Menu Forum

Westík

29. bře 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miluse
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 991 příspěvků. Má 23 přátel. Region Litoměřice.
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
Registrovala se 1. prosince 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 991 příspěvků. Má 23 přátel. Region Litoměřice.
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 Tééda tady se cestuje... emoticon Fab tak to je super brigáda, to by se mi asi líbílo taky dělat emoticon je to určo fajn a poznáš spoustu zajímavých míst emoticon

Já se včera taky kochala westíkama, u nás je výstava psů a my tam vždycky s kámoškou chodíme zapisovat do kruhů, včera jsme tedy měli beagli a dneska německý pinče, ještě jsme se tedy nedostali za tu dobu, cca 8 let, k westům, ale asi bych tam ani nechtěla, páč je vždy posuzuje polský rozhodčí a tuším, že ten nemá překladatele emoticon tak to by to asi dopadlo. Ale omrknout jsem je musela, byly suprácký, jen mi jich trošku bylo líto, jak je tam paničky načesávali a pudrovali apod emoticon

Markét, jj... snad nám to do srpna/září brzy uteče , ono vždycky to léto tak nějak rychle uteče a najednou jsou zase vánoce emoticon emoticon
24. kvě 2009 ve 14:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Milu, muze se tam fotit? Nafot necoooo emoticon Mne by zajimali ti vystavni westi. Hlavne co do velikosti, pac jsme vcera potkali skoro same pidi-psiky. Larca vedle nich vypadala jako valibuk, jak byli mali. Pritom dospeli emoticon
Co jsi potrebovala, jak jsi psala na skype? Nebyla jsem zrovna v dosahu a u myho komplu sedel M.
24. kvě 2009 v 17:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 tož děvčata, jděte do háje, nikoli do provence a na korsiku! emoticon emoticon
jste se zbláznily ne?
milu, kam pojedeme my? a neřikej to sprostý slovo emoticon

hele a jak to dopadlo s tím francouzem? nedělá si zálusk na larinku, že ne? nemá bert těžkýho konkurenta?

fab, asi ti taky přijde pozvánka emoticon
24. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ne, prosim te! Vzdyt francouzsti psi jsou jako tamni chlapi - mali a pritepleni emoticon A psi jeste i kastrovani emoticon Bert konkurenci nema, neboj emoticon
24. kvě 2009 ve 23:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 Nazdárek,

Markét, tak foto bohužel nemám, páč westové jsou vždy jen v sobotu a to jsem měla asi jen 5 minut na proběhnutí tím pavilonem a pak hurá do kruhu psát posudky... a foťák ani tydlifén jsem neměla u sebe emoticon tak zas za rok, ale každej rok si říkám, že si je musím vyfotit a vždycky na to zapomenu.

Ale nechtěla jsem nic, jen pokecat emoticon o IUI, zítra jedu na konzultačku si ještě hodíme před IVFkem, tak uvidím co mi na to Dr. řekne
25. kvě 2009 v 07:31  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 něco na čtení

http://www.magazin.cz/lifestyle/3852-automaticka-pracka-pro-pejsky

tak tam bych Nelču určo nedala emoticon
25. kvě 2009 v 09:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 co to je? která kráva (bez pardonu) by tam strčila psa a ještě se u toho usmívala? emoticon to je snad týrání už.
25. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 Karkul, no prostě kráva, páč normální milující "rodič" od hafana by to neudělal emoticon
25. kvě 2009 ve 12:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 jj, brigáda je to hodně dobrá, ale jsem z toho docela nervózní. Přece jen budu zodopovědná za průběh celého zájezdu. Plusy ale rozhodně převažují nad mínusy emoticon

markét, ve Francii byli ještě menší westíci než Laruš? emoticon Vždyť ona je taková drobná, ne?

milu, já jenom čumim emoticon emoticon Myslela jsem aspoň, že ten text to bude kritizovat, ale věty jako "my budeme doufat, že se brzy dostanou i do Čech" mě teda vyvedly z omylu emoticon emoticon Taky my to přijde jako jednoznačný týrání. Mám pocit, že u nás taky něco takovýho je, ne? Strčí se tam peníze a člověk může psa umýt. Ale je snad to jako vana, takže normální vykoupání
25. kvě 2009 ve 13:49  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 Fab, tak ta věta mě taky dostala emoticon vypadá to fakt strašně.

Tak o tom jsem ještě neslyšela, nám prostě stačí stará dobrá vana a sprcha. Nelča prostě ví, že držet musí a že jakýkoliv odpor je stejně zbytečný emoticon emoticon tak to holt jednou za čas přetrpí.

Jo a včera mě docela naštvali na výstavě, vždycky tam vyšli granule od pedigree levnějš než normoš v obchodě a teďky ouha... byly dražší a to skoro o 10 Kč emoticon sice to není moc, ale stejně. Tak jsem holt naklusala do Penny cestou z výstaviště emoticon
25. kvě 2009 ve 13:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 fab, tu brigádu ti taky závidím. sice je to zodpovědnost a není to válečka u moře, když bude největší horko, ale i tak - podíváš se na zajímavý místa a práce to bude určitě naplňující emoticon

holky, byla jsem včera koupit ty granule first mate, ale bohužel v obchůdku ani na netu není k sehnání malé balení (nejmenší tam měli 3,5 kila, což se mi na vyzkoušení zdálo moc, vzhledem k tomu, že to stálo asi 440,-), tak mi pán poradil značku trainer, což je italská produkce, je to levnější, protože nejsou zatíženi clem do EU, a pán říkal, že jsou minimálně tak dobrý jako ty FM.
jsou holistický a na netu jsem na ně našla dobrý reakce.
koupila jsem bertovi na zkoušku 0,8 kg za 114,- - rybu s bramborem. včera večer měl první ochutnávku a slupnul je bez odmlouvání. takže úspěch.
26. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 my když koupili Olivce proplan s lososem, tak jsme to do ní nemohli narvat. Asi nerada ryby - a přitom to tak smrdí emoticon emoticon

Oliva je poslední dny úplně mrtvá, až si říkám, jestli jí něco není emoticon A dneska ráno zvracela emoticon Byly to spíš žaludeční šťávy, ale bylo to teda děsný. Nějak se zakuckala, strašně hekala, krkala, škytala. Ale nenapadlo jí, blbku, aby se napila. Když už jsme jí přinutili, tak to bylo lepší. Ale pořád si říkám, jestli s ní něco není. Ani moc nejí... Snad je to tím nehorázným vedrem
26. kvě 2009 v 16:23  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 ahojky, pedigree zase rozdává balíčky zdarma emoticon tedy sice pro štěňtata a koťata, ale ... no znáte to emoticon emoticon emoticon

http://www.juniorbalicek.cz/
27. kvě 2009 v 08:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 Nazdárek, nikde nikdo emoticon

tak hlásím letošní první zakousnuté klíště, chudinka ho měla mezi očkama, když jsem ho tam viděla, tak se mi chtělo zvracet, fuj, tyhle potvory fakt nemusím emoticon ale naštěstí Vildovi to tolik neva, tak ho pohotově vytáhnul, jen Nelča nějak nevěděla co se děje a pak byla taková zaprdnutá, holt jsme jí asi sebrali kamaráda
28. kvě 2009 v 07:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ahoj Milu, no radsi nepsat, pac mame zas falesnou brezost. Teda Lara emoticon Otres. Porad by kojila vsemozne gumove hracky. Krmna davka snizena na tretinu, voda temer odebrana, snad to pomuze. Nastesti jsem ted doma, tak ji muzu nejak zabavit. I kdyz ona je protivna a ukvicena a nema zajem se hrat :-/

Nedavno mela Larus kliste na brade u tech hmatovych chloupku. Tahala jsem ho snad na 3 pokusy. Ona vubec nechtela drzet, bylo ji to asi neprijemne vic jak cokoli jinyho. A pak se se mnou cely den odmitala bavic ci mazlit.
28. kvě 2009 v 08:22  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 Markét, takže už se tak nějak ví příčina jejích nálad... no vida.. tak snad to brzy přejde. No holt budete muset asi příští rok udělat návštěvu u Berta emoticon a spojit rodiny v jednu emoticon

Hele holky a co takhle nejdřív svatba, no víte jak, bez svatby přeci nemůžou být děti, resp. štěňata emoticon emoticon emoticon emoticon

Tak to musel být taky pocuc ho vytánout, my jsme ho takhle jednou tahali tchýnovic kokřici a nedala se emoticon vždycky sebou děsn cukla, já se lekla a pustila jí, pak na ní leželi 3 chlapi a stejně to nepomohlo emoticon tak snad jí to pak vytáhly nějakou větrovou mastí emoticon
28. kvě 2009 v 08:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo, vsak uz s Karkul pomalu vymyslime dekorace na stul, vysluzky, darecky pro hosty emoticon emoticon emoticon Jako nastesti pejsani nemusi moc resit saty. Mozna dostane Laruna perlicky do chlupu na hlave emoticon

Postup pri tahani klistete nemuzu ani napsat, protoze by me mohli zavrit za tyrani emoticon Jsem ji zabalila do periny, sedla na ni obkrocmo a drzela ji hlavu nahoru. Nakonec jsme to zvladly s Larus bez pomoci Martina. Ona se totiz taky drnda vyskubla pokazde, jak se mi podarilo chytit kliste do klesticek emoticon
28. kvě 2009 v 09:30  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 markét, tak to přeju hodně sil. Ale vy to určitě zvládnete. A na podzim už za Bertem, ne? emoticon
28. kvě 2009 v 09:30  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 emoticon já si dělala srandu a ono je to fakt... tý jo, tak to se těším na westí svatbu, to tu ještě nebylo emoticon no Lara určo bude krásná nevěsta a Bert bude štramák emoticon
28. kvě 2009 v 10:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Luci, mne se do podzimnich stenatek prave moc nechci. I kdyz podzimni svatba musi byt super emoticon

Milu, co si myslis? Normalne jim udelame album na beremku emoticon Mozna udelame i nejaky pripravny alba emoticon
28. kvě 2009 v 10:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 Markét emoticon emoticon emoticon emoticon no jen aby vám to pak admini nesmazaly emoticon emoticon a už máte naplánovaný datum a místo hostiny a zajištěnýho fotografa a kameramama a kytky a ...... no je toho hodně

Tak na podzim svatba a na jaře potomstvo emoticon

Jo a Oliva s Nelčou jim půjdou za družičky emoticon emoticon
28. kvě 2009 ve 12:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 to by byla prča, kdyby si adminka založila druhý nick, dala tam fotky ze psí svatby a odmítala si to smazat emoticon
dovedete si představit to ukamenování? emoticon

holky, ty granule jsou asi fakt dobrý, bert se po nich může utlouct a myslim, že mu dělají fakt dobře. takže kdybyste je chtěly vyzkoušet, doporučuju. ale uvidíme, zatím je žere od pondělka, to není žádná průkazná doba.

dneska je venku tak hnusně emoticon no aspoň konečně zasadím ty moje sazeničky, v tom pařáku se mi do toho fakt nechtělo, navíc hlína byla tvrdá jak štoudev, to bych na tom nechala ruce.
mám ze semínek vypěstovaný afrikány, lichořeřišnici, karafiátky a chrpy.
28. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo, tak to udelame, klidne tomu obetuju svoje svatebni album, ktere je i tak uz hodne moc protridene. NIKDE v pravidlech se nepise o svatbe zeny a muze nebo o svatbe lidi. Pise se tam o svatbe a vecech se svatbou souvisejicich emoticon
28. kvě 2009 ve 13:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 markét, proč se ti nehcce do podzimních? že už bude zima, až se narodí?

Tak westí svatba, to by bylo stylový. Oliva s Nelčou za družičku - souhlasím emoticon emoticon
28. kvě 2009 ve 13:37  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 Hele, ale na beremku byly i psí svatební fotky ne? Teda jsem je tam zahlídla, nebo už je to smazaný? emoticon

Kakul, ty jsi tedy zahradnice, ale já asi budu taky, v pondělí jsme se byly juknout na jednu zahrádku i s chatičkou a bazénem, tak už jen scháníme úvěr a paní, abychom dohodli předběžnou kupní smlouvu.... se těším... emoticon
28. kvě 2009 ve 13:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 holky, vy jste praštěný emoticon

(psí svatby tam fakt nepatří, jestli to někdo z vás myslel vážně emoticon)

milu, to je paráda. budu držet palce, aby vám to vyšlo. snad jo. to bude mít nelča probíhačku, co?
28. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 Karkul, díky, snad jo... jen jaksi paní majitelku musíme trošku uhánět, ona to sice prodat chce, ale nějak se jí do toho nechce... byla strašně překvapená, když jsme jí snad ve středu volali, že to tedy berem a že chceme smlouvu co nejdřív. Prý ta chatka ještě není zkolaudovaná, tak si myslela, že se nám ozve, až to zkolauduje, no a to by klidně mohlo být až taky za rok, že emoticon

JJ, to bude něco pro Nelču, doma nemáme ani balkon, kde by se mohla vyňafat, tak bude řádit na zahrádce, to budou mít ostatní z kolonie radost emoticon emoticon emoticon emoticon
28. kvě 2009 ve 14:47  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Milu, to je super s tou zahradkou emoticon To se Nelus teda vyradi. A vy asi taky emoticon
28. kvě 2009 v 19:49  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
miluse
  • Stavím dům
    Region Litoměřice
 Markét jo to jo...

a mám první úlovek do chaloupky emoticon

http://www.gorby.cz/detail.php?zbozi=952022, ale s tím mě asi Vilda vyžene
29. kvě 2009 ve 14:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Mili, taky bych te vyhnala! Vzdyt to je bily skotak, ne westik emoticon emoticon
29. kvě 2009 ve 14:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš