Prosím o pomoc zda je tento postup v pořádku ? Způsob zateplení

Aktuálně se děla zateplení fasády chci se zeptat zda má vliv na polyester tento způsob ze mi přijde ze material už byl jednou sundany a léta použity .. chci se zeptat zda je tohle standardní … odroleny material se zapeni a vše bude Ok mě to proste nepřijde. Děkuji za vase názory
Odpovědět
To, že někde chybí rožek, důlek... To není nic závažného, ale ty mezery mezi deskama, tak to snad ani není možné... To dělá s prominutím jaké hovádko? Ale tak na té garáží/dílně nebo co to má být to asi bude jedno, vezme se to perlinkou a nikdo nic nepozná, jestli deska polystyrenu je starší nebo nová, té je to jedno, až na ty mezery mezi něma, tam by mohl vzniknou tepelný most
Odpovědět
@vladimir_sacha děkuji za názor je to dům za necelých 6 milionu .. a vy píšete Garaz tak to děkuji 😁
Odpovědět
@lakaj23 Tak to se omlouvám, ale vypadá to tak, je to nějaká velká částka ale... To máte do ceny započítaný pozemek a staví to firma ne?
Odpovědět
@vladimir_sacha přesně tak tohle je sice předek ale vše je situované na druhou stranu směrem k lesu .. má to atiku druhá fotka je sousedů při finálu.
Odpovědět
@vladimir_sacha firma vc pozemku
Odpovědět
@lakaj23 odrolené růžky nevadí a ani nevadí, že to vypění PUR pěnou. Horší, je pokud tam nechají nevypěněné mezery nebo nějaké díry. Těmi se pak dostává vodní pára pod fasádu a vznikají mokré fleky na fasádě
Odpovědět
@zubr487 díky za názor já bych raději měl polystyren cely místo pěny atd .. snad to tedy bude Ok
Odpovědět
Profilova fotka
@lakaj23 dobrý den, nám taky zprasili zateplení. lepili na buchty. mezery kde by se dala ruka. no řekla jsem,že tohle platit nebudu a jestli vědí co je celoplošné lepení. nechala jsem se to vše sundat a lepit znova. A najednou to šlo...foto pro pobavení 🙂
Odpovědět
@ajagachova neskutečný fakt neskutečný ….. takže jsem na tom vlastně ještě dobře ?
Odpovědět
@lakaj23 izolační parametry pěny a EPS jsou stejné, to ničemu nevadí. Horší jsou svislé neuzavřené mezery jako na fotce @ajagachova a mezery mezi deskami. To skutečně vadí
Odpovědět
Profilova fotka
@lakaj23 řekla bych že ano... 🙂 nejvíc je štvalo, že je buzerovala ženská. řekla jsem jim, že je snad jedno jestli jsem baba či chlap, platím to já,tak chci výsledek. vše to sundali a udělali,jak se má. Opravdu nechápu, jak si tohle muže někdo dovolit...ani nechci vidět stavby, který si nikdo nehlídá 😞
Odpovědět
Profilova fotka
A takhle nám kotvili sokl 😄 musím se už smát co jsem si s firmou užila. Ale po dohadování vše předělali...kdyby to udělali hned dobře, budou obě strany spokojený
Odpovědět
Článek se načítá
@ajagachova Určitě ty spáry tam nesmí být jinak budete mít na zdi mokrou šachovnici. A lepit na buchty jak tu někdo psal také ne protože potom pod izolací může proudit vzduch a to zhoršuje izolaci.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?