Fasáda zateplení

Dobrý deň, Som slovák žijúci v Kladne. Chcel by som sa spytať na cenu fasady. Vybrqli sme si firmu ktoreho prace sme videli a su naozaj precizny pricom robia vsetko. Dom je z polovice podpivnicený kedže je vo svahu. Vrch 200m2 spodok 100m 2 Cenová ponuka je na 800000 s Dph Cena obsahuje : Praca spolu s materiálom Zateplenie polystyren 200mmm Spodok tvrdený polystyren 10mm Podbitie strechy osb plus tvrdeny polystyren 2 cm Silikonova farba vrch spodok podbitie. Prenajom lesenia Spolu 800000 s dph Ďakujem za rady
Odpovědět
No, minulý rok na podzim jsem dával za fasádu 350 tis. V ceně byl materiál, práce i hydroizolace (asfaltové pásy - to jediné jsem si dělal sám), kterou jsem tahal celkem hluboko pod terén (násyp kolem domu mám tak 1m). I s XPS mám plchu cca 350m2, z toho fasáda cca 260m2. XPS mám 180 mm, stejně jako fasádní polystyren. Fasádu SelfClean od Ceresitu. Zatím v ceně není marmolit, který budu dělat až po dopilování terénu kolem. To bude ale cca 25tis, materiál + práce. Podle mě můžeš mít reálné náklady na materiál kolem 300 - 350 tis. Za práci 450 - 500 tis mi přijde hodně. Zkusil bych se ještě podívat po nějakých šikovných živnostnících v okolí. Firmy obecně, jsou dražší, kvůli režijním nákladům atd.
Odpovědět
Máme podobně velký dům. Fasáda 300 m2 a sokl 60 m2 nás vyšly na 510 tis. V ceně bylo lešení, materiál, práce, odvoz odpadu apod. Cena z léta 2019.
Odpovědět
@igojjobs Cena je šílená. Hledejte dál. Pro info si to hoďte třeba sem do kalkulačky: https://www.cenikyremesel.cz/ceniky/z... (snad to tu nezablokují).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?