Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

kosi NEAKTIVNÍ

Již bydlím v domě - Brumov, Region Zlín  • 
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kosi
Ty terénní úpravy to je peklo na druhý ryhlostní stupeň!!! Člověk sa půl dňa rýpe v hlině, skoro nic za ním není vidět, zničený z toho jak cikánská hračka a už sa vidím, jak budu každých 14 dní nadávat, že to mosím zasé séct!! :-)

První noc v novém bytě.... (Článek)

Milý deníčku, protože poslední zmínka z hlediska postupu prací na našem domečku byla z 10. října, je nabíledni, že bych měl aspoň trošku doplnit postupy prací, které vedli k tomu, že jsme v pátek dne 28. října mohli ulehnout do naší postýlky v našem domečku....

kosi
DNE 27.10.2011 stavební úřad nezakázal užívání stavby - "ZKOLAUDOVÁNO"!!!!!!! ZÍTRA SE STĚHUJEM :-)
kosi
Zítra ZÁVĚREČNÁ KONTROLNÍ PROHLÍDKA!!!!!!
kosi
Dneska jsem přijel dřív ze stavby - teď, takže telegraficky - obě koupelny v podkroví jsou z 90% hotové, dlažba v chodbě hotová. Ve středu jsem dokončil sádrokartony a ve čtvrtek začal malovat. První vrstva malby je v ložnici, šatně a dětském pokoji.
kosi
Dneska zapojeno podlahové topení na kotel, který topí do akumulačky od pátku. Tchán naklepal dlažu v chodbě a předsíni a začal obkládat koupelnu rodičů. Já pokračuju v SDK podhledech - tmelení a broušení - třikrát fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kosi
MIlý deníčku opět jsme pokročili - fasáda je pro letošek hotová, světlo svítí, voda teče a kotel snad bude topit. Pokračuju v pohádce o šikovném Jarečkovi (chudák paleček - nůž na SDK vyhrál a ložnice vypadá jak po zabijačce, ale SDK podhledy jedou)
kosi
TRAMTADÁ - FASÁDA JE HOTOVÁ (samozřejmě zbývá sokl - pokračuje se zítra). Zítra nástup na montáž kuchyně, já pokračuju na montáži ALu parotěsky. A málem bych zapomněl - už svítíme - zapojeno provizorní osvětlení - EU zakázané klasické žárovky!!!!
kosi
Opět stručně - fasáda nachystaná na barvu, dnes se lepí sokly extruďákem. SDK podhledy (nosné konstrukce) jsou ve všech místnostech (dneska dokončím tep.izolace). Na garáži proběhly hrubé terénní úpravy a dokončil jsem její obizolování. Práci zdar!!
kosi
Takže postupy prací - ještě minulý týden penetrace, 1.vrstva malby v obýváku a kuchyni, spíž a koupelna na hotovo. Dneska jsem prováděl přípravné práce na terénní úpravy kolem sklepa zatímco fasádníci dělají šambrány a I. vrstvu lepidla a perlinky.
kosi
Milý deníčku, to jsem zase já - od minula se mnohé změnilo - na garáži je zaarmovaný a zašalovaný věnec, který už čeká jen na beton. V domečku je položená a zaspárovaná dlažba v obýváku, fasáníci pokračují vytrvalým tempem, provádí se podbití střechy
kosi
Boje na obou frontách zatím vítězně pokračují - na domečku je zaspárovaná dlažba v jídelně a kuchyni, také v koupelně. Tchán začal s dlažbou v obývacím pokoji a dneska nastoupili fasádníci. Na garáži jsme dozdili 1. patro, zítra nás čekají překlady.
kosi
Úspěšně bojujeme na dvou frontách. Na domečku se provádí hromosvod, pan tchán zaspároval obklady v kuchyni. Já jsem obizoloval garáž a v sobotu jsme začali s vyzdívkama 1.NP garáže. Hlavně ať neprší a můžem zdít dál !!
kosi
Elektrikáři začali kompletoval rozvody elektro (osazovat střeva zásuvek a vypínačů), rozvodna už nevypadá jako velký chumel kabelů a borci beze strachu z výšek začali montovat hromosvod. Jsou osazeny kotvy na zábradlí a trošku jsme předělali lešení.
kosi
Kosi Za víkend tchán položil dlažbu do kuchyně a jídelny, já se strýcem a bratránkem udělal rošty v dětských pokojích a ložnici (kromě střešních oken), dodělal izolaci mezi kleštiny, pod krokve přidal ještě další a v sobotu odšaloval strop na garáži.
kosi
V úterý byly zahájeny práce na podbití střechy palubkami, navezl se materiál na fasádu, dlažba do obývacího pokoje a obklad za kuchyňskou linku.Od včerejška provádíme montáže roštů na sádrokarton a tchán za dnešek udělal obklad za kuchyňskou linku.
kosi
Minulý týden jsem donatíral palubky (konečně!!!), oškrabal štuk pod obklad do kuchyně a s bráškou jsme v sobotu postavili lešení (doufám, že všeci majú dobré pojistky :-). Dneska jsem začal s tepelnou izolaci v podkroví (kúše to jak sviňa)
kosi
Do pr...! Dneska jsem zjistil, že tu největší síťku do oken proti hmyzu, které jsem si dal k našim do sklepa, abych je na stavbě náhodou nepoškodil, nám rozežrali myši. Co těm malým zmetkům chutná na plastu?? Příště do pasti dám kus igelitu ne sýr!!
kosi
Minulý týden se opravdu dařilo - proběhl návoz palubek, materiálu na sádrokartony, pan tchán doobkládal spodní koupelnu, já natíral jak zběsilý a po sobotním výletu do jižních krajin nám ve skladu u babičky kvasí meruňky na meruňkovicu. JEN TAK DÁL!
kosi
Včera jsem opět v plné zbroji na stavbě - proběhl návoz palubek na podbití střechy a zrovna jsem je začal natírat. Mám jich natřít ve dvou vrstvách lazurovacím lakem asi 170 do pondělí a ještě stihnout postavit lešení kolem stavby. Kdy budu spát?
kosi
Po týdenní dovolené v Tatrách zpátky do práce!! Tchán naštěstí nezahálel a dokončil obklady v technické místnosti včetně zaspárování a dotažení štuku, položil dlažbu, soklíky a zaspároval místnost pod schody a začal s obklady ve spodní koupelně.
kosi
Dneska se začalo s montáží krbové vložky, navezeny obklady a dlažby (pro dvě koupelny), proběhla návštěva řemeslníka, co nám bude dělat podbití, proběhl návoz zdícího materiálu na strop garáže (opět kolečka a já) a úklid staveniště
kosi
V pátek proběhla betonáž stropu nad garáží, a to včetně zaleštění. V sobotu odšalováno, zakryto geotextilií a mohutné kropení. V obýváku se zabydluje krbová vložka (montáž během tohoto týdne) a na cestě se vezou obklady a dlažba na dvě koupelny.
kosi
Včera jsem dokončil armování a šalování stropu v garáži (čeká na betonáž), v technické místnosti je hotový obklad (už jen dlažba) a probíhá příprava na montáž parapetů. Dnes nás čeká návštěva koupelnového studia (vybrat obklad do spodní koupelny)
kosi
Dneska zalété stěny z tvárnic ztraceného bednění, obšalovaná garáž, hotová I. vrstva KARI sítí a hlavně ZAHÁJENÉ PRÁCE NA OBKLADECH
kosi
Po páteční betonáži prvních pěti řad tvárnic ztraceného bednění (5 m3 betonu) jsme dneska pokračovali dozděním 7.šáru (celkem je jich 9). Ten už je zaarmovaný a čeká až budem v pondělí pokračovat.
kosi
V pondělí jsem na desku garáže navezl cca 4 tuny tvárnic ztraceného bednění (stará dobrá ruční práce), v úterý se odbedňovalo a prováděly hydroizolace a dneska jsme zakládali první vrstvu tvárnic.
kosi
Tak v pondělí jsme začali s garáží (domeček vysychá). V úterý vykopali jámu, ve středu základy, ve čtvrtek zašalovali a zaarmovali a dneska zabetonovali. A zítra, protože prší VOLNO!!! (tedy technologická pauza)
kosi
Registrace: březen 2011
Bydliště: Brumov, Region Zlín
Příspěvků: 9
Inzerátů: 0
Přátelé: 17
Líbí se mi tyto fotoblogy (26)