Zaregistrujte se jako Profesionál

PRO

Získejte nové zákazníky

díky profilu Profesionál
Jako Profesionál můžete
prezentovat svou práci
získávat nové zákazníky
inzerovat v Bazaru
komunikovat s uživateli ve Fóru
mít zápis v katalogu dodavatelů
reagovat na poptávky
Vytvořte si firemní profil na největší sociální síti o bydlení,
kterou navštíví přes 190 000 lidí měsíčně *.
326.7
měsíčně, s DPH

Nejčastěji kladené otázky

Slovem “Profesionál” označujeme lidi, kteří na našich stránkách prezentují své služby. Jsou to zejména majitelé firem, živnostníci, marketingoví ředitelé firem atd. Záměrně je nenazýváme “firmy”. Firma není člověk. Za firmu vystupují vždy konkrétní lidé. A takové lidi nazýváme Profesionály.
Modrastrecha.cz je stránka pro lidi (běžný uživatel) zajímající se o bydlení a stavbu. Diskutují, čtou články, sdílejí obrázky a inspirace ze svého bydlení... Stránka mimo jiné obsahuje kategorii pro Profesionály, ve které uživatelé najdou různé služby a produkty pro ně určené.

Profesionál si u nás může vytvořit účet, přes který může přispívat na Modré střeše. Může si zde spravovat svoji prezentaci, komunikovat s uživateli, psát zajímavé a hodnotné články, odpovídat na otázky, inspirovat... Profil Profesionála je místo, přes které může získat nové zakázky a komunikovat s budoucími zákazníky.
Podle měření Google Analytics modrastrecha.cz navštěvuje měsíčně více jak 190000 návštevníků. A stránku navštíví více jak 430000 krát měsíčně. Průměrně na stránce stráví přes 4 minuty při každé návštěvě.
Akceptujeme měsíční platby populárními platebními kartami (Visa, MasterCard, Diners Club atd). Z karty Vám bude automaticky každý měsíc stržený poplatek 326.7 Kč. Pokud nemáte platební kartu, je možné zaplatit minimálně na 3 měsíce převodem na náš účet u Raiffeisen Bank.
Ne. Ceny jsou konečné. Slevy poskytujeme u předplatného na delší období.
Pokud máte službu předplacenu kartou, můžete kdykoli zrušit automatickou měsíční platbu přímo v části Platby a faktury ve Vašem profilu. Pokud jste platili převodem, stačí, když na další období nezaplatíte.
V den, kdy nám přijde Vaše platba na účet. Většinou převody mezi bankami trvají jeden a nebo dva pracovní dny.
Ne. Je to možné jedině vytvořením samostatné druhé PRO registrace.

Potřebujete pomoci s platbou za profil Profesionál?

Napište nám na profesionalove@modrastrecha.cz nebo zavolejte na +420 245 501 169.