Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

destinee Aktivní


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
destinee
Řešíme dveře do domku, původně jsem chtěla s proužky na šířku, aby se chodba protáhla, ale manžel chce na výšku, mám ustoupit :-) Do předsíně budou dveře posuvné do pouzdra a chtěla bych tam prosklení, aby se to prosvětlilo Dveře budou bílé a všechny se budou otvírat dovnitř.
destinee
Jak máte velký dřez, měla jsem vybraný tento viz obrázek, ale přijde mi ta odkapávací plocha úzka, co myslíte?Celkový rozměr je 65 cm https://drezy-teka.cz/eshop/99/teka-astral-45-b...
destinee
Jakou máte podlahu v ložnici a v dětském pokoji? Budeme mít všude dlažbu, ale do těchto dvou místností ji dávat nechci. Celoplošný koberecani plovoucí podlahu dát nemůžeme, máme psa a to je první místo, kam by se nám vyzvracela (zkušenost z bytu). Budeme mít podlahové topení.
destinee
Holky, prosím vás kdo z vás má ideálně antracitové vchodové dveře s vedlejším pevným světlíkem? Můžete prosím poslat fota zvenku a pak panty zevnitř? Díky moc
destinee
Budeme mít v chodbě na jedné straně vedle sebe troje dveře, nejraději bych dala dvoje s otvírání dovnitř a jedny otvíravé ven, ale bojím se, že to bude vypadat blbě kvůli zárubním. Máte to někdo tak, nebo máte všechno sladěné?
destinee
Budeme mít téměř všude podlahu rako cemento, jaké byste dali lšty? Chtěla jsem bílé, ale s tím mě poslal manžel někam
destinee
Na co si dát pozor při výběru vany? Vanu budeme mít klasickou, zabudovanou v takovém výklenku.
destinee
Prosím o tip na dodavatele. Posuvné dveře do stavebního pouzdra? Od koho? Ideálně východní Čechy.
destinee
Anketa: Nechaly byste kuchyňskou linku takto a nebo přidaly takový ten vyvýšený pultík, aby tak nebylo vidět do kuchyňské části a dal se za to zamaskovat "bordel"? Něco jako na druhé fotce.
destinee
Holky okno nechat bílé nebo antracit? Venkovní žaluzie bude 9007. Zvenku budou okna RAL 7016 to je jisté, jen ten interiérový odstín pořád tápu.
destinee
Fotoportrét A zase ty žaluzie. Okna, dveře, vrata budou v RAL 7016 zvenku 100%. Venkovní žaluzie jakou byste dali barvu? Uvažuju 7035 nebo nějakou do stříbrna, budu moc ráda i za fotky.
destinee
Prosím o radu, nechali byste plochu nad kuchyňskou linkou bílou nebo dali do šeda? Za kuchyňskou linkou bude sklo do bílé barvy, zbytek interiéru bílo-šedý Zároveň řeším jestli okno z interiéru bílé nebo šedé. Zvenku bude šedé plus venkovní šedé žaluzie. z
destinee
Nemáte někdo prosím niku v chodbě či předsíni?Prosím o odkazy na vaše alba, díky.
destinee
Je to blbost, ale včera mi došlo, že v domečku nebudeme mít kromě kuchyňské linky žádný parapet (máme všude okna až na zem). Kam dám všechny svoje serepetičky :-) :-) :-)
destinee
Poraďte světlo nad jídelní stůl? Interiér bude bílo šedý. V obývací části bude lustr viz fotka, moc se mi líbí ta "měděná" světla, ale nevím nevím.
destinee
A další dilema, vchodové dveře budeme mít s vedlejším světlíkem. Nechali byste dveřní křídlo plné a nebo přidali ještě do středu prosvětlení?
destinee
Aktuálně řešíme barvu oken. Budeme mít venkovní žaluzie v šedé RAL 7035, okna budou 100% zvenku v antracitu RAL 7016, původně jsem chtěla z interiéru okna bílá ale teď zvažuju tu šedou. Vy, které máte okna oboustraně šedá, nezmenšuje to opticky prostor? Interiér bude bílo šedý, zdi vesměs bílé, někde do šeda. Podlaha šedé rako cemento
destinee
Okna budeme mít ext. šedá 7016/int. bílá, vchodové dveře byste dali také tak nebo oboustranně šedé? Bude mít něco takového. A nechali byste takto plné a boční světlík nebo ještě do dveří přidali do středu nějaké prosvětlení?
destinee
Možná hloupá otázka, ale jak je to u novostavby s vymalováním? Manžel tvrdí, že pokud dáme hnedka šedou barvu do interiéru, kterou mám vybranou, tak nám to popraská, že je lepší dát bílou a počkat třeba rok a až potom vymalovat a to teda fakt nechci:-) Jaké máte zkušenosti?
destinee
Přeji vám všem krásné Vánoce, hodně lásky, pohody a radosti... ať se vám splní i ta nejtajnější přání!
destinee
Elektřina nebo plyn, kdo by poradil co je pro novostavby lepší? Doporučítě nějaké dodavatele okres Hradec Králové? Kotlů i podlahového topení? Manžel chce elektrický kotel a podlahové topení. Krbovky nebo tak nemáme. Plyn manžel moc nechce.
destinee
Holky, jakou máte sušičku. K mému překvapení dostanu v práci za zorganizovaní jedné akce prémie, ale mám si vybrat spíš zboží do 10.000,- bez DPH. Jediné co mě napadlo je ta sušička. Nebo napadá vás něco jiného. A braly byste spíše kondenzační sušičku nebo s čerpadlem? Jo kdyby to bylo nad tento limit tak si vymyslím věcí milion :-) PS. A nevadí, když je sušička postavená na pračce?
destinee
Východní čechy - kdo vám prosím dělá doma schodiště? A máte někdo jakoby úložnou místnost pod schody?
destinee
Nemáte někdo vanu (nebo typově podobnou) Ravak Avocado, Rosa 95 nebo 10 st.?
destinee
Holky nemáte tip na nějaký pěkný chlebník, co by se hodil do bílo šedé kuchyně?
destinee
Holky, kdo vám dělal podlahové topení? Nebo nemáte někdo tip na někoho, kdo by mi dle projektu navrhl jaký kotel potřebuju (výkop) a topení atd.? východní čechy?
destinee
Kolik máte prosím přesah střechy na bočních stranách. My tak nějak asi nic kromě okapu a nevím jestli nám to nebude dělat neplechu a na druhou stranu si nedovedu představit tam dát třeba 50 cm. Jaké máte zkušenosti s minimální přesahem? Nemáte při dešti mokrou fasádu?
destinee
Začínám opět lehce propadat depresi. Chlapy jeli vyzvednout do stavebnin překlady a jaké to překvapení, ač jsem je tam měli objednané a složené, tak je OMYLEM prodali někomu jinému a další budou za 14 dní. Takže super, stavba opět stojí. Nějaká omluva nebo kompenzace to bych si mohla asi nechat zdát. Přestávám věřit, že to pod zimu dáme pod střechu. To počasí mě s.....
destinee
Máte prosím někdo v garáží udělané wc s umyvadýlkem? jak to máte řešené? Máte to nějak obezděné až ke stropu například, aby to nebylo na "oku"? Budu ráda za fotky. Díky
destinee
Martina Vonková
Registrace: únor 2009
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
Přátelé: 87
Líbí se mi tyto fotoblogy (70)