Zákaz vjezdu na soukromý pozemek

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, máte někdo nápad, jak nejlépe bránit tomu, aby nám na náš vjezd jezdila cizí auta? Máme před plotem na našem pozemku dva pruhy dlouhé asi pět metrů, jeden ze zámkové dlažby a jeden ze zatravňovací dlažby. Protože jsme poslední v ulici, každý ten vjezd využívá k otáčení, což se mi nelíbí. Dneska se mi otáčela na zatravňovací dlažbě dodávka. Ta dlažba na to není dimenzovaná, chtěl bych proto nějak zabránit tomu, aby tam jezdil ten, co tam nemá co dělat. Máte nějaký tip? Vím, že existují mechanické zábrany, co se dávají např. na parkovací místa, ale to bych bral až jako poslední možnost.
Odpovědět
1
2
@horst_fuchs Ty se neumíš otočit na silnici? A neřeš vůbec, jestli jsi tam vteřinu, dvě nebo hodinu. To není tvoje místo. Nemáš tam co dělat. A je jedno, jestli vteřinu nebo hodinu. @m_i_r_e_k Já uvažuju o tom, že předkládáš čím dál absurdnější argumenty. Jestli tam někdy někdo náhodou cizí v noci zabloudí....Jenže tam nikdo nebloudí, ale lidi se mu tam otáčí pravidelně.
Odpovědět
@atilius No to musí být radost, mít Vás za souseda...
Odpovědět
@horst_fuchs Dosly argumenty? A co se tyce me oblibenosti jako souseda - o to se nemusis bat - mame tu na nasem konci vesnice velmi dobre vztahy. A hadej proc? Respekt 😉
Odpovědět
@atilius Dokážu si ten respekt představit - já Vám celou dobu vykám a Vy tykáte.
Odpovědět
@atilius Tomu se mi moc nechce věřit. On ten respekt je i o tom, že když mi někdo vyká, tak mu nebudu na oplátku tykat. A jestli teda schvalujete to, že si někdo nastraží na souseda hřebíky namísto toho, aby si to pořádně označil, a nevadí vám, že to může odnést někdo, kdo tam zabloudil, tak asi o tom respektu moc nevíte. Nebo jen vyžadujete, aby měli ostatní respekt k vám, ale obráceně už se vám to moc nedaří. Myslím, že řešení problému tazatele tady bylo jasně řečeno (dopravní značky, mechanické zábrany) a není moc důvod to dál rozporovat a zastávat se nesmyslných řešení jako nasypat hřebíky na silnici a podobných nesmyslů a zdůvodňovat to respektem. To je z mé strany k tomuto tématu vše.
Odpovědět
@esmeralda2 Kolega z práce bydlí cca uprostřed slepé ulice. Podmínkou dostali, že na svém pozemku musí udělat obratiště daných rozměrů. Hasiči, popeláři, záchranka, pošta ..... převážně kvůli nim, ale i kvůli běžným občanům. Jinak nezkolaudovali.
Odpovědět
@m_i_r_e_k já jsem nepsal sousedovi, ale dělníkům, kteří nerespektovali můj pozemek 🙂!. Prosím když citujete, tak aspoň správně 🙂. Zase to hned prekrucujete, a bylo to hlavně z důvodu, že mě bez souhlasu vlezli na pozemek a vzali si moji elektriku!. A přišel jsem na to náhodou, že jsem přijel na pozemek. Kdo ví kolikrát to bylo.
Odpovědět
@m2s tohle chápu s tím člověk počítá 🙂.
Odpovědět
@atilius asi nemá smysl se nad tím rozčilovat 🙂. Každý bude stát za svým argumentem. 🙂.
Odpovědět
@m_i_r_e_k Kde píšu, že schvaluju hřebíky? A že si tykáme? Pravidla fora? Třeba. A krom toho, urazit umím i vykáním, zatím jsem dával jen argumenty a mluvil s tebou slušně. A ty tobě došly, tak začínáš akorát používat argumentační fauly. 😉
Odpovědět
@atilius V pravidlech tohoto fóra nevidím nic o tykání. Je pravda, že jste vlastně vůbec nenapsal, jaké řešení navrhujete. Zatím tady byly z vaší strany jen osobní výpady proti některým diskutujícím. Hřebíky tady navrhoval @zaplik1 a z vašich vyjádření jsem (možná mylně) usoudil, že s ním souzníte. Možná by bylo lepší, kdybyste nám tedy sám odhalil, jaké řešení byste preferoval. Zatím tady zaznělo: 1) hřebíky 2) mechanické zábrany 3) úprava značení Tak co kdybyste uvedl, jaké řešení považujete za nejlepší, abychom v tom měli jasno.
Odpovědět
@m_i_r_e_k Ted uz vylozene lzes. Jake osobni vypady? Kde? Muzes me citovat?
Odpovědět
Článek se načítá
Asi máme před očima každý zcela jinou situaci 🙂 Tady ve vsi nejsou žádné dlážděné plochy ani chodníky, myslím tedy, že by mělo být jasné, že ta dlážděná plocha patří k RD. Mně je celkem jedno (toleruji to), když se mi tam otočí osobák. Vadí mi, že mi tam jezdí těžká auta. Ale řešení již bylo nastíněno, pokusím se to lépe označit jako soukromý pozemek a pokud to nepomůže, instaluji mechanickou zábranu.
Odpovědět
@vencass Ja vas chapu, my mame asi podobnou situaci jako Vy, jen s tim, ze pulka vjezdu je obce a pulka nase. Take se nam ve vjezdu otacej vsechny auta z ulice a to vcetne dodavek. My teda pred vjezdem zatim nic nedelali( planujeme dat aspon recyklat). Bordel si tahame za branu domu. Ale ja uz to vzdala, bych prisla o nervy, obec prodat druhou pulku pozemku nechce….
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím si, že fotka nebo satelitní snímek by tuhle diskuzi posunuly správným směrem...
Odpovědět
Pokud je pozemek váš, co brání zaplocení, krom financí? Taky se nám líbil volný nájezd k domu , bohužel, nejen auta, ale i pozdravy od psů nás donutily zaplotit, dát 5ti metrovou samonosnou bránu na dálkové a je klid.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?