Jakou podlahu dát do garáže?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Co máte za podlahu v garáži? jaké jsou plusy, minusy, ceny? Máme betonový základ,.... a co na to? stěrka pandomo nalakovaná epoxidem - cena 1750Kč za m2 slinutá dlažba taurus - 160kč za m2 něco jiného? určitě si to nebudeme dělat sami, ale necháme to na firmu,.. ale co vybrat?
Odpovědět
1
6
7
Profilova fotka
@lenung vyzera to pekne, ale ste aj rozmyslali co s tou spinavou slanou vodou co stecie v zime z auta.? su tam predsa spary do ktorych to vtecie...
Odpovědět
Profilova fotka
@rkorba na terase bude drevo a bazen nemame a nebudeme mat. My nepotrebujeme extra vodeodolnost. Auta tam extra parkovat nebudu. Bude to vyuzivane hlavne ako dielna. Ak by tam bola dlazba a spadne na zem kladivo, tak je po nej.
Odpovědět
Profilova fotka
@mimms ved maju odtok, ci nie?
Odpovědět
Profilova fotka
@sysell ja som dal link na cenník Fortelock....to je podlaha ktorú nafotila lenung.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamilka22381 v takom prípade som nepochopil ako je to "dosporenie" myslené....lebo dlažby vyjde zhruba na rovnako ako fortelock.....chápal som to tak že ste mali namyslenú dlažbu ale na Fortelock musíte dosporiť. AK hľadáš užívateľov skús si vyžiadať referencie od výrobcu.....obyčajne nejakými disponujú.
Odpovědět
@dominikapro Dobry den, jakou vrstvu epoxidu vam davali? Nam chybi aspon 5 cm, takze zrejme beton, a pak asi finalni vrstva. Dlazbu ani "gumu" nechceme.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Ahoj, co dát do garáže jsem taky dlouho řešil, jako každý tady. Měl jsem desku, na ní hydroizolaci. Podle projektu se na hydroizolaci mělo dát 10cm betonového potěru. Zvažoval jsem litý beton, ale u něj bylo nutné v místnosti zabránit průvanu a byl taky dražší. Zvolil jsem strojně hlazený beton s přídavkem polymerových vláken, aby nebylo třeba dávat kari sítě. Beton mi udělala firma Be-Po a kvalita super, nikde žádná prasklinka a rovinatost taky dodrželi. Na beton jsem řešil nějaký nátěr, ale ty moc nevydrží. Zvolil jsem epoxidovou stěrku, kterou mi včera udělala zase firma JAClean. Asi nic lepšího do garáží dát nejde. Není to levné, ale mělo by mě to přežít. Dává se to do výrobních hal apod. Vnitřní rozměr garáže mám 6,4x6,4 a beton mě stál asi 24 tisíc a stěrka 37 tisíc. Betonu je 10cm a stěrka má 3-4 mm. Snad jsem někomu pomohl při výběru.
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?