Malý pokoj pro 3 letého kluka a jednoletou holku

Zobraz úvodní příspěvek
Prosím našel by se někdo, kdo by pomohl navrhnout pokojíček vel 3,4m x 3,4m pro tříleťáka a jednoletou holčičku? Pokoj je malý, okno a dveře na protějších zdech, ráda bych něco ne infantilního, ale tak, abychom nemusela za 5 let znovu měnit, ale až tak za 10:) Řešíme rozložení postelí, zda patrovku nebo každý by měl svou u protější zdi. Nebo postele u jedné zdi, jedna na zemi k oknu, druhá výš ke dveřím a zbylé prostory využít jako úložné a u protější zdi vestavěná skříň a k oknu rohový stolek....Je sice brzy, ale nejpozději do roka dcera půjde do velké postele a chtěli bychom mít vše zařízené a trochu nadčasové, abychom nemuseli pokoj za pár let měnit. Plánuji, že třeba nechám místo na stůl, který bych tam prozatím nedala, když zatím ani jeden neumí psát :)
Odpovědět
1
2
@jenies ver nebo ne, designer nebo architekt dokaze vymyslet reseni, ktere cloveka vetsinou nenapadne... nemyslim si, ze bych predesle byty splacala, ale co vymyslel v dome by me samotnou nenapadlo... a ano, spolknout leo muze u v obyvaku, proto pisu, ze je treba se zamyslet pri planovani pokoje nad ulozenim hracek, idealne to udelat tak, aby male ditko melo co nejmensi pristup k nevhodnym vecem...
Odpovědět
Maly nebo velky, hlavne ze pokojik bude. Mi spis prijde utazene za vlasy, jak si nekteri lidi (treba i zatim bezdetni)jsou schopni projektovat novostavbu s tim, ze budou mit deti 2 a kazde bude mit svuj mega pokojicek. Vzdy si vzpomenu na profesorku na VS, ktera rikala, ze v budoucnu budou lidi v rodine zit vedle sebe (nikoli spolu) a komunikovat spolu budou pres IT technilogie :-( V malych pokojiccich v panelaku jsme vyrostli temer vsichni. Fandim vam, to date ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kafr je to smutné, ale ta doba už nastalo, co?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote můžu se zeptat kolik vás stálo nechat si navrhnout interiér do domečku?
Odpovědět
@blahova_andrea napisu
Odpovědět
@jenies Podle mne to dost casto splaca i ten designer, alespon, co vidim treba v televizi a nebo jedna moje vzdalenejsi pribuzna se tim taky zivi. Mam pocit,ze navrhuji hlavne NA OKO, ale funkcnost nekdy hodne pokulhava nekde vzadu. Tak ale maji drahy software, ve kterem vam to krasne namaluji. To je vyhoda, ze clovek, ktery nema tak dobrou predstavivost, to vidi. Ja jsem treba zastancem posteli pekne u zeme, zadne palandy. Vysuvna postel je fajn, take ji mame, ale je urcena pro prespani kamarada. Pro deti chci, aby mely svoji vlastni postel. Takove misto, ktere je opravdu jen jejich v tom spolecnem pokojicku. Skoda, ze dvere nejsou uprostred mistostni (ale co neni, muze byt ze). Dala bych postele hned ode dveri naproti sobe a pod okno dva metrove stoly a po krajich vedle stolu pro kazdeho skrin. a hotovo, vice se tam nevejde. A na hracky treba zasuvky pod posteli.
Odpovědět
@kafr děkuji, jsem podobného názoru, nemluvě že znám i lidi, kteří si pořídili velký byt a jeden pár i velký dům za účelem, že bude mít dítě každé svůj pokoj a pak zjistili, že děti mít nemohou...
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám pro dve deti opacneho pohlavi kazdy samostatny pokoj o velikosti 9.4m a mám strach že je to pro ne malé. Nedokazu si predstavit mit v jednom pokoji obe deti😕
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?