Samonosná pojezdová brána

Aktuálně jsme ve fázi, kdy přišlo na řadu řešení pojezdové samonosné brány. Nejraději bych bránu, která obsahuje také i vstupní branku a ovládání na dálkový ovladač a s WiFi přes mobilní aplikaci. Nějaká videa a diskuze jsem tu četl, ale jsou již poněkud starší, tak se chci zeptat, zda-li nemáte nějaké aktuální reference či typ na nějakou dobrou firmu, která brány vyrábí a i montuje za nějakou rozumnou cenu (Středočeský kraj) a mohli jste ji doporučit. Předem dík za typy 😉
Odpovědět
@hamikaw Nevím, co je podle tebe rozumná cena. My se orientovali +- podle cen známých, kteří ji v poslední době dělali. Měli jsme i jednu nabídku nad kterou se mi přetočily panenky a to byla cena bez dokladu. Jinak nám montovali bránu v zaří, fotky mám v albu a byly to cz systémy. Tak zkus kouknout. My byli spokojeni. Mají zastoupení i pro Prahu.
Odpovědět
@hamikaw my mame Lamark a za nás velká spokojenost. Společnost jsem si vybrala kvůli tomu, ze když jsem na prochazka narazila na plot, který se mi zdál kvalitní- bytelny, hezky- měl na sobě štítek Lamark. Doporučuji si udělat také několik výletu k novostavbám. A co v dnešní době je úplně nevídané, drzi cenu rok po podpisu smlouvy a úhrady zálohy. Tedy podepíšeš smlouvu i když ještě třeba nemůže byt realizace a oni drzi ceník 12 měsíců. To u železa je velké riziko, které na sebe berou. Realizace proběhla perfektně. Tedy mohu jen doporučit.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?