Nabídka na hrubou stavba

Dobrý den, malý 1 NP bungalov z Ytongu. Dostali jsme nabídku na obvodové zdivo + vnitřní příčky vč. materiálu cena 1 700 000,-Kč. Je to solidní nabídka? Desku máme udělanou svépomocí, ale náš zedník už má práci jinde. Cena je bez střechy. Stavíme ve Středních Čechách. Děkuji Jana
Odpovědět
Drahé
Odpovědět
@cyklos Děkuji, taky se domnívám. Avšak se nám nedaří sehnad zedníka. Jsme zvyklí pracova, podávat ...
Odpovědět
To je silena cena...jestli by opravdu staveli jen obvodove zdi plus pricky, tak kdyz by Ytong (nevim, jak by mel byt dum velky) stal 300-400 tis plus neco malo na lepidlo, tak bych si lehce spocitala, kolik chteji za praci a neverim vlastnim ocim! To chteji milion jen ze prijdou, ne?? Dalsi smutna vec je, ze tato prace je na par dni.
Odpovědět
Tak to je slusny ulet! Nohy na ramena. Nechapu, jak se tyhle firmy dokazou vubec uzivit a maji zakazky.
Odpovědět
@michelle_01 Děkuju, mám stejný názor. Brali bychom zedníka všemi deseti 🙂, ale kde ho dnes seznat. Pokud někdo víte o spolehlivém dejte prosím vědět.
Odpovědět
Dřevostavba by vyšla na 1 - 1,5 milionu podle velikosti.
Odpovědět
Bohužel, sikovnych řemeslníků je málo a tak si firmy diktují silene ceny. Berte nebo jděte jinam. Pokud jste zvládli sami desku tak obvodove zdi zvladneye taky
Odpovědět
@zubr487 Díky za pochvalu, no s pomocí zedníka. Situace je taková, že jdeme zpět do práce a čas na stavbu nebude. Legrace končí 🙂.
Odpovědět
Muž postavil jen s bráchou patrový dům po víkendech a po práci, to zvládnete. Domluvte si Mistra z ytongu ať vám založí rohy, pak už jen cihlu k cihle 😉
Odpovědět
@sokil No, asi by to šlo nebo budeme muset počkat 9 měsíců 🙂.
Odpovědět
@1janina1 my jsme na tom byli podobně, není to až tak těžký. Pan co nám zakládal rohy říkal, že kolikrát amatér to má lépe udělané než firma, která to seká a nějaké nerovnosti neřeší.
Odpovědět
To je šílená nabídka. Za cca 1500 - 1600 tis. cca máme základovku a hrubou stavbu včetně střechy (Tondach glazura), komínu (Schiedel) a oken (dřevěných), elektropřípojky - patrový dům 10x11m - vše firma.
Odpovědět
Článek se načítá
Nám nabídli za práci 180-420k pro bungalov 155+90m2 garáž. Jsem od přírody nemakačenko, ale při představě kolik jsem ušetřil na těch expertech co se většinou ani neumí podepsat, jsme to s otcem a přítelkyní postavali za 18dní. První šár, jsme si nechali udělat a dál už je to lego (broušená cihla na lepidlo). Bylo by fajn dát těm expertům hromadně najevo, že jsou mimo mísu. Jo a těch 420k za práci si řekla banda, co mi udělala zvlněnej poslední šár ztraceného bednění v základovce (to už byl poslední den co jsem je nehlídal). Takže si opravdu nemyslete, že cena určuje kvalitu!
Odpovědět
@maanna Nemohla bych prosím dostat kontakt, pokud byla s firmou spokojenost. V téhle situaci by nám to pomohlo. Předem děkuji Janina
Odpovědět
@1janina1 Nevím, odkud jste, ale pošlu do SZ. Ještě jsem chtěla napsat, že okna jsme si vlastně zajišťovali sami, ale to si zřejmě dělá každý sám.
Odpovědět
A tu elektrickou přípojku vlastně taky sami, ale zase přes jinou firmu, kterou jsme poptali.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?