Zásuvka na elektriku ve spodní části horní skříňky?

Stavitelé, sháníme zásuvku, která bude umístěna zespodu horní skříňky v kuchyni. Máme dveře do pouzdra, takže nemůžeme dát na zeď..Nemáte někdo tip?
Odpovědět
Profilova fotka
Něco takového? https://www.svet-svitidel.cz/philips-...
Odpovědět
Profilova fotka
Co tam dát klasickou zásuvku přivrtat na skříňku? Tedy pokud jsem to dobře pochopil. Já mám přidělané klasické zásuvky na zdi, ale když jsme dělali u známého, tak jsme to vyřešili tímto způsobem a nikde to nepřekáží a je v barvě linky, takže ani nerazí.
Odpovědět
@personal To udajně neprojde revizi..
Odpovědět
@jakuda Super, to je ono. Máte zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@karol_mrkev Jenom jsem to viděl u známých, kteří jsou spokojeni a mám to uloženo s tím, že až se bude řešit kuchyně, tak to chci.
Odpovědět
Super, moc děkuji ;) @jakuda
Odpovědět
@karol_mrkev Navrhujeme klasicke zasuvku takto ze spodni strany skrinky a s revizi nikdy problem nebyl. Nekdy se delaji i celodrevene MDF pricky a tam jsou zasuvky vsude. Problem je, ze se takove zasuvky spatne pouzivaji, ale pokud neni jina moznost...
Odpovědět
Tak jsem si to taky myslela. Nemáte nějakou fotku? ;)
Odpovědět
@martii1 Tak jsem si to taky myslela. Nemáte nějakou fotku? ;)
Odpovědět
@karol_mrkev Ze spodu moc linky nefotime, ale preci jen jsem neco nasla, kde je to trosku videt. Ty visici kabely taky nejsou moc pekne....ale take tu nebyla jina moznost.
Odpovědět
@martii1 Díííky :)
Odpovědět
Není jediný důvod aby tam nemohla být obyčejná zásuvka. Prostě se jen strčí do vhodné krabičky, schválené do hořlavých materiálů.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?