Cena betonu

Stavebníci napište prosím,co Vás stál m3 betonu, co máte za typ a odkud i kraj nebo okres. ;-) Jsem ve Zlínském kraji a ted budem řešit dodavatele.U nás v okolí ho berou i z Dubnice nad Váhom.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus poptat betonárky -hodně záleží na vzdálenosti.. mě třeba betonárka udělala luxusní ceny - asi jsem se jim líbila - s ceníkem to nemělo nic společného. Určitě se podívej na adresu ..betonserver.cz a tam si zadáš svoje místo a vyplive ti to tvoje betonárky... Jinak za nás beton C12/15 cena - 1080,-/m3 bez DPH, beton C16/20 za 1210,-/me bez DPH ale včetně dopravy ;-) ceníkovka byla cca 2tis a 3tis... taky záleží na množství... já brala po 18m3 ... jinak kraj - jižní čechy konkrétně ČB
Odpovědět
Zdravím jsem ze Zlínského kraje, konkrétně z Valašskokloboucka a bral jsem taky z Dubnice, cena byla lepší než u místní betonárky.
Odpovědět
My máme C 16/20 za 1154kč bez dph.Hodonínsko.Bylo jedno kolik bereme kubíků.U betonu Sever jsme dostali nabídku 2300kčm3,takže velký rozdíl.
Odpovědět
Ahoj záleží kde ze Zlínskeho kraje si. Já jsem sehnal nejlevněji B15 za 1450 (budu dávat do pásů); a B20 na desku za 1800. Domníval jsem se, že to je dobrá cena, ale pokud jsem četl diskuzi výše měl bych se ještě po obhlédnout. My jsme 6km od VM, kdyby si chtěl pošlu kontakt.
Odpovědět
chci se zeptat, tu B 15 a B 20 máte včetně DPH ? a dopravu platíte ? My jsme od Kladna a cenu nám teda nabídli daleko vyšší ...:-(
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?