Úvěr 600 pro mladé rodiny od SFRB

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj střecháčci, plánujete si někdo podat žádost o tento úvěr 600 od SFRB? Nebo máte někdo již zkušenost s úvěrem 300 od SFRB a podělíte se o zkušenosti? Děkuji ;-)
Odpovědět
1
2
@zamilovanadonej To nic proti ničemu. Mě spíš zaujalo, jak silná prohlášení přicházejí z obou stran za potlesku publika. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius No když se dva hádají třetí se směje, to je jasná věc. Ve finále si za to můžu sama že vyžvaním kde bydlím :-N ]-(
Odpovědět
@zamilovanadonej náhodou dobře jsi jí to nandala, já jsem z Jižní Moravy, nikdy jsem ve Svinech nebyla, ale vadí mi, když někdo něco haní aniž by to znal. :-) Jinak moje díra má 1960 obyvatel a taky ji budu před okolím bránit zuby nehty! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@damada my to tak skutečně máme..za 20 let přesně 60tis na urokach....takže az se narodi druhe ditko, tak ji máme bezurocnou
Odpovědět
Profilova fotka
@iw1984 Díky za podporu. Já z Moravy znám trochu jen Znojemsko a trochu víc Pálavu :-D :-D Šmarja je to přece každýho věc kde žije.....
Odpovědět
myslíte, že bude možné úvěr využít např. na postavení hrubé stavby na pozemku, který již vlastníme a na který platíme hypotéku? Jinak buďte v klidu :-) naše díra světa má cca 850 obyvatel a nachází se 20 km od Liberce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarazitova Možná ano, zatím od sfrb stále jen toto info: http://www.sfrb.cz/o-sfrb/aktualne/?t...
Odpovědět
Profilova fotka
@zamilovanadonej to rozhodne je a z toho logicky vyplyva,ze za tech 600t kazdy poridi dle danych moznosti,aniz by jine lokality nazyval dirou,ze @orchidis,navic jen jeste na zaklade informaci od nejakeho instruktora ;-)
Odpovědět
@zamilovanadonej Podle toho, co tam ale píšou, tak to bude asi jen pro ty, kteří už dítě mají, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@orchidis myslím,že jsi šlápla trochu vedle .... používat argumenty stylem "jedna paní povídala" je trochu mimo mísu ... a uvědom si,že se můžeš dotknout lidí,kteří mají v Tr. Svinech domov ...
Odpovědět
Profilova fotka
@sathine Ano, přesně tak.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?