Jakou drť do zahrádky?

Profilova fotka
Ahoj zahradníci, právě vybírám co dát na zahrádku za kámen, drť či oblázky, ale nemůžu se rozhodnout. Nechci za to dát zbytečně moc peněz, stejně chci zahrádku nechat zarůst trvalkami a travinami, ale máme vše do šedobíla a nevím, zda tam prostě nedat jen kačírek. Moc se mi líbí drtě šedo-bílé i světle šedé, ale nevím kde sehnat za dobré peníze. Vaše zkušenosti? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem hledala, potom nám vysypali drť pod zámkovky a ta se mi líbila. Muž řekl, že to ne, že to je ten nejobyčejnější šutr. Potom jsme objeli obchody, nic se mi nelíbilo a navíc to byly šílené pálky, tak potom i muž souhlasil s tím nejobyčejnějším - takže máme moravskou drobu (stejně jako v gabionech), drcený kámen, vel. 16/32 a teď dozadu budu dávat 8/16 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@qeszi jé, to samé jsem manželovi říkala taky 😄 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@jakky111 Štěrk se tam dává jako jako mulč. Určitě né jako okrasná složka zahrady. Osobně bych dneska raději zainvestoval do dobrého plánu zahrady s hustou výsadbou a, nakoupil trvalky velkoobchodu ( třeba Arbocom ) za pár korun. Je to pro mě lepší varianta než kupovat drahý a těžký kámén, vozit ho po zahradě a pak ho nechat stejně zarůst trvalkami. A to říkám s plným vědomím toho, že sám mám na zahradě malý kamenolom. Ale k tomu poznání se člověk musí propracovat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?