Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

destinee Aktivní


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
destinee
Pračka a sušička Bosch nebo Brand? Jaká máte zkušenosti?
destinee
Tak jsem dala na vaše rady a rozhodla se pro jídelní dubový stůl. Nemáte tip, kde nějaký parádní pořídit?
destinee
Jaký byste volili jídelní stůl? Barvu. Podlaha bude šedé rako cemento. Kuchyň je lesklá bílá s deskou tmavý beton, horní skřínky na jedné straně jsou šedé. Jídelní židle bereme z bytu - černý sedák, bílá opěrka. Interiér bude bílo šedý, vše bereme ze stávajícího bytu :-) Zatím jediné co není šedé je konferenční stolek, který je z dubových trámů. Vychází... Zobraz celou zprávu
destinee
Máte někdo sprchové dveře do niky? Kde jste kupovali?
destinee
Tak jsem byli definitivně rozhodnutí dlažbu do celého domu, ovšem topenář nás od toho odrazuje, že moc projedeme. Budeme mít podlahové topení a topíme elektřinou, nic jiného. Nemáte s tím někdo zkušenost, je lepší třeba vinyl a nebo nemá cenu to hrotit?
destinee
GODMORGON / ODENSVIK nemáte někdo tohle umyvadlo? Potřebovala bych vyfotit otevřené šuple, jak je tam moc velký prostor na odpad. Díky
destinee
Nemáte někdo fasádu od Baumitu, v šedé barvě?
destinee
Jak velké máte umyvadlové skříňky na wc? Potřebovala bych sehnat co nejužší,ideálně cm, nemáte někdo tip?
destinee
A do finále postoupily dřezy Schock (šířka 65 cm), Franke (šířka 62 cm) a Teka (šířka 65 cm) a teď babo raď. Všechny ostatní, co se nám líbili už byly 78 cm a to se mi zdá prostě hodně.
destinee
Nemáte tip, kde sehnat na dobrou cenu vypínače a zásuvky ABB, Neo - bílá/ledově bílá?
destinee
Máte někdo prosím dveře Galeria Alu top 20 nebo 50? prosím o foto.
destinee
Řešíme dveře do domku, původně jsem chtěla s proužky na šířku, aby se chodba protáhla, ale manžel chce na výšku, mám ustoupit :-) Do předsíně budou dveře posuvné do pouzdra a chtěla bych tam prosklení, aby se to prosvětlilo Dveře budou bílé a všechny se budou otvírat dovnitř.
destinee
Jak máte velký dřez, měla jsem vybraný tento viz obrázek, ale přijde mi ta odkapávací plocha úzka, co myslíte?Celkový rozměr je 65 cm https://drezy-teka.cz/eshop/99/teka-astral-45-b...
destinee
Jakou máte podlahu v ložnici a v dětském pokoji? Budeme mít všude dlažbu, ale do těchto dvou místností ji dávat nechci. Celoplošný koberecani plovoucí podlahu dát nemůžeme, máme psa a to je první místo, kam by se nám vyzvracela (zkušenost z bytu). Budeme mít podlahové topení.
destinee
Holky, prosím vás kdo z vás má ideálně antracitové vchodové dveře s vedlejším pevným světlíkem? Můžete prosím poslat fota zvenku a pak panty zevnitř? Díky moc
destinee
Budeme mít v chodbě na jedné straně vedle sebe troje dveře, nejraději bych dala dvoje s otvírání dovnitř a jedny otvíravé ven, ale bojím se, že to bude vypadat blbě kvůli zárubním. Máte to někdo tak, nebo máte všechno sladěné?
destinee
Budeme mít téměř všude podlahu rako cemento, jaké byste dali lšty? Chtěla jsem bílé, ale s tím mě poslal manžel někam
destinee
Na co si dát pozor při výběru vany? Vanu budeme mít klasickou, zabudovanou v takovém výklenku.
destinee
Prosím o tip na dodavatele. Posuvné dveře do stavebního pouzdra? Od koho? Ideálně východní Čechy.
destinee
Anketa: Nechaly byste kuchyňskou linku takto a nebo přidaly takový ten vyvýšený pultík, aby tak nebylo vidět do kuchyňské části a dal se za to zamaskovat "bordel"? Něco jako na druhé fotce.
destinee
Holky okno nechat bílé nebo antracit? Venkovní žaluzie bude 9007. Zvenku budou okna RAL 7016 to je jisté, jen ten interiérový odstín pořád tápu.
destinee
Fotoportrét A zase ty žaluzie. Okna, dveře, vrata budou v RAL 7016 zvenku 100%. Venkovní žaluzie jakou byste dali barvu? Uvažuju 7035 nebo nějakou do stříbrna, budu moc ráda i za fotky.
destinee
Prosím o radu, nechali byste plochu nad kuchyňskou linkou bílou nebo dali do šeda? Za kuchyňskou linkou bude sklo do bílé barvy, zbytek interiéru bílo-šedý Zároveň řeším jestli okno z interiéru bílé nebo šedé. Zvenku bude šedé plus venkovní šedé žaluzie. z
destinee
Nemáte někdo prosím niku v chodbě či předsíni?Prosím o odkazy na vaše alba, díky.
destinee
Je to blbost, ale včera mi došlo, že v domečku nebudeme mít kromě kuchyňské linky žádný parapet (máme všude okna až na zem). Kam dám všechny svoje serepetičky :-) :-) :-)
destinee
Poraďte světlo nad jídelní stůl? Interiér bude bílo šedý. V obývací části bude lustr viz fotka, moc se mi líbí ta "měděná" světla, ale nevím nevím.
destinee
A další dilema, vchodové dveře budeme mít s vedlejším světlíkem. Nechali byste dveřní křídlo plné a nebo přidali ještě do středu prosvětlení?
destinee
Aktuálně řešíme barvu oken. Budeme mít venkovní žaluzie v šedé RAL 7035, okna budou 100% zvenku v antracitu RAL 7016, původně jsem chtěla z interiéru okna bílá ale teď zvažuju tu šedou. Vy, které máte okna oboustraně šedá, nezmenšuje to opticky prostor? Interiér bude bílo šedý, zdi vesměs bílé, někde do šeda. Podlaha šedé rako cemento
destinee
Okna budeme mít ext. šedá 7016/int. bílá, vchodové dveře byste dali také tak nebo oboustranně šedé? Bude mít něco takového. A nechali byste takto plné a boční světlík nebo ještě do dveří přidali do středu nějaké prosvětlení?
destinee
Martina Vonková
Registrace: únor 2009
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
Přátelé: 91
Líbí se mi tyto fotoblogy (74)