokud jde o přístup přírodního světla do interiéru, tak si myslím, že shrnovací látková na tom bude o něco líp. Lamely, ikdyž se nastaví na 90°, případně podle dopadu slun. paprsků, tak stíní. Není to sice neřešitelný - https://www.biossun.com/en/our-models... Jenže příplatek cca 50% a to už fakt ne...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@aaa Dobrý deň, my riešime tiež pergolu s posuvnou strechou. Chcem sa spýtať ktorý typ máte a či ste aj po rokoch s ňou spokojná? Zaujímalo by ma, či sa látka nešpiní a či sa s ňou dá zatieniť aj v zime. Tiež máme veľké okná orientované na terasu a aj v zime sa nám od slnka interiér vie dosť prehriať, tak by sme to radi využili aj v zime počas slnečných dní.
Odpovědět
Profilova fotka
@altom Dobrý den, jsme stále spokojení, stahujeme ji na jaře, když začnou teplé dny a je stažená celou sezonu, až do podzimu. Pouze, když je velký vítr, čidlo ji automaticky vytáhne. Nešpiní se, jen po zimĕ ze ze spodní strany trochu špinavá, což při prvním použití otřu vlhkým mopem. V zimĕ nepoužíváme, brala by nám svĕtlo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?