Tatrovka 6m3 ornice za 4200kc, je to dobrá cena?

Je to včetně dopravy 1200kc. Jsou v ní občas nějaké kořínky. Beru 10 tatrovek, jinak by chtěli více.
Odpovědět
@jose10r a nechces se podivat na net a po okoli? Kdo stavi, tak rad hlinu odveze zdarma-maximalne chteji zaplatit dopravu+bagr. Me osobne se to zda moc.
Odpovědět
@kekita Ornice se zbavuje málokdo, byl by sám proti sobě.
Odpovědět
Jako ornice mi to nepřijde, spíš takový obarvený jíl. Já bych za to neplatil. Maximálně tu dopravu. Počkal bych na něco lepšího.....
Odpovědět
@jose10r Já dávám známému, co dělá skrývku, 750 Kč za auto. Má tam toho tak 6 tun vždycky. 6 kubíků. to je tak 8-9 tun, to se mi zdá strašně hodně 😞 To už Tě vyjde lépe ten kompost s křemičitým pískem 🙂
Odpovědět
@kofejn chce se to opravdu poptat. U nas se treba nedaleko stavela hala a dovezli nam a sousedum uplne zadarmo cca 100tater hliny a 30 ornice... Byli radi, ze nemusi platit za uskladneni-ptz to jsou neskutecne palky. A parkrat za nama sami dosli lidi, jestli by nam tam nemohli odvest par tater...
Odpovědět
Nechci byt za chytreho, ale neni u nas obchod s ornici zakazany?! Pokud vim muzes ji jen darovat, pripadne za odvoz, ale obchodovat se s ni nesmi. Kazdopadne blazen ten kdo ji proda, utvarela se stovky, ne-li tisice let a ty se ji zbavis? Hloupost.
Odpovědět
@guteman Když se staví nové haly, silnice apod. tak se nějaká zemina neřeší. Prostě se to vyváží pryč. Stejně tak skrývka, základové pásy a kdo ví co. Pokud na pozemku nechceš dělat kopce a máš na pozemku zeminy dost, tak to hold musí pryč a nezajímá tě, že se to tvořilo x let. Takový lidí je spoustu a je dobré, že se to využije někde jinde. Ta zemina prostě z planety nezmizí, akorát se převeze o kus dál.
Odpovědět
@davex To ano odveze se, ale nesmi se prodavat a to je rozdil. To je jasne ze nezmizi, ale darovat a prodat je sakra rozdil.
Odpovědět
@guteman Bohužel, na to se v dnešní době nehraje... Už to není jako kdysi, že si všichni pomáhali a nějaké zákony je nezajímají. Neuvažoval si někdy, proč mají všichni starší lidé z vesnice své domky? Domky jsou bez hypoték, obrovské. Protože si lidi pomáhali navzájem. Teď ti přijde známý něco udělat, nechá si to zaplatit tak, že se ti přetočí panenky ale je ti to blbé mu něco říct, když se 20 let znáte. A o marži na materiál ani nemluvím.
Odpovědět
@guteman Ale nakupovat ornici je z právního hlediska přípustné, nemyslíte?
Odpovědět
@davex chlap předělává rybník a stejně by tam tu hlínu někde zasypal, tak raději vydělá. A jak jsem nic dalšího na netu nenašel.
Odpovědět
@jose10r Obrázek mě jako ornice nepřijde :-O
Odpovědět
Článek se načítá
@davex Já myslím, že při jakékoli stavbě se dokládá, jak se naložilo s ornicí.
Odpovědět
@jose10r To, co jena obrázku, rozhodně ornice není. příjde mi to na pohled dost jílovité. Já myslím, že to jako základ na trávu nechceš.....
Odpovědět
Už jsem to odpískal a sháním dál. Dělá se tady kousek dálnice, tak to chci zkusit tam
Odpovědět
@cyklos Obarvený jíl? WTF
Odpovědět
@jose10r Odkud jsi?
Odpovědět
@davex Stará Ves nad Ondřejnicí
Odpovědět
Teď mám další nabídku 1tatrovka 18tun za 9000kc. A ta je prý moc pěkná, ale ještě jsem neviděl. Budu potřebovat minimálně 5tatrovek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?