Jak rozmístit zásuvky v kuchyni?

Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit, kde v takovéto kuchyni zapracovat nejlépe zásuvky, aby jich byl dostatek? Jde mi hlavně o tu část pod oknem, na barovém pultu budou, ale nevím kolik a kde dát ostatní.Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Nepřeháněj to. Rada nad zlato, že ;-) Ne, fakt, v bytě jsme dali do každého rohu po 3, bylo to úplně zbytečný. Teď mám 2-1-3 , tu trojzasuvku vůbec nevyužiju. Ocenila bych příležitostně 1 v ostrůvku. Spočítejte si stálé spotřebiče (rychlovarka, kavovar,...) + 1 až 2 navíc. Tedy třeba max.2 do pultu, po 2 z každé strany okna.
Odpovědět
V první řadě záleží co máte za spotřebiče a jak často je používáte a kolik vás třeba v kuchyni bude vařit. Kdyby to byla moje kuchyň, tak já bych třeba dala na ostrůvek minimálně 3 zásuvky ( jedna by byla potřeba třeba na šlehání něčeho v hrnci, další na konvici a třetí třeba na toustovač :-D Jednu zásuvku bych dala nalevo od dřezu a další dvě napravo vedle trouby. Jakou představu máte vy? 8-)
Odpovědět
Ja si spocitala stale spotrebice na desce - konvice, kavovar a kuchynsky robot - tedy 3 zasuvky v rohu pod horni skrinkou. A k tomu jsem nechala udelat 1 2zasovku vyklop legrand pop up do ostruvku (napr. mixer pri vareni, nabijeni mobilu..).. a jen 2 jednozasuvky - jedna pod kvetinacem a jedna zprava u okna. Kazdej, ze ma 3 zasuvky na kazdem rohu, mne to prijde priserne predimenzovane.
Odpovědět
Děkuji moc za názory,pomůžou určitě
Odpovědět
My máme zásuvky "schované" v pracovní desce, je jich tam asi 5 a hodí se to čas od času :-) A pak pro spotřebiče typu lednička, trouba atd, prostě ty pravidelné.
Odpovědět
Profilova fotka
Na baru mám 3 zásuvky na spotřebiče, které tam stojí nonstop (kávovar, varná konvice, smoothie, napěňovač mléka, dříve jsem tam měla i topinkovač), po několika letech už mi ty tři nestačí ani na to vše a to by se tam ještě hodilo mít tam jednu volnou na mobil nebo žehličku, takhle musím stále něco vytahovat. Na druhé straně mezi dřezem a varnou deskou mám dvě volné zásuvky na to, co je zrovna třeba pro vaření, tam to stačí. Velký robot je zapojený ve špajzu. Plus samozřejmě zásuvky na všechny vestavěné spotřebiče.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@bluetan můžu poprosit foto těch zásuvek ? Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, napište prosím, jak kdo máte vysoko zásuvky od pravocní desky v kuchyni. Jen pro zajímavost. Děkuji
Odpovědět
@fiatek rozmyslete si, kde budete mít konvici, kávovar, a tam min o jednu navíc, ať nemusíte vytahovat, pokaždé, až budete potřebovat dobít telefon🙂 pak u sporáku na ponorný mixér atd. aspoň 2 pod bar, zvažte, zda nedat i na zeď nad bar. Pokud platí první obrázek a skříň s MW je nižší, dala bych ji do rohu i tam na vánočního soba🙂 u nás mě nenapadlo dát 1 zásuvku v kuchyni normálně na zem na pekárnu na chleba - děti ráno běží zkoumat výrobek, tak to nechávám dole, ať na to vidí.. No řeší to prodluzka, ale sere mě to pokazde..
Odpovědět
@fiatek u vás bych dala na stěnu u okna: tři doprava, jednu nahoru nad MW vedle vody nic, tam nemá co dělat, jednu dole na stěnu mezi bar a troubu, pod bar dvě doleva, dvě doprava a smytec
Odpovědět
@japona děkuji, už 3 měsíce bydlíme v novém ☺️
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?