Hypotéka - hypoteční banka

Dobry den , dnes jsme podali vsechny papiry ohledne splneni podminek na hypoteku ( proplaceni koupi pozemku). Myslite si , ze nejpozdeji do zitrka budeme mit penize na ucte ? Dekuju
Odpovědět
@kenhany Ne.
Odpovědět
Nam pani z banky rikala , ze behem dneska bychom penize mit meli ... Tak jsem se chtela ujistit ze opravdu ano..
Odpovědět
určitě ne
Odpovědět
Jak je to mozne ?? A za jak dlouho tedy ? Vse mame splneno .
Odpovědět
Profilova fotka
@kenhany: myslíš tím podali žádost o úvěr, nebo podali papíry ke splnění podmínek čerpání a podepsali žádost o čerpání? My měli při čerpání po doložení všeho potřebného peníze tak do dvou dnů...
Odpovědět
Profilova fotka
@kenhany: jde o nějakou refundaci?
Odpovědět
Peníze budou možná tak v úschově, ale ne na vašem účtu. Jinak o odeslání peněz chodí email o SMS od HB. Vyplacení peněz je podřízeno hypoteční a kupní smlouvě.
Odpovědět
Vse mame podepsano , splneno , schvaleno. Ted jen cekat kdy nam banka ty penize posle na ucet . Stav mame tedy - pred cerpanim. @kaatulka u hypotecni banky jste meli ?
Odpovědět
Kupovali jsme pozemek , takze mame úcelovy uver na proplaceni kupni smlouvy .
Odpovědět
Pri podpisu se nas pani ptala na jaky ucet chceme penize poslat , tak jsem napsala prave nas . Zadnou uschovnu nemame .
Odpovědět
Profilova fotka
@kenhany: ano u hypoteční....Takže jde o první čerpání ano? Úvěr už je schválen, ve smlouvě jsou uvedené podmínky pro jednotlivé čerpání, toto máš na mysli? Pokud ano, tak je to pak opravdu rychlé, ale počítala bych spíš s pondělkem...
Odpovědět
Profilova fotka
@kenhany: nemáš přístup do hypoteční zóny? Tam je vše jasně vidět...
Odpovědět
Článek se načítá
Ano uver schvalen , podminky ve smlouve vse splnene . Vse jsme dolozili dnes v 10h rano , prisla i sms ze zpracovavaji ted to cerpani . Penize bychom prave potrebovali uz zitra ..
Odpovědět
@kaatulka v hypotecni zone je jen napsane - ověřuje se , pred cerpanim
Odpovědět
Profilova fotka
@kenhany: no...tak jakmile to odešlou, tak se ten status změní na čerpáno, v tu chvíli můžete čekat peníze..i kdyby je poslali dneska, což si nemyslím, jestli je to v této fázi, tak byste je pravděpodobně měli asi stejně až v pondělí...
Odpovědět
Ach jo... takovy problemy s tou hypoteky mame.... kazdy nam furt neco jen slibuje
Odpovědět
Nejdrive nam bylo receno ze jde cerpat na navrh do katastru , pak ze to nejde Tak nam zas bylo receno ze po 20 dnech dostanem hned penize Musime zaplatit zalohy stavebni firme projektantovi Dnes nam bylo receno ze behem dneska .. A ted se tu dozvidam ze az v pondeli
Odpovědět
Ucet mame v čsob tak jsem myslela ze to po odeslani penez to dostanem prave hned kdyz mame od nich ucet
Odpovědět
Profilova fotka
@kenhany: jen říkám jakou mám zkušenost...podmínky čerpání jsou jasně daný úvěrovou smlouvou..ale jak rychle si to banky přepošlou mezi sebou, to je jiná věc... Jestli máte platit zálohy, tak na základě faktury se splatností, která by se měla dát prodloužit...
Odpovědět
Profilova fotka
@kaatulka: také máme čsob, ale trvalo to od podpisu ty dva dny...třeba to budete mít rychlejší..
Odpovědět
@kaatulka My uz jsme to meli zaplatit pred mesicem , protoze nam nas hypotecni poradce rekl , ze dostanem hned penize na navrh na vklad ... takze jsme to zas odlozili s tim ze po 20 dnech coz je dnes penize mit budem , coz nam zas potvrdila pani z banky jak jsme podepisovali smlouvu ..
Odpovědět
Profilova fotka
@kenhany: no tak držím palce...nezbývá, než čekat...
Odpovědět
@kaatulka ted se to v hypotecni zone premenilo z oveřuje se na schváleno
Odpovědět
@kaatulka mohla bych se zeptat ? Ted mi prisel email , ze bylo proplaceno . V hypotecni zone se zmenilo na - zaplaceno . Ale nahore je zas napsano vycerpano - a castka Pritom mi ani na ucet penize jeste neprisli .
Odpovědět
Také jsem minulý týden čerpal u HB. Nastavili jsme, ze chci čerpat 10.3., a v ten den se v hypotecni zóně zobrazilo proplaceno. Peníze ale došly až druhý den ráno.
Odpovědět
@petr13 Me spis zarazi ze tam mam napsano muzete cerpat 0Kc A pod vycerpano je ta castka ktera mi ma prijit :D Pritom penize neprisly a nic jsem tudiz nemohla vycerpat
Odpovědět
Njn oni ty peníze už odeslaly, ale prostě převod u nás trvá jeden den no (pokud se nepošle hned ráno)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak vám peníze přijdou zítra nebo v pondělí ne -))) přeci z toho nedělejte 3 světovou -))) vše se dělá s předstihem - když na peníze tolik spěcháte, však oni už to vydrží ten jeden den ne ????
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?