Interiérové dveře Komondoor, má někdo?

Ahoj, teď mi na fb vyskočila firma Komondoor a dělá moc hezké interiérové dveře, ale je to z nějakého EcoShponu, má někdo zkušenosti s firmou a dveřmi ??? Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkušenosti nemám. Navštívil jsem jejich showroom a dveře se mi moc líbí. Nevyrábí typovky. Vše na míru, základem je masiv.
Odpovědět
@2masoni no já jsem právě nenašla co je ten ecoshpon..na stránkách to mají nějak vysvětlené, ale mě to moc neřeklo :-D :-| a bude to asi ruské, Teplice jsou takové celé ruské :-D Ale jsou fakt krásné, jen se bojím cenové nabídky, jestli vůbec zkoušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaa32 Bělorusko. V TP jsem tedy moc Rusů nepotkal... Cena celkem v pohodě. cca 10.000,- za jedny dveře. Jádro je z masivu.
Odpovědět
@2masoni noo to je podobný :-D jak za které, mě se zrovna líbí kvůli barvě dražší dveře, ale uvidím, možná je zkusím oslovit o cenovou nabídku. Akorát nikde recenze, jen na jejich fb, na jejich stránkách =-) kdyby byli jedny cca 10tisíc, tak to máme my 100tisíc jen za dveře, plus doprava přes 200km , práce..to už asi celkově pohoda nebude :-|
Odpovědět
@2masoni už jsem konečně našla vysvětlení z čeho jsou ty dveře,musela jsem hledat na ruských a slovenských stránkách, je to vlastně "umělá dýha" - mají příznivou cenu, ale i nevýhody, které mě odrazují :-| takže do nich asi nejdu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@ivaa32 ahoj, můžeš mi prosím napsat ty nevýhody? Jejich dveře se mi moc líbí, i cena je super, ale nenašla jsem žádný bližší info. Moc díky :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@ivaa32 krásný večer, nebojte, budete překvapená
Odpovědět
@ivaa32 cca 7000,- celkem í s prací
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaa32: máme objednané, budou nám montovat cca za měsíc, pak dám vědět :)..
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaa32: my máme všechny dveře atyp 200 cm, celkem 6 kusů, dvoje 210 cm do stavebního pouzdra, všechny bezfalcové zavírání na magnet a vyšlo to na nějakých 80 tisíc...
Odpovědět
@kaatulka máme už jiné, taky doufám, že do měsíce taky budou, zatím čekám měsíc a půl
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@kaatulka můžu se zeptat, jak jste spokojení?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ptjj my jsme zatím spokojeni, vše drží jak má, pán si tam s tím hrál čtyři dny od rána do večera, všechno řezal a měřil až na místě, v jednom pokoji si tam vybalil pilu :-D ..takže to je opravdu na míru... Magnetické zámky jsou super a bezfalcové provedení vypadá elegantně, foto mám v albu ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@kaatulka a zkoumala jste, zda ten magnet je nejak lety provereny? Mame od nich ted nabidku na stole a vypada to celkem slibne. Pani rikala,ze v tech dverich je nejake drevo na zpevneni. Jak jste spokojena s kvalitou. (Dennodenni otevirani) a jak dlouho jim trvalo je dodat?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, nějaké nové recenze dveří? Moc se mi líbí. Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?