Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
Registrovala se 2. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kolín.
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
Registrovala se 2. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kolín.
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 nene vůbec si to nenapsala složitě!! -jen já si to musela několikrát přečíst emoticon emoticon emoticon prostě změřit ušít ,,tunýlek,, navlíknout, vycpat,došít a zamaskovat stužkou emoticon super..doběhnu koupit vše potřebné a vrhnu se na to...děkuju MOC za radu!!
5. dub 2010 v 10:42  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mima1
Registrovala se 22. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Přidala 6981 příspěvků. Má 34 přátel. Region Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
mima1
Registrovala se 22. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Přidala 6981 příspěvků a 2 inzeráty. Má 34 přátel. Region Trenčín.
 ja si aspon myslim nesila som take. zatial... ale tiez sa mi to paci. mozno si niekedy do svojej polovice skrine take nasijem. moj by sa chytal asi za hlavu keby to videl u seba v skrini. emoticon emoticon emoticon
5. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 tak třeba by ,,přežil,, nějakou tmavou barvu bez kytiček bo takovejch motivů...třeba pruhovaná tmavě hnědá se světlejší emoticon ...
5. dub 2010 v 10:56  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mima1
Registrovala se 22. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Přidala 6981 příspěvků. Má 34 přátel. Region Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
mima1
Registrovala se 22. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Přidala 6981 příspěvků a 2 inzeráty. Má 34 přátel. Region Trenčín.
 no jeho asi boli hlava uz z toho vsetkeho co vyrabam a co chcem vyrobit a mat v dome. cize ramienka si necham asi na dlhe zimne vecery emoticon emoticon ale inak ako napad to je super.
5. dub 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 teď sem ukázala manžílkovi co mám v plánu vyrobit....po chvilce smíchu vážně řekl ať si to klidně vyrobim, že to nebude stejně vidět...chjo to je podpora emoticon
5. dub 2010 v 11:05  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mima1
fotoportrét
fotoportrét
mima1
 to potesi. ale ja si aj tak vzdy vyrobim to co chcem a mam to. teda zatial to mam u seba v byte ale tak oni tí chlapy su asi vsetci rovnaky. pozru urobia tie divne oci nato emoticon a nechapu.
5. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 ccc však já mu ukážu že nejsem tak nešikovná jak si mysli--aspoň doufám emoticon emoticon emoticon
5. dub 2010 v 11:12  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mima1
fotoportrét
fotoportrét
mima1
 myslim ze toto neni take zlozite. to zvladnes. ked usijes hod sem pozriem si. emoticon vyrabas aj nieco ci len na toto sa chystas?
5. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 já teprve začínám takže tohle bude má první práce-pokud nepočítám šmirglování a natírání starých židli a stolu emoticon ...vždycky koukám na práce jiných a strašně se mi líbí-jen jsem zatím neměla odvahu něco zkusit emoticon
5. dub 2010 v 11:22  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mima1
fotoportrét
fotoportrét
mima1
 a tak tuto je to mala investicia. ked pokazis tak pokazis len latku. alebo to vyskusaj najskor z dakej co mas doma odpadovu. ja som chcela vyskusat namalovat jednu skrinku s akrylovou farbou a natriet krakelovacim lakom aby to bolo take popraskane ako keby no zatial mi nevysiel cas kedze uz zacala jar a vytiahlo nas to na stavbu. mozno neskor. inak vyrabam len vzeliake potvorive ozdoby na velku noc a vianoce a ine sviatky
5. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Prijde mi, ze podle tohodle navodu to nebude hezke, byly by na latce videt faldy. Take se nektera raminka smerem nahoru rozsiruji, s tim obdelnikovy strih nepocita. Uz jsem to taky zkousela, ale nedosila, muj strih se zase nesesel s hackem raminka emoticon Ted bych uz vzala raminko, polozila na latku, s dostatecnou rezervou - ty 2 cm na vsechny strany by mohly stacit - obkreslila kolem dokola. Vystrihla bych strih 0,5 cm od nakreslene linky a pak po te lince zacala sit smerem od hacku a skoncila bych na protejsim rameni, nez se stoupa po raminku opet k hacku z druhe strany. Otocit strih, navleknout na raminko, vycpat (klidne si pomoz vareckou, dobre pechuj, at neleze raminko ke kraji) a matracovym stehem dosit k hacku..
5. dub 2010 v 11:51  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mima1
fotoportrét
fotoportrét
mima1
 ene a ked zosijes celu tu latku a budes chciet navliect na ramienko ten hacik tam bude zavadzat nie... emoticon ako to prevlecies? ja som to len tak laicky dala navod ze mozno by sa to takto dalo. ale myslim ze ak je to na stroji zosite tak by nebolo vydiet faldy. teda moc tomu slovu faldy nerozumiem emoticon emoticon ale mozno myslis take hrbolceky?
5. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mima1
fotoportrét
fotoportrét
mima1
 asi idem vytiahnut stroj a skusim to lebo mi to neda. inak ja mam vsetky vesiaky rovnake su uzke a nikde sa nerozsiruju ale je pravda ze este su aj take.
5. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mima1
fotoportrét
fotoportrét
mima1
 pardon vydiet malo byt vidiet emoticon
5. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Viz co jsem psala vyse, je to tam napsane (skoncila bych na protejsim rameni, nez se stoupa po raminku opet k hacku z druhe strany). Dosit rucne nebo na stroji, ale az vycpane.
5. dub 2010 ve 12:21  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annaola (38 r.)
Registrovala se 1. března 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 49 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Dublin, Irsko.
  • Stavím dům
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
annaola (38 r.)
Registrovala se 1. března 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 49 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Dublin, Irsko.
  • Stavím dům
    Slovensko
 Ahojte, mozem sa k vam pridat? Som tiez taky domaci kutil, rada sijem , malujem , a tak pod.
Spominali ste tu ramienka na oblecenie, - tak ja ich robievam pre babatka kamaratiek, supravicku cna oblecenie plus vesiak s vysitym menom pekne farebne zladene .
5. dub 2010 ve 13:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mima1
fotoportrét
fotoportrét
mima1
 anna hod postup... emoticon pripadne foto
5. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 ene co je prosím tě ten matracovy steh? emoticon
5. dub 2010 v 15:09  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Kdyz neznas, pouzij jiny nebo si ho zkus vygooglit, popsat asi neumim, pouzivam ho na siti panenek. Ale je to jedno. Chces sit v ruce nebo na stroji?
5. dub 2010 v 17:38  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mima1
fotoportrét
fotoportrét
mima1
 blazexx kedze ti to ene nevysvetlila tak skus taky skryty steh ak poznas. mozno je to aj to iste len ona tomu dala iny nazov
5. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 budu šít v ruce-stroj nemám...já to nějak udělám-vyzkouším nanečisto a bude emoticon
5. dub 2010 ve 20:07  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aavanka
Registrovala se 4. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
aavanka
Registrovala se 4. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky.
 ahojky, jsem tu nová a tak bych chtěla hned na začátek poprosit o radu. Stavíme s přítelem baráček a zrovna přemýšlíme nad poštovní schránkou. U někoho tady v albu jsem viděla schránku - jen takový tubus, malovanou a s ručně napsaným příjmením. Hrozně by se mi líbilo mít na plůtku něco originálního, byl by to i dárek. Nemáte někdo nějaké zajímavé odkazy?

díky moc
9. lis 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kovanda
Registrovala se 12. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
kovanda
Registrovala se 12. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky.
 ahoj holky, zkuste mrknout na www.fotodekorace.cz, mají tam fajn věci, jsou vstřícní a když jim napíšete, ochotně poradí a pomůžou..koupila jsem si nějaké domů a vypadá to moc hezky..stačí už ji jen pověsit emoticon
12. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
llivi
Registrovala se 26. února 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
llivi
Registrovala se 26. února 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele.
 ahoj

skuste sa pozriet na www.vianocnapredajna.sk emoticon
27. lis 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor (30 r.)
160
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 40 příspěvků, 3 alba a 1 článek. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
  • Již bydlím v bytě
    Zlín-Malenovice
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor (30 r.)
160
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 40 příspěvků, 3 alba a 1 článek. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
  • Již bydlím v bytě
    Zlín-Malenovice
 Ahojky emoticon chvilku už brouzdám po netu a hledám způsob jak vytvořit takový potisk na polštáře....jako na fotce....nebo jestli by byl schopný mi jej někdo vytvořil....chtěla bych na něj vytisknout náš příběh,seznámení,žádosti o ruku a pak ze dne svatby....poradíte mi někdo? Moc děkuji....
20. zář 2011 v 15:32  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 @jeve
20. zář 2011 ve 20:31  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor (30 r.)
160
  • Již bydlím v bytě
    Zlín-Malenovice
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor (30 r.)
160
  • Již bydlím v bytě
    Zlín-Malenovice
 @ene já vím..já se jí ptala jak to udělat,ale neodpověděla mi ještě...no snad mi to poí nebo mi je udělá,že bych si jej zaplatila emoticon
21. zář 2011 v 16:40  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Je to sitotisk a na to je potreba zkusena ruka. Udelat jenom jednu sablonku na jedno pouziti je poradna fuska za patricny ranec..
21. zář 2011 v 17:58  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
geegee
Registrovala se 11. dubna 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 28 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ružomberok.
fotoportrét
fotoportrét
geegee
Registrovala se 11. dubna 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 28 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ružomberok.
 @petrajavor a co decoupage na textil? http://www.artmama.sk/servitkova-technika/vytlaceny-obrazok-foto-na-kancelarskom-papieri
3. lis 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumenice
Registrovala se 22. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
rumenice
Registrovala se 22. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
 Tak já se hodně inspiruji dekoračními prvky Orac Decor (http://www.mondoceramica.cz/produkty/dekoracni-prvky/44-orac-decor) nebo NMC, moc se mi to líbí, a kdo jezdíte do Čestlic nakupovat, tak v showroomu Mondo Ceramica je toho dost. emoticon
22. lis 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš