Zaregistrujte se jako Profesionál

Získejte nové zákazníky

díky profilu Profesionál
Jako Profesionál můžete
prezentovat svou práci
reagovat na poptávky a získávat nové zakázky
inzerovat v Bazaru
komunikovat s uživateli stránky
mít zápis v katalogu dodavatelů
Vytvořte si firemní profil na největší sociální síti o bydlení,
kterou navštíví přes 190 000 lidí měsíčně *.
*Podle
326.7
Za měsíc, s DPH.

Nejčastěji kladené otázky

Slovem “Profesionál” označujeme lidi, kteří na našich stránkách prezentují své služby. Jsou to zejména majitelé firem, živnostníci, marketingoví ředitelé firem atd. Záměrně je nenazýváme “firmy”. Firma není člověk. Za firmu vystupují vždy konkrétní lidé. A takové lidi nazýváme Profesionály.
Modrastrecha.cz je stránka pro lidi zajímajíci se o bydlení a stavbu, kde diskutují, čtou články, sdílejí fotky atd. Stránka kromě dalšího obsahuje kategorii Profesionálové, ve které najdou různé služby a produkty pro ně určené.

Modrastrecha-pro.cz je stránka, kde se mohou zaregistrovat Profesionálové a přes kterou mohou přispívat na modrastrecha.cz. Mohou si zde spravovat svojí prezentaci, komunikovat s uživateli, psát blogy, odpovídat na otázky návštevníků atd. Je to místo, přes které mohou získat nové zakázky a komunikovat s existujícími zákazníky.
Podle měření Google Analytics modrastrecha.cz navštěvuje měsíčně více jak 190000 návštevníků. A stránku navštíví více jak 430000 krát měsíčně. Průměrně na stránce stráví přes 4 minuty při každé návštěvě.
Akceptujeme měsíční platby populárními platebními kartami (Visa, MasterCard, Diners Club atd). Z karty Vám bude automaticky každý měsíc stržený poplatek 326.7 Kč. Pokud nemáte platební kartu, je možné zaplatit minimálně na 3 měsíce převodem na náš účet u Raiffeisen Bank.
Ne. Ceny jsou konečné.
Pokud máte službu předplacenu kartou, můžete kdykoli zrušit automatickou měsíční platbu přímo v části Platby a faktury ve Vašem profilu. Pokud jste platili převodem, stačí, když na další období nezaplatíte.
V den, kdy nám přijde Vaše platba na účet. Většinou převody mezi bankami trvají jeden a nebo dva pracovní dny.
Ne. Je to možné jedině vytvořením samostatné druhé PRO registrace.

Potřebujete pomoci s platbou za profil Profesionál?

Napište nám na profesionalove@modrastrecha.cz nebo zavolejte na +420 245 501 169.