Jak se vyvadi kabel pro ostruvek v kuchyni

Profilova fotka
Zdravim, budeme stavet a to tak vicemene dodavatelsky/svepomoci a chtel jsem se zeptat, jak se obvykle dava kabel pro ostruvek? budeme mit klasicky podlahovku a na tom mixokretem beton, cili nevim jak se to resi pri rozhlazovani povrchu.. poradite prosim nekdo?
Odpovědět
Profilova fotka
@ko_taz zdravím, já si nechal vyvést delší kabel a nad ostrůvkem jsem měl kabel od světla, takže jak se betonovalo, tak jsem kabel od podlahy napnul a zamotal do kabelu od světla na stropě.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem vedl po zemi před polystyrenem, ale kabelů jsem měl několik a navíc odvod vzduchu od koše. Kabely a chráničky jsem navázal před betonáží také o strop.
Odpovědět
@ko_taz jak píše @slamer. Tak to vypadá před podlahovým topením (kabel pro ostrůvek svazany s kablem od budoucího svetla)
Odpovědět
Profilova fotka
super, diky. @radim2015 - odvod vzduchu od kose? to zni jako dobry napad, kam ho odvadite?
Odpovědět
Kabel nejlépe v chrániče v podlaze, jak jinak ho tam chcete přivést? Stropem, že by visel shora dolů 🤔😄
Odpovědět
Profilova fotka
@milan1965 tohle si nechte někam na fb..žadatel se neptal, jak ho tam má přivést, ale jak to má řešit před betonáží.
Odpovědět
@slamer Bohužel tam se neřeší stavební problémy 🤔
Odpovědět
Profilova fotka
@milan1965 zkuste hledat..je tam spousta skupin, kde se pobavíte 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@ko_taz Odvod jde samozřejmě do rekuperace a je to občas velmi poznat, když v koších něco smrdí - při otevření je to najednou cítit. Odvod z WC mísy je ale poznat daleko více 🙂
Odpovědět
@slamer Jinak otázka zněla, jak se vyvádí kabel ne jak ho uchytit při hlazení. Takže někam ho vyvést znamená přivést k ostrůvku. Jsem to tak pochopil 🤔
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?