Jak správně vybetonovat schody v pasech

Zdravím, mam otazku. Jak správně vybetonovat schody v zakladovych pasech na garáž? Podle obrazku 1 (za me správně) nebo staci dle obrázku 2? Myslim ze dle obrazku je špatně kdyz neni zaklad v kuse propojený. Nebo není správně ani jeden muj výkres? Dekuji za radu, popř prosim nakres jak správně udělat
Odpovědět
@brosban tak jasně,že je spravně 1.. a nezapomeň udělat přeplatovaní a hlavně si do tech schodu nech dovest sušší beton, jinak ten schod neuděláš ..
Odpovědět
@xkarlos preplatovani jsem videl na stavbě ze take delaji ze tam daji desku a na to položí treba dve cihly aby to drzelo.. Nevim jaky teda byl vysledek😀
Odpovědět
@xkarlos jeste se chci zeptat, kdyz jste delal schody mate vybagrovane v hlíně i ty odskoky po 25 cm (obrazek 1) nebo se to dělá jako na obrázku 3? Obrazek 3 myšleno ze je vybagrovany pas 1m a kopiruje teren, tzv ze tam nejsou vybagrovane schody z hlíny. Da se to take tak udělat? Děkuji
Odpovědět
@xkarlos
Odpovědět
Profilova fotka
@brosban tohle určitě ne!!! Uskakany základový pás máte samozřejmě i v základové spare - schody) tohle by ale mělo být součástí statiky ke stavebnímu povolení. Tak jak to máte na obrázku by vám ten dům cestoval jak na saních...
Odpovědět
@petrkunc132 takže vybagrovat schody v hlíně tak jak to je na obrázku 1? Ja prave viděl na stavbě ze to udelali takhle tak se ptam na spravny postup
Odpovědět
Profilova fotka
Vy nemáte výkres základů?půdorys základy?
Odpovědět
https://kopecjan.rajce.idnes.cz/Prist... Taky jsem měl schodky, normálně jen přepážka osb deska a v základové spáře taky schodek, ale né přímo pod tou přepážkou, ale trošku dál směrem do svahu, aby v tom schodu bylo dostatek betonu.
Odpovědět
@brosban tohle je samozřejmě špatmě! musi byt schody, viz @petrkunc132 a @kopca89
Odpovědět
Profilova fotka
@brosban ja jsem vyskladal ztracene bedneni od zakladove spary bez pasu, takze jsem v tom ty schody udelal primo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?