coverphoto
Aktivní

2olives

  /  93 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
dům k rekonstrukci z roku 1928, kde se nedají bourat a zdi a malá přístavba. Kompromis, protože jsme hledali delší dobu bydlení v Beskydech, pak přišel porod, kde nám zničili dítě a další roky jsme se z toho dostávali a začali hledat bydlení jinde a hlavně jiné. Nebylo, hledali jsme asi 8 let. Tak jsme nakonec vzali slušnou adresu, ale z pohledu bezbariérovosti hrozné, padly veškeré představy o ideální dispozici. Takže s heslem, lepší než v paneláku.
zaregistrovala se 10. lis 2014
Info o bydlení
Stav   Přestavuji dům
Projekt   Dům
Aktivita
10 příspěvků ve fotoblozích
11 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Informace o projektu
Únor 2021: zadaná kuchyň.
Leden 2021: finální omítky či stěrka, objednaná dlažba a obklady.
Listopad 2020: hned první dny se budou dělat vnitřní omítky. Jsem neskutečně vděčná za stavební dozor, který nám v tom průšvihu pomohl najít řemeslníky. Kvalitní a kteří přišli, přestože měli své práce dost.
Říjen...

Ráda bych se zeptala, zda někdo máte přiznaný betonový strop. Jak to pak máte s elektřinou? Kabely jsou asi také přiznané, že? Děkuji

 • compraNie. Ale museli sme vopred presne vediet rozmiestnenie a kable sa zaliali spolu so stropom. V izbach mame kable tahane pod stropom a sdk.
  • 2olives
   AUTOR
   @compra  děkuji, jenže nás to napadlo, až když jsme viděli udělanou tu stropní desku, že je pěkná, že bychom ji mohli nechat přiznanou. Ale už nás napadla varianta jak to zakomponovat jako dekorativně, tak uvidím, zda to tak nakonec i dopadne. Hodně mě mrzí, že nás to nenapadlo hned.
   • lontynaMy máme kabely dodatečně vrtané skrz betonovy strop a rozvedené o patro výše pod krocejovym polystyrenem.
    • 2olives
     AUTOR
     @lontyna  děkuji, to jsem zvažovala jako první a všichni se na mě dívali..., tak jsem ráda, že to tak někdo má a v pohodě. 🙂
     • kordules12My budeme nechat přiznané kabely 😉