Westík

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky je tu některá z Ostravy a má fenku nebo pejska westíka?
Odpovědět
Profilova fotka
asi se cítí bezpečněji doma a lese než na nějakém prostranství, těžko říci :-x
Odpovědět
Profilova fotka
markét, a když jedete někam mimo místo, kde normálně venčíte, tak je teda všechno v pohodě? Oliva je taky poslední dny nějaká divná. Taková zpomalená jakoby :-N A přitom ještě nejsou nějaký vedra, aby jí to tak vysilovalo. Kolem třetí se už vždycky dožaduje procházky a teď v posledních dnech ani ne. Navíc moc nejí, ale to ona občas mívá takový období. Mlsky slupne s chutí, ale do granulí se nehrne. Jo a když už jsme venku, tak se chová jako vždycky - čilá, pobíhá, nosí šišky, abysme jí je kopali... Ale doma je permanentně taková mrtvá :-|
Odpovědět
čau holky! jak se máte a jak se mají pesani? bert byl dneska na trimování, dejte mi chvilku, hodím pár fotek do alba ;-)
Odpovědět
Jee, musim Larune ukazat pana zenicha po uprave. My meli dve klistata. Na takovych pitomych mistech - v oboci a na brade. Obe tesne u tech hmatovych chloupku. To byl fakticky proces je dostat ven 8-( Jsem doskrabana do krve. Luci, ona je jinde venku jako urvana z retezu, jen tady se chova jako kozena a nechce hezky chodit.
Odpovědět
Profilova fotka
čau karkul, kde vězíš? Venku je krásně, takže jestli jste si užívali venku, tak to schvaluju ;-) My dneska byli pod Řípem, kde jsme se rozplácli a kochali se výhledem. A Oliva lovila koroptev :-D Oliva by taky už potřebovala otrimovat, ale není to dlouho, co byla. Ukaž fotky vašeho novýho psa :-D markét, hm, tak to je už asi jasný, že je to tím prostředím. Ale z čeho by to mohla mít? =-) A doma je taky dobrá?
Odpovědět
fab, právě že je krásně, tak se flákám po venku - dneska jsme postavili bazén a částečně naplnili. míla převozil hromadu písku, protože mi kazila terén :-D no a já se tak rejpu v záhoncích, zasívám, sázím, přesazuju... v sobotu jsme byli u babičky na jarmarku, mám jen pár fotek, bylo to takové maličké, lokální. pod řípem bych se taky rozplácla, tam jsem nebyla už hodně dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
tak se přijeď někdy rozplácnout :-D klidně se dá rozplácnout i nahoře na hoře, to je ten výhled ještě lepší :-)
Odpovědět
Vyhled na Evu a Vaska? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi si budu muset zjistit, kdy tu budou, abych někde byla nebo minimálně někam odjela :-p :-D
Odpovědět
a nebyli tam už? :-D fotky od téhle dále ;-) http://polaneckych.rajce.idnes.cz/Ber...
Odpovědět
Ne, podle me tam teprve maji byt... duchodcovske idoly :-D :-D :-D I s vypitym Honzikem Nedvedem... to bude ekšn :-D :-D Jako sorry, jestli to nekdo poslouchate, ale je to fakt nestravim :-D
Odpovědět
Juu, to je krasavec. Larina olizla monitor :-D Pry je Bert k sezrani, jake je obrany strojkem na hrudi a je krasne ruzovoucky - nez se opali :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo a doufám, že si laruš nevšimla ospalku :-D hned po focení byl za náležitého řevu, nadávek a kopání nohou odebrán :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky nikoho nerada naštvala, ale to poslouchá někdo pod 60+? :-N Ani moje babička je nemůže vystát :-D a ta už do týhle věkový kategorie pár let patří. A myslím, že tady ještě nebyli, protože mi přítelova mamka říkala, že museli dva koncerty ze tří zrušit, protože o to není zájem :-N Bert je správnej a fešnej hlídač domu x-) Ale koukám, že oblíbenou westí disciplínu spaní s páníčkem na gauči praktikuje taky velmi rád :-D
Odpovědět
To je zajimavy, ze jak Larine vadi kdeco, na tohle je flegmac, drzi, jak hlucha dvere. Ale tahani klistete, strihani drapku, cisteni zubu, to je jiny cirkus :-D
Odpovědět
no bert musí hlasitě okomentovat pomalu každý sáhnutí na něj. dneska jak přijel z toho trimování, tak koukám, že má červenou špičku ocásku. chtěla jsem to prozkoumat, proč to, ale bylo mi náležitě vysvětleno, ať si trhnu nohou a zkoumám si svůj ocásek nebo něco. ps: myslim, že s ocáskem nic nemá, červený zmizelo :-D
Odpovědět
není o ně zájem? =-) to čumim, myslela jsem, že je to vyprodaný. holky, viděli jste eva a vašek techno party? :-D
Odpovědět
Ne, nevidela! A chci to videt :-D
Odpovědět
hele ale teď si nejsem jistá, jestli ten odkaz nedávala fab :-N http://www.youtube.com/watch?v=WxZ-9s... - každopádně je to nářez!
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů... Bertík je ale fešák, se nedivím Laruš, že olízla monitor, kdyby ho viděla Nelča, tak to udělá asi taky. A koukám, že se mu nechtělo moc fotit, co? :-D , ta fotka jak se olizuje je božácká :-D Mám pocit, že Evča s Vašíkem mají být pod řípem někdy v červnu, ale kecala bych. Karkul, Nelča má taky občas po stříhání červenou špičku ocásku, prostě jak to paní víc vezme, tak jí to tam čouhá. Tak koukám, že by si s Nelčou rozuměly, páč ta taky musí vše náležitě okomentovat a vždycky musí i zdrbnout paní holičku a ta jí ani mslkama neuplatí, vždycky ji zblazne a začne nanovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, koukám, že vedro vás trošku skolilo, tak je tu trošku mrtvo. V úterý jsme byly s tou naší herečkou na kontrole a doktorka nás pobavila, páč Nelča je asi alergik a když vlítne do vysoký trávy, tak má skoro hnedky zánět spojivek, tak nám doporučila, aby do tý vysoký trávy nechodilo... no a uhlídej to, páč když technický služby sekaj trávu před domem tak max. 4x do roka, tak je vždycky ta tráva stejně za 3 týdny vyšší než Nelča :-N a co nového u vás?
Odpovědět
Milu, celkem nic novyho neni. Larine se porad nechce chodit vencit :-N Dneska se jede vencit do Svycarska, tak doufam, ze se ji tam bude libit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, tak jí pozdravuj a že jí Nelča přeje krásné zahraniční venčení ;-) a vy si to tam taky užijte. Ty jo já se tak těším na dovču, už aby to bylo, ale my asi pojedeme nejdřív na konci srpna... to asi v práci umžu :-( už je mi to tu nějaký dlouhý, poslední pořádnou dovču jsem měla o vánocích :-x
Odpovědět
dovolenou mi ani nepřipomínejte, my taky letos pojedeme až buhvíkdy 8-( a laruš si klidně cestuje po světě. :-D
Odpovědět
Teda jdu zamachrovat, ze Larina byla predevcirem ve Svajcu a dneska se veze do Francie :-D Jenze bacha - pro nas je to bliz nez pro vas treba do Norimberka nebo Drazdan :-N Mozna jako do jiznich Cech :-) Takze shrnuti Larina vyletu - projela se lodi po Bodamskem jezere, z toho moc odvazana nebyla :-D Hlavne kdyz lod mijela treba takovy velky katamaran a ten delal vlny, to chtela Larus na zem. Jinak mi sedela na kline a divala se na ryby ve vode :-) Pak se prochazela kolem jezera, mestem Kostnice, nejaky upaleni Jana Husa ji bylo sumak :-D Dokonce si zastekala na chlapika, co hral ulici na cimbal ve slovacke koseli... a svete div se - poznala jsem v nem jednoho muzikanta od nas, ktereho jsem poznala behem studii ve Wiesbadenu v ceske hospode a jezdivala s nim domu :-D Svet je maly a me to totalne dojalo ;-( x-) Nakonec jela Lara jeste na takovy ostrov na tom jezere (nebo mozna na Rynu), kde je zamek a botanicka zahrada. A to uz se musela sem tam nest, protoze bylo pekelny vedro a ona byla hodne utahana. Milu, vydrz, to utece jako voda. Vsak mate do te doby docela hodne veci, co musite zaridit a udelat, ne? My taky nemame dovolenou, mame statni svatek. Kajo, v klidu, my jedeme do Provence az v cervnu misto ted a bojim bojim, ze to bude jedina dovolena letos (4 dny). Ale lepsi jak dratem do oka, to jako jo :-D
Odpovědět
no vidíš, a já si říkala, kdy už jedete, jestli už to nemáte za sebou. kurňa, já bych taaaaaaaaak jela s váma ]-( :-D já mám slíbenou na podzim budapešť na prodloužený víkend, tak doufám, že to klapne. už jsme tam jednou byli, hrozně se nám tam líbí, tak chceme znovu. pak taky už dlouho slibujeme kamarádům v liverpoolu, že za nima přiletíme, tak to bychom chtěli spáchat co nejdřív. no ale to jsou takový krátký akce, pořád nevíme, co s tou "opravdovou" dovolenou. možná že letos fakt žádná nebude, jak to tak vidim :-| ]-(
Odpovědět
Ha, koukam, ze strana 100 :-) 100 stranek plku o westech :-D A pribuznych tematech teda. Hlasim uspesny navrat z Francie. Nase Larus se projevila jako spravny pes svych rodicu a vykadila se na travniku pred Evropskym parlamentem :-D Mame i fotodokumentaci :-D Taky toho silene nachodila a seznamila se hned se trema francouzskyma westikama, kteri meli o dost lepsi sestrih nez nemecti westove. A pak nas zastavila jedna pani, desne se ji Lara libila a ona neco francouzsky na ni drmolila, rozumela jsem jen jolie - pekna. Pak zacla na nas, tak jsem s vybrousenym (cizackym) prizvukem vypotila, ze nemluvime francouzsky, ona se vsak nedala odradit a mluvila pomalu a to jsem vyrozumela, ze ma doma taky westika a ptala se, jak je Lara stara :-N :-D Jsem jako mluvila fr. po 10 letech, toz to bylo znat. Byla jsem zpocena az na ... :-D :-D Jinak je tam vetsina lidi s jazykama na stiru, proto takhle pani nebyla vyjimkou :-N Omrkla jsem tam teda obchody, sice nic nekoupila, ale to proto, ze setrim sily a finance na Provence! To bude sakra plechovek, ceduli, plakatu, misticek, hrnickuuuuu :-D Uz se uplne klepu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že probíráte výlety a já se právě z jednoho taky vrátila :-) Dostala jsem se k práci průvodkyně, tak se jezdím zaučovat. Chtěla bych to dělat dva nebo tři roky do doby, kdy budu mít práci na "školní rok" a o prázdninách volno. Teď jsme byli v severní Itálii, jsem unavená, ale spokojená x-) Není to dovolená, je to práce, ale docela příjemná :-) Tohle léto mě ještě čeká Chorvatsko, Švýcarsko a Korsika, tam se neskutečně těším a snad s sebou vezmu i přítele x-) Kamarádka to dělá nepřetržitě po celé léto, já chci mít delší pauzy, protože mám už přece jen tu rodinu :-D V Itálii bylo westíků víc než jsem myslela, takže v tomhle ohledu jsem byla spokojená :-D Oliva si užívala doma s páníčkem, v tom vedru by z ní byl hodně rychle mrtvej westík :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a markét, tu Provence neskutečně závidím, cestovka tam taky jezdí, ale já musím vzít to, co mi dají. Ale jednou (nebo párkrát) se tam musím podívat x-)
Odpovědět
Luci, tak to je hodne fajn "brigoska" :-) Nas westik vcera byl mrtvy. To dokonce tak, ze odmitala jit, sedla na zadek a nehnula se a cekala, az se smilujem a ponesem ji. Ale to chapu, ono bylo vcera dost brutalni vedro a jeste jsme toho nachodili docela hodne. I kdyz mela Larus svoji napajecku a pila prakticky vzdycky jako my + u kazde restaurace nebo obchudku stala miska s vodou pro psiky, tak se tam taky obcerstvila. Dokonce jednou vyuzila i tamni psi zachod v parku (takove jakoby velke piskoviste, misto pisku sterk a tak 80 cm vysoka zidka kolem). A vchod teda :-D Uvnitr dva tri sloupky, aby se pani psi meli kam vyto... :-D Jinak na Korsiku bych se taky rada mrkla, to musi byt super. Videla jsem fotky znamych a vypadalo to fakt lakave. Ja se treba takhle tesila i na Elbu a nakonec me docela dost zklamala. Ono tam o tom Napoleonovi nebylo az zas tak moc. Tak jsem si aspon ve meste, kde byl veznen (Porto Ferraio), nechala propichnout nos :-D Svycarsko (Bern, Thun, Alpy) mame jeste letos v planu na nejaky prodlouzeny vikend :-) Mne se treba vcerejsi vylet libil v tom smeru, ze rano jsme posnidali doma, pak jsme prochodili fr. mesto a vecer jsme zas spali doma :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?