Patka větší než dřevěný sloupek

Dobrý den, Mám dvě kovove patky v zemi o velikosti 80x80 avšak dřevěná opěrná konstrukce ve tvaru U má sloupky 60x60. Poradíte mi prosím jak správně postupovat? Je potřeba nějak prostor vyplnit nějakou hmotou případně jakou? Nebo někde jsem četla pojem “vyklinovat” jako použit asi nějaký dřevěný klín, avšak víc detailu nebylo. Poradíte mi prosím?
Odpovědět
@ufin22 buď upravit patky na požadovaný rozměr. Nebo sloupky vymezit třeba dát 10mm silnou desku ze stran kde se bude šroubovat aby se ti přitáhlo. Nevím co je to za stavbu ale už to bude vypadat blbě osobně bych šel cestou úpravy patek.
Odpovědět
@edison101 no úprava patky bude problém je to zabetonovane. Něco proste ve smyslu takovéhle patky a na to se má nasadit takováto konstrukce jen prisroubovat. Jen teda ta dřevěná opora má menší průměr no. Takže dovnitř dat asi nějaké desky je řešení, z toho co chapu ze píšete.
Odpovědět
@ufin22 aha jestli to je taková patka tak to je problém to jediné vymezit no. A stojny 60x60 je celkem málo.
Odpovědět
Něco obdobného jsem dělal. Jediné co bude vypadat dobře, a budete se moci na to dlouhodobě dívat bez negativních emocí, a to co bude správně fungovat je sloupek 80x80. 60x60 je fakt dost málo a zřejmě jde o snahu ušetřit, na nesprávném místě.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?