Hypotéka s příjmem 34000 Kč, dá se to zvládnout?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chci se zeptat jen pro info. Když se vezme hypotéka 2100000 Kč Stačil by přijem 34000Kč. Dalo by se to zvládnout? Spíše mě zajíma kolik by cca byla splátka a jaké jsou výdaje ohledně pojištění domu atd.. To nejnutnější. Moc děkuj.
Odpovědět
1
15
16
Profilova fotka
@prcek91 @mitote já toto vše vím...před dětmi jsem pracovala u exekutora ;-) proto píšu, že hypotéka prostě není největší zlo. větší osvěta a zrazování by bylo být jinde
Odpovědět
@blahova_andrea no taky si myslím. .ale.od.základní otázky. Jsme už úplne někde jinde..😂😂
Odpovědět
@blahova_andrea pokud mam strach, ze nekde posle na jinou adresu, nevim jestli jsem nahlasila zmenu adresy, kdyz se casto stehuji atp... neni nic jednodussiho nez zridit si datovou schranku... dluhy exmanzela za hazard - za manzelstvi v pripade pujcky musi byt podepsani oba dva, pokud nemaji zuzene SJM... nebo pokud manzel dela dluhy, hraje hazard, chlasta... necham zuzit SJM... s vzp se da take mluvit, u me dvakrat nemeli zadano, ze jsem na rodicaku a vymerili mne zpetne pulrok vc uroku, stacilo tam zajit a hned vse bylo smazano na nule.. ano kdybych to nechala asi hnit, jsem v haji... 18ti lete dite ktere zamlci pokutu.. pokud bydli s rodici, chodi vyzvy a obsilky k rodicum, jen blbe rodice by si toho nevsimli, ano potomek to muze stopit, ale vetsinou to praskne... pokud doma nebydli a ma jinde trvale bydliste, pak moc dobre vi, ze ma dluh a ze to necha dalsi roky vyhnit... jeho blbost... tech pripadu, kdy se clovek dostane omylem do exekuce a nemuze za to je fakt malo, spise jsou vyjimecne... ale 99% lidi, co maji exekuci se na to proste vys.ali... a i kdyz uz je narizena exekuce, porad to jde resit, napr prodejem nemovitosti a uhradit z toho dluh a naklady exekutorovi... samozrejme prodat pouze se souhlasem exekutora, ale rozhodne clovek tak ziska a zaplati vic, nez kdyz to dojde do exekuce...kdyz jsem delala v RK, jeden takovy byt jsem prodavala... ale taky se neprodal, protoze majitele, kteri meli exekuci byli kokoti a nebyli ochotni pristoupit na realnou prodejni cenu bytu, ale chteli tolik, aby umorili silene dluhy a jeste jim zbylo na koupi jineho bytu :-N takze nakonec to prodal exekutor za smesnou sumu a bylo vymalovano... takze abych to shrnula, ve finale je jedno jake mam prijmy a jeslti mam hypoteku nebo ne, pokud jsem kokot, ktery dela mrtveho brouka, skoncim spatne :-N :-N :-N
Odpovědět
@mitote 😂😂😂 ten poslední odstavec je výstižný 😂
Odpovědět
1
15
16
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?