• fotoportrét
  fotoportrét
  destinee
  181
  Registrovala se 17. února 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky a 2 alba. Má 105 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
  Já jsem to věděla, že to bude průser svěřit stavbu manželovu kamarádovi....nebudu psát kolik hádek kvůli tomu bylo, kolik argumentů proti jsem řekla, manžel si ho prosadil no a je to tady. K čemu nám je, že to má být bez papírů levnější, když na něj nemáme žádnou páku....no k h......dovolat se mu nejde, na sms nereaguje, manžel je teď měsíc pryč a milý pan stavitel i přesto, že mi do očí minulý týden řekl, že nejpozději tento týden začnou dělat cihly bude mít najednou čas až v půlce září. No paráda. Argumentuje tím, že chce nechat desku měsíc, to chápu, ale to mohl říct hned. Navíc potřebujeme mít do zimy hrubou stavbu včetně střechy a pochybuju, že sehnat střechaře a určitě na nás tak každý čeká a bude mít čas až my budeme potřebovat. Takže jsem z toho na prášky, už jsem to i obrečela a celý barák nenávidím.
  Prosím vás mi nepište, že to se dalo čekat, když není smlouva, že s kamarády to je nejhorší apod. To vím, jen jsem si potřebovala ulevit....no a tak teď jdu asi hledat někoho jiného, ptž sami to nezvládneme.