Menší opravy na nové fasádě

Ahoj potřebuji radu. Dá se opravit menší nedokonalosti na nově realizované fasádě ? Zejmené nedotažení omítky na pár místech až k apu lištám a pak občas chybějící kousky fasády v kotech u parapetu. Parta, která mi to dělala to měla opravit, ale neopravila (peníze chtěli po dokončení, ale narychlo jsem přijel z práce abych si to přebral a našel tyto nedostatky, řekl jsem jim že to chci opravit a dal peníze manželce,po dvou hodinách řekli že je hotovo, dostali peníze a už je nebylo).
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@pepa89 bude to videt, jakykoliv i maly zasah uz do hotove fasady je videt.tak zvazte, zda ty nedokonalosti jsou tak velke. ja musela opravit fasadu po lonskych kroupach a i tupkovanim, to videt je dost. Udelala jsem to dle instrukci lidi co fasadu delaly.
Odpovědět
Moc jste mě teda nepotěšili :-D , ale i tak si myslím, že to bude lepší, než nechat místo volné. Máme světlou fasádu a šedé lepidlo (tam kde chybí kousky fasády) dost razí. Alespoň částečným ťupkováním jak říkáte to chytne podobný odstín. Nebo ne ?
Odpovědět
@pepa89 ....kdyz si s tim vyhrajes,bude to OK,taky jsem par veci dodelavala,nebo ptaci exkrement,nesel docistir,tupkat zlehka steteckem....vetsi opravy jsou videt,mame bohuzel problem s oblozenim domu prirodnim kamenem,vyleza rez a po destich,nam to barvi fasadu,tedy pretiram hodne ridkou fasadou a uz to je bohuzel videt😩
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?