Zahradní architekt. Máte kontakt na šikovného?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Máme poměrně atypický tvar zahrady, která je navíc dost nerovná, takže bych ráda viděla, co by s tím vymyslel zahradní architekt? Máte někdo kontakt na někoho šikovného a ne drahého, klidně student? Jaké máte zkušenosti se zahradními architekty? Díky! :-)
Odpovědět
@lucie_z Nemáte nějaké Vaše návrhy na ukázku?
Odpovědět
ivet sk... Ahoj vsem, protoze bydlime cca 50 km jizne od Prahy, Brno je pro mne daleko, i kdyz pravda, obcas tam jezdim sluzebne,takze pripadna osobni schuzka by urcite nevadila. Pokud s nekym mam spolupracovat na nejakem projektu jak v praci tak mimo, tak chci znat osobne moje kolegy. kazdopadne telcislo mam jiz v telefonu. ;-) Vzkaz pro lucie_z... Protoze v Praze jsem dost casto, je pro mne v tomto okamziku snadnejsi se setkat s Tebou a popovidat si o moznostech, planech atd. Pokud budes mit zajem, ozvi se na 602 880 881. Prijemny den vsem, jaro je snad uz za dverma.. s pozdravem MC
Odpovědět
kurna :-)
Odpovědět
svoje ukazky urco poslat muzu, napis mi email a ja se ozvu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_z A co znamená "symbolický peníz" ? :-) Máme pozemek 820m2, čistá zahrada cca 600m2, nějakou představu už mám, jen bych ji chtěla zkontrolovat z hlediska rozmístění a navrhnout konkrétní rostliny. Realizace Mělník, ale potkat se můžeme v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj, ivetsk..zkuste prosim poslat nejake vase prezentace na martin.cerv@gmail.com. , lucie, pokud budete chtit, ozvete se. diky MC
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lucie777 A vybrala jsi někoho na návrh té zahrady z dodavatelů, kteří se Ti ozvaly přes aaapoptavku. Já jsem si tam taky napsala čekám na nabídky, ale pokud už máš na někoho reference, tak uvítám. Hledáme taky dobrou cenu i návrh ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@dejvi Nevybrala, ale dá se vybrat za slušnou cenu, nám finance dovolí zatím jen trávu.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@lucie777 No uvidíme, zda když až dostavíme (tedy nám smontují dřevostavbu), zda na tom nebudeme podobně ;) Ale i tráva bude fajn, teď je to tam jedno "velké" staveniště ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@dejvi To my máme zatím taky ještě tankondrom, sou vybagrovaný základy na terasu, ale prší a prší, tak se toho nedá moc dělat, musíme to hodně zavážet a bohužel nejdřív musí být hotový to ztracený bednění, ale příští týden se to snad pohne! :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Mám. Je to mladý kluk...šikovný architekt,mám od něj také zahradu.Není drahý a nebyl sním žádný problém :D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, já mám zkušenosti se společností ok zahrady http://www.okzahrady.cz/navrhy-a-proj.... Vše probíhalo jak má, byli milí, poslouchali naše přání a udělali vše včas. Návrhy zahrad ti dají i ve 3D formátu, což nám hodně pomohlo při rozhodování, protože jsme viděli zahradu v průbněhu let i v ročních období. Určitě se jim ozvi, cenovou kalkukalaci ti udělají zdarma ;-)
Odpovědět
Zkušenosti se zahradním architektem + realizací zahrady. Máme celkem velkou zahradu návrh nás vyšel na necelých 5 000 Kč, ale byl v něm rozpis všech rostlin, kdy a jak co kvete, jak se o kterou rostlinu starat, jak moc zalévat atd atd atd… (prostě vše na co si vzpomenete) :) První konzultace probíhala tak, že si celá rodina s architektkou sedla a povídala, na co je kdo alergický, jaké máme rádi barvy, jaké rostliny máme rádi, zda plánujeme psa atd atd… dle toho všeho nám vytvořila návrh na míru během cca 14 dní. :) Následně poté k nám přijela s 2ma pracovníky, kteří vše připravili zasázeli zakůrovali mulčovací kůrou přesně podle našich představ, také všude dali netkanou textilii, aby se zahradou nebyla další údržba. Celá zahrad vyšla na necelých 90 000 Kč. (ale mohla být i levnější, stačilo se domluvit, které rostliny preferujeme a v jakém cenovém rozmezí) Opravdu jsem s jejich prací spokojená a mohu jenom doporučit. Myslím, že jejich webové stránky jsou http://zahrady-praha.cz/
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Nějak nám to tady zapadlo a kontakty zmizely. Takže nemáte někdo kontakt na zahradního architekta Praha východ, Mělnicko? Klidně student. Potřebuji poradit, jak a čím osadit tu okrasnou část zahrady.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj holky, přesně tohle jsem řešila snad pět let. Dům hotový, zahrádku jsme zkoušeli nějak sami a pořád to bylo divný. Prostě divný. Ptali jsme se po okolí s manželem až jsme se dostali na zahradního architekta Doležala. Hned přijel, skvěle jsme si povídali, když řekl cenu, tak mě polilo horko, bylo vše super, ale cena 19tis za celý projekt zahrady byla moc. Sice vizualizace, spousta práce a schůzek, ale to by mi doma neprošlo. Vzala jsem jednu dámu z netu a brzy litovala ]-( . Zní to jako reklama, ale ráda jsem se vrátila k tomu prvnímu. Manžel to nakonec skousnul, Doležal navrhnul i zahradní kuchyň, změnil terén, když přišli zahradníci, tak je chvíli prudil, ale nakonec to bylo skvělé. Jsem ze zahrady nadšená, pořád tu brousím a sleduju jak a co a raději se válím venku než doma. A když reklama tak úplně :-D www.zahradniarchitekt.cz Občas mi něco není jasné a tak mu volám, sice to trvá dlouho, ale dorazí a můžu probrat moje nápady na budhu v zahradě apod :-D .... no, trvá to hooodně dlouho než dorazí, ale nakonec vždy dorazil.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@ingzahrada můj názor je, že není vůbec třeba platit zahradního architekta, udělám si to podle svého vkusu a hlavně to budu mít zadarmo ;-) Jinak dobrej pokus o reklamu :-D
Odpovědět
Zdravím, jsem mladá zahradní architektka z Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
@zahr_arch Sháním zahradního architekta, klidně studenta, na návrh okrasné části zahrady - potřebuju vytvořit osazovací plán živého okrasného plotu. Cena za návrh tak do 5 tis, Mělník/Praha Východ.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, když jsme se nastěhovali do našeho nového rodinného baráčku a já uviděla tu zahradu, tak se mi chtělo brečet a myslela jsem si, že to snad nikdy nedáme dohromady. Pak jsem ale na netu narazila na firmu Natural Stones- prohlížela jsem jejich stránky a nabízí úžasné produkty pro zahradní architekturu, pomocí jich jsem zvládla sama to, co mi sousedi tvrdili, že nesvede žádný zahradní architekt. Se vším vám mile rádi poradí, mají odborně vyškolený materiál, který mi doporučil materiály i dekorace, díky nim mi teď mou zahradu všichni závidí. mrkni na to, za podívání nic nedáš a třeba tě to zaujme
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, také hledám někoho šikovného za rozumné peníze, kdo by navrhl naši budoucí zahradu. 20 tisíc za projekt mi přijde hodně. Děkuji za případné tipy :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@ivetsk hledám zahradního architekta na návrh zahrady cca. 500 m2. můžete mi napsat, zda se tím ještě zabýváte? děkuji Renata
Odpovědět
@kreativ dobry den, ano, pracuji jako OSVC Habrovcova
Odpovědět
Profilova fotka
zapomněla jsem napsat, že jsme z Brna, pokud by to pro Vás bylo reálné, ozvěte se mi prosím na email kreativ@volny.cz nebo fb RENATA EF děkuji moc.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj, jsem z okolí Ostravy. Ráda bych získala kontakt na někoho (jak jinak) šikovného, kdo by mi udělal návrh okrasné zahrady k RD. Chtěla bych vlastně naplánovat jakou rostlinu kam vysadit, aby to ve finále vypadalo krásně. Naplánovat tvar záhonů atd. Hrubým odhadem je to asi 500 m2. Doporučíte mi někoho?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?