Roman Šudák, ičo: 02233665, VAROVÁNÍ

Ahoj, varuji vás před podnikající fyzickou osobou ROMAN Šudák se sídlem v Brně, IČO:02233665. Neplatí svím zaměstnancům a nerozumý své práci!!! Jednoduše fušař! Roman Šudák rádoby podnikatel!
Odpovědět
@mt93 Je fajn, že varujete před podvodníky (pokud to tak tedy skutečně je), ale co takhle si zopakovat základy češtiny?
Odpovědět
Zase výkřik do tmy od nějakého negramota. Co nám je tady do toho, že někdo neplatí svým zaměstnancům? Běž s tím někam...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den, nevím co je na tom pravdy, ale pan Šudák nám prováděl betonové základy i s betonovou deskou a naprosto v pořádku. Byl u toho přítomen po celou dobu, a nemůžeme si na nic stěžovat 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Když se jeden zaregistruje kvůli "varování" a druhý se zaregistruje kvůli "obhajobě".. jooo, to vážně zní věrohodně.. :-N :-D :-D
Odpovědět
@mt93 @mt93 Dobrý den, nesmyslná pomluva, ještě napsana v hrozném stylu!! Nepodložené argumenty...spíš to vypadá že máte “zlomené srdíčko”.....
Odpovědět
@lukasr76 Ne, že bych si o tom nemyslel svoje - ale co tě vedlo se zaregistrovat a dát jako první příspěvek zrovna tohle? Jakože si tak surfuješ po netu a vidíš tu nespravedlnost, tak se zaregistruješ a napíšeš to?
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius a já si o tom svoje myslím 😃😃😃
Odpovědět
pokud máte relevantní dokumentaci, foto a/nebo písemnou, sem s tím. V opačném případě, varování pro ostatní, nekrmte trolla.
Odpovědět
@atilius @atilius @atilius Pan Šudák u nás momentálně pracuje i s jeho skupinou a nevypadá to tak jak tady někdo píše...narazil jsem na tuto diskuzi kvůli vyhledávání prave jeho a nepřijde mi moc spravedlivé zde někoho pomlouvat nebo špinit, ještě bez větších argumentů, ale samozřejmě každý má možnost se vyjádřit, takže asi tak
Odpovědět
@lukasr76 Ne, že by to nebylo jedno, ale pan Šudák u vás pracuje, vy jste s ním spokojený a přesto ho hledáte na netu? Obvykle to bývá naopak. Jsem nespokojený, hledám. Jsem spokojený, neřeším, nehledám. Ale třeba to máme každý jinak. ;)
Odpovědět
Ahoj. At si kazdej udela obrazek sam o tomto panovi. Doporucuju obvolat brnensky betonarky,stavebniny a pujcovny. Tam maji s timto ,,podnikatelem" hodne zkusenosti...
Odpovědět
Článek se načítá
@lukasr76 Dobry den pane Sudaku 🙂
Odpovědět
Dobrý den, rád bych se aspoň trosku vyjádřil k tomu co je zde psáno. V letním období jsem prováděl základovou desku v okolí Brna, kde došlo k neshodě se stavebním dozorem a následné rozepři. Do chvíle než došlo na finanční vyrovnání šlo vše téměř jak mělo. Stavba byla mnou ceněna na určitou částku, bohužel v průběhu stavby (výstavby základové desky) došlo k navýšení ceny a to z důvodu chyby v projektu který počítal s menším množství materiálu. Mezi mnou a investorem proběhla komunikace o navýšení peněz. V určitou chvíli došlo mezi náma k ukončení spolupráce. Nepopírám ze nedošlo k určitým chybám z naši strany, ale neslo o nic zásadního, spíše bych řekl ze šlo ze strany dozoru o jakou si odplatu za to ze i jeho chybou se částka za základovou desku navýšila. Nicméně jsem od pana investora dostal zaplacenou minimální zalohovou částku která nepokryla ani materiál který na stavbu padl. V určitou chvíli jsem tedy dlužil lidem kteří na stavbě pracovali (dluh byl vyrovnán u všech) a zároveň i dodavatelům. Částku kterou jsem po investorovi požadoval za provedené prace a dodání materiálu jsem nedostal, navrhl mi pouze směšnou částku kterou by mi doplatit což jsem nepřijal. V neposlední řadě si pozemek oplotil, a materiál který jsem tam já dovezl mi zabavil, o tom je samozřejmě informována PČR. Díky jeho úmyslum poškodit moje jméno se moje podnikání ubralo špatným směrem. Nutno podotknout ze jako odplatu jsem ještě byl nahlášen na živnostenský úřad stejně jako moje pritelkyne😀....Foto bych vám sem rad přidal, ale bylo mi z jeho strany a strany jeho kamarádů na fb vysvětleno ze zveřejnění fotografií ze stavby je neoprávněné (pokud někdo chce foto mužu poslat na mail) Na závěr chci říct ze vše řeší můj právní zástupce. Doufám ze si pan investor kterého znám od mého mladí ulevil tím ze mi tu špiní jméno. A doufám ze jeho stavba bude dokončena bez jiných fušařů
Odpovědět
" Stavba byla mnou ceněna na určitou částku, bohužel v průběhu stavby (výstavby základové desky) došlo k navýšení ceny a to z důvodu chyby v projektu který počítal s menším množství materiálu. " Hodnotit něco, o čem vím kulový tu nechci, ale zajímalo by mě v čem byla ta chyba projektu, na co si má dát investor pozor, protože pokud by mi to stavba provedla podle projektu, tak nemůžu říct ani slovo a jdu za projektantem ať si to vyžere on.
Odpovědět
@lto007 na první schůzce jsme určili výškový bod stavby od kterého se vše odvíjelo, bohužel v projektu bylo plánované s 2 řadama ztraceného bednění, realita byla taková ze jich muselo být 5 aby nám vycházela kanalizace do spádu k připojení. V projektu se tak nějak nemyslelo na výšku přípojky na kanalizaci a na výšku základové desky. Tím vzrostla částka za ZB, beton, práci a podobně. Chyba byla samozřejmě v projektu, ale i v nás (já, dozor) ani jednoho nás to netrklo hned.
Odpovědět
Dobrý den, Ač obvykle nemám potřebu veřejně sdělovat informace z mého soukromého života, dovolte mi nyní se stručně obecně vyjádřit k výše uvedenému. S manželkou jsme majiteli stavby, kterou zde pan XY výše zmínil. To co si v loňském roce užila naše rodina v souvislosti s výstavbou ZD, bych nepřál nikomu. Chyby byly skutečně zásadní, a proto došlo na doporučení stavebního dozoru k ukončení spolupráce. Výstavba základové desky (o 100m2) se protáhla na téměř 2,5 měsíce. Konkrétní nedostatky v díle a škody způsobené na staveništi jsou stavebním dozorem řádně popsány a zadokumentovány. Od nějakých „odplat“ na pánovi, či snad přítelkyni se distancuji. Od začátku jsme chtěli vše řešit slušně - domluvou, posléze tedy právně. Údajně dříve pan XY a lidé okolo něho fungovali dobře. Bohužel ale ne u nás. Důvod neznám. *Pozn.: Na začátku stavby mi hodinová sazba stavebního dozoru přišla naprosto šílená, ale po těchto problémech jsem byl rád, že ho máme. Všem mohu doporučit, pokud stavařině nerozumíte, najděte zkušený dozor.
Odpovědět
@venf Z téhle diskuze tady vyplývá, že si každý jedete tu svoji pravdu, která je někde uprostřed. Mi tedy hlavně nejde do hlavy, když mám dozor s "šílenou" hodinovou sazbou, že k takové situaci vůbec došlo. A nezaplatit za provedenou práci či zabavovat materiál je dobrá sviňárna.
Odpovědět
Profilova fotka
@venf švihnout se v projektu o 3 šáry ZB je krut. realizační firma má stavit podle projektu, ne podle sebe. chyba je v projektantovi.
Odpovědět
@tomas80 @davex Dobrý den, došlo nejen k navýšení o 3 řady ZB, ale také bylo použito ZB větších rozměrů. Byla tedy vystavena nová CN (logicky byla podstatně vyšší) a byla vzájemně odsouhlasena. Problém nastal, když stavební dozor žádal odstranění všech zjištěných nedostatků na díle a škod na staveništi. Dílem nemyslím hotovou desku - dílo bylo v této fázi 5 řad ztraceného bednění. @davex nepřál bych Vám dostat se do této situace a prosím nevěřte všemu, co je zde panem XY psáno.
Odpovědět
@venf taky mám za sebou stavbu domku a ano, drobné problémy jsem měl, ale vše se dalo řešit operativně. Komu potom tedy věřit, když se tady navzájem pomlouváte? Tak to tady trochu rozepište, jaké tam byly nedostatky, které se musely odstraňovat? jaký byl rozdíl v bednění? Já třeba nesnáším veřejné pomluvy někoho bez udání nějakého pádného důvodu. Teď nemyslím Vás, ale očividně nějakého zaměstnance, který toto vlákno založil.
Odpovědět
@davex jen stručně. Pan XY fyzicky nic neprováděl, takže manuální prací nic nepokazil. Osobně spatřuji jeho pochybení v neuhlídání zaměstanců a neochotu postavit se k problémům čelem. Namátkou uvedu jen pár nedostatků: kanalizace postavená do kopce - opravována zaměstnanci pana XY na několikrát a nakonec stejně musela ven; spálený beton od sluníčka v ZB - museli jsme vyklepávat kangem a zednickým kladívkem - ven, absence železné armatury v ZB - dodatečné proarmování a lepení na chemickou kotvu (práce pro dva lidi na cca týden). Po výčtu nedostatků stavebním dozorem - omezení komunikace ze strany pána.
Odpovědět
@venf No tak ono je to opravdu škoda. Teď už s tím nic nenaděláte, tak hodně zdaru. Nicméně, pokud mám dozor, a ještě k tomu dobře placený, tak by měl všechny dílčí činnosti kontrolovat před zásypem, před betonáží, apod. To je ale můj názor, já si to kontroloval sám, dozor jsem neměl. Dům už 2 roky stojí, tak snad to tak bude až do smrti 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?