Letos začne topná sezona dříve pravděpodobně

Taky to pociťujete, že venku klesá teplota poměrně rychle, den ode dne a vám doma taky, poměrně brzo, snad dřív než loni? U nás to vypadá, že za 2 dny nahodím kotel a začne se topit, teď večer 22,4C a ráno odhaduju tak 21,9C - 22,1C... Nevím jak ostatní, ale asi nápodobně co?
Odpovědět
Profilova fotka
@vladimir_sacha zrovna mame tichou domacnost neb jsem prohlasil ze v srpnu proste netopim at si vezmou mikinu 🙂 a to tady mame luxusnich 21 stupnu, to vetsinou celou zimu mame max. do 20 teplo jeste prijde urcite 🙂
Odpovědět
@vladimir_sacha já se musím začít otužovat...pokud doma nemáme 25,tak mrznu... celý podzim a zimu ležím v horké vaně 😁
Odpovědět
@cumprlicek Tak mě to nevadí, ani těch 20, ale zbytku rodiny ano... To jenom slyším ráno... A tu je tolik a tu tolik a....
Odpovědět
Profilova fotka
@vladimir_sacha Zítra má svítit sluníčko a být 21 stupňů (na sluníčku odhaduji tak 27 stupňů, tak třeba nějaké teplo pochytáte 🙂
Odpovědět
Teď 23, ráno to bude tak 22,5 stC, takže ideál. V srpnu se netopí. Teplo a hlavně nějaké sluníčko ještě nějaké bude. @vladimir_sacha Chce to přeladit nebo přemístit teploměr, protože ta zima je v hlavě 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme převážnou dne v obýváku a tam jsme měli dnes 23,5 i s vyklopenymi okny a hnusopodzimem venku. 😔V srpnu prostě nebudu topit, jsem se nezbláznila. Ještě měsíc minimálně odmítám vypnout letní režim. 😅
Odpovědět
@vladimir_sacha já zase tvrdím,že když jsem doma,chci se cítit jak doma...to znamená bez ponožek a mikiny 😄 a ne jak na nějaké chatě 😁 ale taky budu manželovi za chvíli kňučet,že chci zatopit 😄
Odpovědět
@vladimir_sacha Myslím, že to není třeba vidět nějak katastroficky. Takovéto "přicmrndávání" skoro nic nesežere... Rozhodující je hnusný a mrazivý počasí v zimě. Jinak pokud byste měl vhodnou FVE na střeše, tak letos zaplesáte. Slunka přes léto bylo víc, než dost. A studené, ale slunečné, dny na jaře (a pravděpodobně i ty nadcházející) nabízejí skvělou možnost umořit výrobu do nějakého topidla. Je to hodně jiné oproti předchozím letům.
Odpovědět
Profilova fotka
Nyní prakticky denně topíme v krbových kamnech.. právě na tahle přechodná období je využíváme nejvíc 🙂
Odpovědět
@honzik75 To sice sluneční svit byl, ale to by nám nepomohlo, to by byly baterky za půl milionu... Jinak takové přitopeni co 2 dny, zhruba 60 kWh denně průměr Právě v mrazech topime dřevem v krbove vlozce
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?