Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

tevik Aktivní


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
tevik
Prosím o radu: Máme zálusk na židle TON a slevové kupony z Marianne. Zběžně jsem proběhla zastoupené obchody s nábytkem, TON jsem v nich nenašla, ale třeba mi něco uniklo. Nevíte, kdo kromě podnikových prodejen TON prodává a dala by se u něj o víkendu uplatnit sleva?
tevik
SRŠNI kolem MOTÝLÍHO KEŘE! Máte s tím někdo zkušenost? Máme třetím rokem motýlí keře a letos je kromě motýlů, můr a včelek stále obletují 2-3 sršni a číhají na potravu. Jednou jsem viděla, jak si přímo ulovili můru, pod keřem spousta motýlích křídel. Jednak mi je těch krásných obětí líto, druhak mi jsou ti sršáni prostě velmi nepříjemní, bojím se... Zobraz celou zprávu
tevik
Prosím radu, doporučení či tip: V tomto roce bych před vchod ráda sadila tzv. rodinný či vítací strom. Prostoru není příliš, toužila jsem po něčem, co celoročně vypadá dobře, a aktuálně se nejvíce kloním k OZDOBNÉ JABLONI. Chtěla bych, aby kvetla růžovobíle a aby plody byly pokud možno červené. Pokud by to šlo zkombinovat se zeleným listovím /některé odrůdy mají... Zobraz celou zprávu
tevik
SLEVY - DNY MARIANNE Chtěla bych koupit chlebník a nějaké dózy BRABANTIA - nemáte prosím přehled o slevových kupónech, které jsou letos Marianne, popř. Marianne Bydlení (ani netuším, zda se jedná o stejné kupony, nebo se liší)? Časopisy nekupuju a ne netu se mi nepodařilo najít, které obchody/e-shopy jsou do akce zapojené a zda by pro mě mělo smysl výtisk zakoupit.
tevik
Hezké odpoledne všem! Kdo nakupujete na HM home - bývá tam někdy sleva na dopravu, popř. jsou někde k mání slevové kupony?
tevik
Prosím poraďte začátečnici: Odstraňovat u půdokryvných růží odkvetlé květy, nebo je nechat /na šípky/?
tevik
Prosím místní ZAHRADNICE o radu: Od podzima mám sazené půdokryvné růže The Fairy. Dvě se chystají kvést, mají nasazenou spoustu poupat, ale třetí má místo poupat jen takové špendlíkové hlavičky, ze kterých dál nic není. Snažila jsem se pohledat mezi chorobami růží, ale bez úspěchu. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost? Nevím, zda je růže marná a mám ji vykopat, nebo ji ostříhat, dát ještě šanci...
tevik
Měli byste prosím tip na nějaký ekologický, ale účinný prostředek na mšice? Nedávno se to tu mihlo, ale nepoznamenala jsem si.
tevik
Nemáte prosím někdo varnou desku Elektrolux - nejlépe tento typ: http://varne-desky.heureka.cz/electrolux-ehf-63... ? Zahřívá se při vaření nerez. rámeček opravdu tak, že se o něj člověk spálí, jak se píše v několika recenzích desek této značky?
tevik
Stala se mi taková nemilá věc: V noci odcházím z kuchyně jako poslední, vše ok. Ráno přicházím, mžourám bez brýlí na varnou desku, je nějaká upatlaná, tak po ní přejedu prstem a - au! Do bříška se mi zapíchla půlcentimetrová skleněná jehlička! To "upatlání" je prasklina přes celou plotnu! Následně jsme si všimli, že uprostřed desky je další pavouček, od... Zobraz celou zprávu
tevik
Poraďte prosím, kde koupit pěkné kvalitní prodloužené povlečení z bavlny (140 x 220 cm, 70 x 90 cm). Tchibo, HM home, IKEA tyhle rozměry nemá, Vesna v nehezkých vzorech a i kvalita nic moc. Máme ze Scanquiltu - materiál je OK, ale nelíbí se mi nabízené dekory a nabídku snad už rok neobměnili. Dříve jsme nechávali šít na míru z metráže, ale raději bych hotové.
tevik
Hezké odpoledne! Prosím o váš názor, zkušenost ohledně ŠANTY KOČIČÍ: opravdu tolik přitahuje kočky? V okolí je koček spousta, k nám na zahradu ale moc nechodí, čemuž jsme v podstatě (obzvláště v tomto jarním období) rádi a neradi bychom je nějak extra navnadili. Jako variantu šanty zvažuju ještě okrasnou ŠALVĚJ či ŠUŠKARDU (Liatris spicata). Bude to na větší plochu v... Zobraz celou zprávu
tevik
Právě jsem přemýšlela, jak na naši právě zakládanou zahradu (tudíž zatím bez keřů, stromů...) nalákat více ptactva, když vtom mě z přemýšlení vytrhl zvuk motorové pily. Soused se pustil do kácení krásné vzrostlé třešně! Sice několik desítek metrů od našeho domu, ale i tak pro nám dělala velikou službu v podobě pěkného horizontu (ten vzal tímto za své), shromaždiště zmiňovaného... Zobraz celou zprávu
tevik
Doporučíte prosím osvědčené TRAVNÍ SEMENO na založení trávníku v zahradě? Polovina bude využívána intenzivněji - herní plocha, pochozí plochy, druhá část bude v užitkové zahradě pod stromy a kolem keřů a záhonků. Netoužíme po žádném vyšlechtěném anglickém trávníku, nemíníme mu sloužit, počítáme se sečením 1x týdně až 14 dní, když v trávě vykvete sedmikráska či kopretina, spíš mě to potěší než naštve. :)
tevik
Please help!! Potřebuju krátit záclony LILL z IKEA - takové ty řidké síťové - a je to maso. Záclona se strašně vytahuje, nevím, zda to zkusit střihnout na okně, či na zemi, olemování je asi utopie, strašně se to vytahuje. Měla jsem je u švadleny na přišití řasicí stuhy a právě zkrácení a zkrátit je odmítla s tím, že je u tohoto materiálu nemožné tu délku trefit.
tevik
Potřebovala bych zjistit, jak přesně zní PROHLÁŠENÍ O SHODĚ NA STAVEBNÍ PRÁCE A PROHLÁŠENÍ O SHODĚ NA STAVBU JAKO CELEK - nemůžete mi prosím někdo pomoct? Je to doklad ke kolaudaci stavby RD prováděné dodavatelsky. Nikde se mi nedaří najít nějaký vzor a pán z firmy se tváří, že neví, jak to má znít. Za veškeré rady a podněty předem moc děkuju!
tevik
Měli byste prosím tip na prodejnu metráže s velkým výběrem za solidní ceny, kam zajet ve východních Čechách vybrat dekoračku na závěsy? Už dvě jsme si vybrali a vždy to ztroskotalo na tom, že v obchodě neměli látky dostatečné množství a nebylo možné doobjednat.
tevik
Jak se lepí tapety do místnosti, kde je již olištovaná podlaha? Máte prosím někdo zkušenost? Jde mi o to, zda je třeba odstranit lištu, nalepit tapetu a opět olištovat, nebo se vám podařilo dopasovat tapetu pěkně k již namontované liště?
tevik
I když to čtenáři iDnes převážně zdrbli, mně se v tomhle bytě líbí... http://bydleni.idnes.cz/levne-zarizeny-byt-pro-...
tevik
Máte, prosím, někdo zkušenost s firmou (nejlépe východní Čechy), která by byla schopná navrhnout terénní úpravy, zpěvněné plochy, oplocení a základ zahrady okolo novostavby a následně to vše i v opravdu solidní kvalitě dodat? Jde mi o komplexní rešení včetně realizace. Pozemek je v mítné svahu, nebude to úplně snadné. Za případné typy či postřehy budu moc ráda.
tevik
Kdo máte v koupelnách pod umyvadlem skříňky vyráběné truhlářem na mír, mohli byste prosím napsat, na kolik taková skříňka orientačně vyjde? Do koupelny prádelny nám nabízejí komplet za šílenou cenu, zvažuju, že bychom ji raději dali vyrobit.
tevik
Registrace: srpen 2011
Příspěvků: 7
Inzerátů: 0
Přátelé: 11
Líbí se mi tyto fotoblogy (111)
Moje kolekce