Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
ja si aspon myslim nesila som take. zatial... ale tiez sa mi to paci. mozno si niekedy do svojej polovice skrine take nasijem. moj by sa chytal asi za hlavu keby to videl u seba v skrini. :-D :-D :-D
Odpovědět
tak třeba by ,,přežil,, nějakou tmavou barvu bez kytiček bo takovejch motivů...třeba pruhovaná tmavě hnědá se světlejší ;-) ...
Odpovědět
no jeho asi boli hlava uz z toho vsetkeho co vyrabam a co chcem vyrobit a mat v dome. cize ramienka si necham asi na dlhe zimne vecery :-D :-D ale inak ako napad to je super.
Odpovědět
teď sem ukázala manžílkovi co mám v plánu vyrobit....po chvilce smíchu vážně řekl ať si to klidně vyrobim, že to nebude stejně vidět...chjo to je podpora :-S
Odpovědět
to potesi. ale ja si aj tak vzdy vyrobim to co chcem a mam to. teda zatial to mam u seba v byte ale tak oni tí chlapy su asi vsetci rovnaky. pozru urobia tie divne oci nato 8-( a nechapu.
Odpovědět
ccc však já mu ukážu že nejsem tak nešikovná jak si mysli--aspoň doufám :-D :-D :-D
Odpovědět
myslim ze toto neni take zlozite. to zvladnes. ked usijes hod sem pozriem si. :-) vyrabas aj nieco ci len na toto sa chystas?
Odpovědět
já teprve začínám takže tohle bude má první práce-pokud nepočítám šmirglování a natírání starých židli a stolu :-) ...vždycky koukám na práce jiných a strašně se mi líbí-jen jsem zatím neměla odvahu něco zkusit |-|
Odpovědět
a tak tuto je to mala investicia. ked pokazis tak pokazis len latku. alebo to vyskusaj najskor z dakej co mas doma odpadovu. ja som chcela vyskusat namalovat jednu skrinku s akrylovou farbou a natriet krakelovacim lakom aby to bolo take popraskane ako keby no zatial mi nevysiel cas kedze uz zacala jar a vytiahlo nas to na stavbu. mozno neskor. inak vyrabam len vzeliake potvorive ozdoby na velku noc a vianoce a ine sviatky
Odpovědět
Profilova fotka
Prijde mi, ze podle tohodle navodu to nebude hezke, byly by na latce videt faldy. Take se nektera raminka smerem nahoru rozsiruji, s tim obdelnikovy strih nepocita. Uz jsem to taky zkousela, ale nedosila, muj strih se zase nesesel s hackem raminka :-N Ted bych uz vzala raminko, polozila na latku, s dostatecnou rezervou - ty 2 cm na vsechny strany by mohly stacit - obkreslila kolem dokola. Vystrihla bych strih 0,5 cm od nakreslene linky a pak po te lince zacala sit smerem od hacku a skoncila bych na protejsim rameni, nez se stoupa po raminku opet k hacku z druhe strany. Otocit strih, navleknout na raminko, vycpat (klidne si pomoz vareckou, dobre pechuj, at neleze raminko ke kraji) a matracovym stehem dosit k hacku..
Odpovědět
ene a ked zosijes celu tu latku a budes chciet navliect na ramienko ten hacik tam bude zavadzat nie... :-N ako to prevlecies? ja som to len tak laicky dala navod ze mozno by sa to takto dalo. ale myslim ze ak je to na stroji zosite tak by nebolo vydiet faldy. teda moc tomu slovu faldy nerozumiem :-D :-D ale mozno myslis take hrbolceky?
Odpovědět
asi idem vytiahnut stroj a skusim to lebo mi to neda. inak ja mam vsetky vesiaky rovnake su uzke a nikde sa nerozsiruju ale je pravda ze este su aj take.
Odpovědět
Článek se načítá
pardon vydiet malo byt vidiet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Viz co jsem psala vyse, je to tam napsane (skoncila bych na protejsim rameni, nez se stoupa po raminku opet k hacku z druhe strany). Dosit rucne nebo na stroji, ale az vycpane.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, mozem sa k vam pridat? Som tiez taky domaci kutil, rada sijem , malujem , a tak pod. Spominali ste tu ramienka na oblecenie, - tak ja ich robievam pre babatka kamaratiek, supravicku cna oblecenie plus vesiak s vysitym menom pekne farebne zladene .
Odpovědět
anna hod postup... :-) pripadne foto
Odpovědět
ene co je prosím tě ten matracovy steh? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz neznas, pouzij jiny nebo si ho zkus vygooglit, popsat asi neumim, pouzivam ho na siti panenek. Ale je to jedno. Chces sit v ruce nebo na stroji?
Odpovědět
blazexx kedze ti to ene nevysvetlila tak skus taky skryty steh ak poznas. mozno je to aj to iste len ona tomu dala iny nazov
Odpovědět
budu šít v ruce-stroj nemám...já to nějak udělám-vyzkouším nanečisto a bude :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
ahojky, jsem tu nová a tak bych chtěla hned na začátek poprosit o radu. Stavíme s přítelem baráček a zrovna přemýšlíme nad poštovní schránkou. U někoho tady v albu jsem viděla schránku - jen takový tubus, malovanou a s ručně napsaným příjmením. Hrozně by se mi líbilo mít na plůtku něco originálního, byl by to i dárek. Nemáte někdo nějaké zajímavé odkazy? díky moc
Odpovědět
ahoj holky, zkuste mrknout na www.fotodekorace.cz, mají tam fajn věci, jsou vstřícní a když jim napíšete, ochotně poradí a pomůžou..koupila jsem si nějaké domů a vypadá to moc hezky..stačí už ji jen pověsit :)
Odpovědět
ahoj skuste sa pozriet na www.vianocnapredajna.sk ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Ahojky :-) chvilku už brouzdám po netu a hledám způsob jak vytvořit takový potisk na polštáře....jako na fotce....nebo jestli by byl schopný mi jej někdo vytvořil....chtěla bych na něj vytisknout náš příběh,seznámení,žádosti o ruku a pak ze dne svatby....poradíte mi někdo? Moc děkuji....
Odpovědět
Profilova fotka
@jeve
Odpovědět
Profilova fotka
@ene já vím..já se jí ptala jak to udělat,ale neodpověděla mi ještě...no snad mi to poí nebo mi je udělá,že bych si jej zaplatila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to sitotisk a na to je potreba zkusena ruka. Udelat jenom jednu sablonku na jedno pouziti je poradna fuska za patricny ranec..
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor a co decoupage na textil? http://www.artmama.sk/servitkova-tech...
Odpovědět
Tak já se hodně inspiruji dekoračními prvky Orac Decor (http://www.mondoceramica.cz/produkty/...) nebo NMC, moc se mi to líbí, a kdo jezdíte do Čestlic nakupovat, tak v showroomu Mondo Ceramica je toho dost. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Ahojky :-) měl by někdo prosím tip na nějaké moderní stříbrné-kovové dekorace do bytu? Díky moc ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?