Westík

14. zář 201734060
  • Tééda tady se cestuje... 🤔 Fab tak to je super brigáda, to by se mi asi líbílo taky dělat 😉 je to určo fajn a poznáš spoustu zajímavých míst 😉

Já se včera taky kochala westíkama, u nás je výstava psů a my tam vždycky s kámoškou chodíme zapisovat do kruhů, včera jsme tedy měli beagli a dneska německý pinče, ještě jsme se tedy nedostali za tu dobu, cca 8 let, k westům, ale asi bych tam ani nechtěla, páč je vždy posuzuje polský rozhodčí a tuším, že ten nemá překladatele 😬 tak to by to asi dopadlo. Ale omrknout jsem je musela, byly suprácký, jen mi jich trošku bylo líto, jak je tam paničky načesávali a pudrovali apod 🤔

Markét, jj... snad nám to do srpna/září brzy uteče , ono vždycky to léto tak nějak rychle uteče a najednou jsou zase vánoce 🙂 😎

• Milu, muze se tam fotit? Nafot necoooo 🙂 Mne by zajimali ti vystavni westi. Hlavne co do velikosti, pac jsme vcera potkali skoro same pidi-psiky. Larca vedle nich vypadala jako valibuk, jak byli mali. Pritom dospeli 😬
    Co jsi potrebovala, jak jsi psala na skype? Nebyla jsem zrovna v dosahu a u myho komplu sedel M.

• tož děvčata, jděte do háje, nikoli do provence a na korsiku! 😛 😃
    jste se zbláznily ne?
    milu, kam pojedeme my? a neřikej to sprostý slovo 😃

hele a jak to dopadlo s tím francouzem? nedělá si zálusk na larinku, že ne? nemá bert těžkýho konkurenta?

fab, asi ti taky přijde pozvánka 😉

• Sponzor fóra
  • Ne, prosim te! Vzdyt francouzsti psi jsou jako tamni chlapi - mali a pritepleni 😃 A psi jeste i kastrovani 😃 Bert konkurenci nema, neboj 😉

• Nazdárek,

Markét, tak foto bohužel nemám, páč westové jsou vždy jen v sobotu a to jsem měla asi jen 5 minut na proběhnutí tím pavilonem a pak hurá do kruhu psát posudky... a foťák ani tydlifén jsem neměla u sebe 😞 tak zas za rok, ale každej rok si říkám, že si je musím vyfotit a vždycky na to zapomenu.

Ale nechtěla jsem nic, jen pokecat 😉 o IUI, zítra jedu na konzultačku si ještě hodíme před IVFkem, tak uvidím co mi na to Dr. řekne

• něco na čtení

http://www.magazin.cz/lifestyle/3852-automaticka-pracka-pro-pejsky

tak tam bych Nelču určo nedala 😦

• co to je? která kráva (bez pardonu) by tam strčila psa a ještě se u toho usmívala? 😠 to je snad týrání už.

• Karkul, no prostě kráva, páč normální milující "rodič" od hafana by to neudělal 😦

• jj, brigáda je to hodně dobrá, ale jsem z toho docela nervózní. Přece jen budu zodopovědná za průběh celého zájezdu. Plusy ale rozhodně převažují nad mínusy 🙂

markét, ve Francii byli ještě menší westíci než Laruš? 🤔 Vždyť ona je taková drobná, ne?

milu, já jenom čumim 😮 😠 Myslela jsem aspoň, že ten text to bude kritizovat, ale věty jako "my budeme doufat, že se brzy dostanou i do Čech" mě teda vyvedly z omylu 😞 😠 Taky my to přijde jako jednoznačný týrání. Mám pocit, že u nás taky něco takovýho je, ne? Strčí se tam peníze a člověk může psa umýt. Ale je snad to jako vana, takže normální vykoupání

• Fab, tak ta věta mě taky dostala 😠 vypadá to fakt strašně.

Tak o tom jsem ještě neslyšela, nám prostě stačí stará dobrá vana a sprcha. Nelča prostě ví, že držet musí a že jakýkoliv odpor je stejně zbytečný 😃 😵 tak to holt jednou za čas přetrpí.

Jo a včera mě docela naštvali na výstavě, vždycky tam vyšli granule od pedigree levnějš než normoš v obchodě a teďky ouha... byly dražší a to skoro o 10 Kč 😦 sice to není moc, ale stejně. Tak jsem holt naklusala do Penny cestou z výstaviště 😃

• fab, tu brigádu ti taky závidím. sice je to zodpovědnost a není to válečka u moře, když bude největší horko, ale i tak - podíváš se na zajímavý místa a práce to bude určitě naplňující 😉

holky, byla jsem včera koupit ty granule first mate, ale bohužel v obchůdku ani na netu není k sehnání malé balení (nejmenší tam měli 3,5 kila, což se mi na vyzkoušení zdálo moc, vzhledem k tomu, že to stálo asi 440,-), tak mi pán poradil značku trainer, což je italská produkce, je to levnější, protože nejsou zatíženi clem do EU, a pán říkal, že jsou minimálně tak dobrý jako ty FM.
    jsou holistický a na netu jsem na ně našla dobrý reakce.
    koupila jsem bertovi na zkoušku 0,8 kg za 114,- - rybu s bramborem. včera večer měl první ochutnávku a slupnul je bez odmlouvání. takže úspěch.

• my když koupili Olivce proplan s lososem, tak jsme to do ní nemohli narvat. Asi nerada ryby - a přitom to tak smrdí 😛 😃

Oliva je poslední dny úplně mrtvá, až si říkám, jestli jí něco není 🤔 A dneska ráno zvracela 😐 Byly to spíš žaludeční šťávy, ale bylo to teda děsný. Nějak se zakuckala, strašně hekala, krkala, škytala. Ale nenapadlo jí, blbku, aby se napila. Když už jsme jí přinutili, tak to bylo lepší. Ale pořád si říkám, jestli s ní něco není. Ani moc nejí... Snad je to tím nehorázným vedrem

• ahojky, pedigree zase rozdává balíčky zdarma 😃 tedy sice pro štěňtata a koťata, ale ... no znáte to 😛 😛 😛

http://www.juniorbalicek.cz/

• Nazdárek, nikde nikdo 🤔

tak hlásím letošní první zakousnuté klíště, chudinka ho měla mezi očkama, když jsem ho tam viděla, tak se mi chtělo zvracet, fuj, tyhle potvory fakt nemusím 😐 ale naštěstí Vildovi to tolik neva, tak ho pohotově vytáhnul, jen Nelča nějak nevěděla co se děje a pak byla taková zaprdnutá, holt jsme jí asi sebrali kamaráda

• Ahoj Milu, no radsi nepsat, pac mame zas falesnou brezost. Teda Lara 😃 Otres. Porad by kojila vsemozne gumove hracky. Krmna davka snizena na tretinu, voda temer odebrana, snad to pomuze. Nastesti jsem ted doma, tak ji muzu nejak zabavit. I kdyz ona je protivna a ukvicena a nema zajem se hrat :-/

Nedavno mela Larus kliste na brade u tech hmatovych chloupku. Tahala jsem ho snad na 3 pokusy. Ona vubec nechtela drzet, bylo ji to asi neprijemne vic jak cokoli jinyho. A pak se se mnou cely den odmitala bavic ci mazlit.

• Sponzor fóra
  • Markét, takže už se tak nějak ví příčina jejích nálad... no vida.. tak snad to brzy přejde. No holt budete muset asi příští rok udělat návštěvu u Berta 😃 a spojit rodiny v jednu 🙂

Hele holky a co takhle nejdřív svatba, no víte jak, bez svatby přeci nemůžou být děti, resp. štěňata 😃 😃 😃 😃

Tak to musel být taky pocuc ho vytánout, my jsme ho takhle jednou tahali tchýnovic kokřici a nedala se 😞 vždycky sebou děsn cukla, já se lekla a pustila jí, pak na ní leželi 3 chlapi a stejně to nepomohlo 🤔 tak snad jí to pak vytáhly nějakou větrovou mastí 🤔

• Jo, vsak uz s Karkul pomalu vymyslime dekorace na stul, vysluzky, darecky pro hosty 😃 😃 😃 Jako nastesti pejsani nemusi moc resit saty. Mozna dostane Laruna perlicky do chlupu na hlave 😃

Postup pri tahani klistete nemuzu ani napsat, protoze by me mohli zavrit za tyrani 😃 Jsem ji zabalila do periny, sedla na ni obkrocmo a drzela ji hlavu nahoru. Nakonec jsme to zvladly s Larus bez pomoci Martina. Ona se totiz taky drnda vyskubla pokazde, jak se mi podarilo chytit kliste do klesticek 😦

• markét, tak to přeju hodně sil. Ale vy to určitě zvládnete. A na podzim už za Bertem, ne? 😃

• 🤔 já si dělala srandu a ono je to fakt... tý jo, tak to se těším na westí svatbu, to tu ještě nebylo 😃 no Lara určo bude krásná nevěsta a Bert bude štramák 😉

• Luci, mne se do podzimnich stenatek prave moc nechci. I kdyz podzimni svatba musi byt super 🙂

Milu, co si myslis? Normalne jim udelame album na beremku 😃 Mozna udelame i nejaky pripravny alba 😃

• Markét 😃 😃 😃 😃 no jen aby vám to pak admini nesmazaly 😃 😛 a už máte naplánovaný datum a místo hostiny a zajištěnýho fotografa a kameramama a kytky a ...... no je toho hodně

Tak na podzim svatba a na jaře potomstvo 😉

Jo a Oliva s Nelčou jim půjdou za družičky 😎 😵

• to by byla prča, kdyby si adminka založila druhý nick, dala tam fotky ze psí svatby a odmítala si to smazat 😃
    dovedete si představit to ukamenování? 😃

holky, ty granule jsou asi fakt dobrý, bert se po nich může utlouct a myslim, že mu dělají fakt dobře. takže kdybyste je chtěly vyzkoušet, doporučuju. ale uvidíme, zatím je žere od pondělka, to není žádná průkazná doba.

dneska je venku tak hnusně 😐 no aspoň konečně zasadím ty moje sazeničky, v tom pařáku se mi do toho fakt nechtělo, navíc hlína byla tvrdá jak štoudev, to bych na tom nechala ruce.
    mám ze semínek vypěstovaný afrikány, lichořeřišnici, karafiátky a chrpy.

• Jo, tak to udelame, klidne tomu obetuju svoje svatebni album, ktere je i tak uz hodne moc protridene. NIKDE v pravidlech se nepise o svatbe zeny a muze nebo o svatbe lidi. Pise se tam o svatbe a vecech se svatbou souvisejicich 😃

• markét, proč se ti nehcce do podzimních? že už bude zima, až se narodí?

Tak westí svatba, to by bylo stylový. Oliva s Nelčou za družičku - souhlasím 😃 😃

• Hele, ale na beremku byly i psí svatební fotky ne? Teda jsem je tam zahlídla, nebo už je to smazaný? 🤔

Kakul, ty jsi tedy zahradnice, ale já asi budu taky, v pondělí jsme se byly juknout na jednu zahrádku i s chatičkou a bazénem, tak už jen scháníme úvěr a paní, abychom dohodli předběžnou kupní smlouvu.... se těším... 😵

• holky, vy jste praštěný 😃

(psí svatby tam fakt nepatří, jestli to někdo z vás myslel vážně 😃)

milu, to je paráda. budu držet palce, aby vám to vyšlo. snad jo. to bude mít nelča probíhačku, co?

• Karkul, díky, snad jo... jen jaksi paní majitelku musíme trošku uhánět, ona to sice prodat chce, ale nějak se jí do toho nechce... byla strašně překvapená, když jsme jí snad ve středu volali, že to tedy berem a že chceme smlouvu co nejdřív. Prý ta chatka ještě není zkolaudovaná, tak si myslela, že se nám ozve, až to zkolauduje, no a to by klidně mohlo být až taky za rok, že 😬

JJ, to bude něco pro Nelču, doma nemáme ani balkon, kde by se mohla vyňafat, tak bude řádit na zahrádce, to budou mít ostatní z kolonie radost 😃 😃 😃 😃

• Milu, to je super s tou zahradkou 😵 To se Nelus teda vyradi. A vy asi taky 😃

• Markét jo to jo...

a mám první úlovek do chaloupky 😃

http://www.gorby.cz/detail.php?zbozi=952022, ale s tím mě asi Vilda vyžene

• Mili, taky bych te vyhnala! Vzdyt to je bily skotak, ne westik 😃 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Plotový systém nahradí klasickou zeď
    Archiv článků od partnerů