Dětská postýlka. Vyplatí se nechat si ji vyrobit?

Profilova fotka
Ahojky, sháním menší dětskou postýlku,aby měla rozměr kolem 90 na 50 cm.Bohužel na našem trhu k nesehnání.Všude jen klasické rozměry..Neznáte šikovného truhláře v okolí Kolína??Myslíte,že se to vůbec vyplatí nechat si postýlku udělat?máte s tím někdo zkušenosti?Děkuji moc za rady. :-)
Odpovědět
to by bylo asi lepsi jit diskutovat na modryhokonika, ale ja myslim, ze postylka potreba je, i kdyz ta, co chcete, je vazne mala, rekla bych tak do pul roku ditete, jak se dite zacne hybat, bude vsude narazet.
Odpovědět
Profilova fotka
Daisy,my máme postýlku. :-) Už je doma.Tohle by mělo být jen takové chvilkové řešení,dokud bude miminko malé,abych ho měla u sebe,když bude spinkat.Klasickou postýlku budeme mít v ložnici,ale myslela jsem,že by bylo fajn mít v obýváku u sebe nějaký místečko na spaní.moc se mi nelíbí koše ani kolébky,tak jsem myslela,že bych to vyřešila menší postýkou..
Odpovědět
jo, tak to jo, nam dite spalo v kocarku nebo se da pouzit cestovni postylka, ale ta je klasickych rozmeru no
Odpovědět
Profilova fotka
já dala na postýlku kolečka a prostě přesunula, kam bylo potřeba taky si myslím, že by byl třeba problém sehnat matraci apod., není to zrovna tipizovaný rozměr
Odpovědět
ahoj ilci, taky jsi vsude? :-)
Odpovědět
ahoj, co neco takovyho? http://www.postele-postylky.cz/detska...
Odpovědět
teeda dobra stranka, my vybirame drevenou postel...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?