Přemalovat fasádu

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, min. rok sme postavili dom a zvolila fasadu, dosť výraznú s ktorou sa naše okolie nestotožnilo :D narážky ako šmolkovia a výsmech... Mne osobne sa to celkom páči, iked tiež som musela prekonať prvotný šok, predsta na vzorke to vyzeralo inak, no nemám rada klasiku a teda to čo má 90% pri antracitových oknách a streche volí, bielu alebo sivú fasádu. No môj manžel sa nejak nevie cez to preniesť, preto uvažujeme o premalovaní. Ale vedeli by ste poradiť, akú farbu, najlepšie reálne obrázky, s tým že kamen považan ostáva. No ja by som sa rada vyhla bielej a sivej, bojím sa že by to bolo príliš chladné... Ďakujem
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Mne to teda nepřijde spatne. Jasně, mam rada jenom decentní prvek barvy na domě, sami máme kousky cervene, ale ne každý nemá rad bílé a sede fasády. Na plot bych už výraznou barvu nedávala, dala bych šedou. :)
Odpovědět
Nepřemalovávala bych ho. Nijak mi fasáda nevadí. Buďte originální. .-)
Odpovědět
Teď jsem ten váš dům ukázala manželovi a on říká, že by z barvy udělal přednost a před dům by napsal U ŠMOULY. .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dracula :-) to by u manzela nepreslo. Minule som chcela na na ulicu pustat smolkove pesnicky :-) ale muzovi sa to nepozdavalo 😁😁😁
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
@michala11111 ahoj, aj ste to premaľovali? Lebo mne sa to tak ľúbi ze si idem dať tiež takú istú. Podľa mňa je krásna a k šedej a bielej mam až odpor lebo všetci takú maju.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?