Jakou barvu fasády

Dobrý den,střecha černá a okna anracit,jakou zvolit fasádu?Nemáte pro inspiraci foto?Šedou a bílou nechci,tu už má každý,určitě světlou.děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ,jelikož vás nikdo z nás osobně nezná,dost těžko vám poradí.Můžu napsat fosforově zelená s fialovými kolečky a třeba se trefím.Neznáme typ a styl domu,velikost nebo jestli vedle něj nestojí růžový kostel.U nás třeba musela být barva fasády přesně podle projektu a stavebního povolení.Vyberte co se líbí vám, za dva dny si na to zvyknete,ať to bude cokoliv🙂.
Odpovědět
Tak tady asi nikdo nikoho nezná a přesto se tu lidé ptají a odpovídají.I tak vám děkuji za názor.
Odpovědět
Profilova fotka
@verolka Tak stačí hodit foto domu nebo alespoň víc informací,ať víme jestli je to moderní dům,řadovka,bungalov,nebo patro,jaká dlažba,plot,co stojí vedle,chcete více odstínů,jsou tam velké plochy,marmolit nebo ne a dalších milión věcí.Já se právě vždy divím,když chce někdo poradit barvu podlahy nebo kachliček atd.Tak snad vím co se mi líbí,co chci a nechci,mám google,vzorky,max nechám udělat grafický návrh nebo stáhnu aplikaci,která mi fasádu alespoň trochu nastíní pro představu a zúží výběr.Barevných variant je u vás nekonečně mnoho mínus šedé a bílé ( těch je taky milión a zrovna ty se k černé a antracitu hodí nejvíc)
Odpovědět
Ja hlasujem za oranzovu. Kto nie je za, je proti mne! 😁
Odpovědět
My taky mame cerna okna i strechu a pujdeme do nejake svetle hnede - bila kava nebo tak neco, urcite studeny odstin. Jeste jsem premyslela nad olivovou, ale bojim se, ze v te velke plose by to nevypadalo dobre.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?