Posuvné dveře - bezobložkové pouzdro

Dobrý den, máte někdo, prosím, posuvné dveře do pouzdra bez obložek jen s dojezdem ke zdi? Líbily by se mi skleněné nebo jen jednoduchý bílý panel viz foto (je to z katalogu Vekry). Hledám výrobce pouzdra nebo systém který to takto umí. Pán z Vekry bude po telefonátu naceňovat, ale říkal, že jen pouzdro asi 30tis🙄. Máme je v plánu dvoje. Díky za reakce a tipy.
Odpovědět
Opravdu nikdo nemáte? Našla jsem třeba SCRIGNO essential, ale nebráním se ani jiné značce, případně dobrému nápadu,jak na to. U nějakého jsem viděla tu dorazovou část,co dle obrázku vypadala jako dřevěná laťka. Máte někdo? Šlo by to sundat? Fakt nedám jen za pouzdro 30tis. 😮
Odpovědět
@zinzin no mám obavy, že dáte. Bezobložkové pouzdro na posuvky je prostě drahé.
Odpovědět
@zinzin mame od vyrobce twin, ptz mame takouvou velikost, ktera se standardne nedela. Jinak pokud bych potrebovala mensi pruchod, tak bych sla do Japu. Tam me ty ceny neprisli tak hrozne... Kam chces ty dvere dat? Oni jsou sice krasne, ale moc prakticke to neni...
Odpovědět
@kekita chtěla jsem je na oddělení zádveří a další na příležitostné oddělení předsíně od obyvákokuchyně. Jsou v podstatě při procházení od vstupních dveří za sebou. Podobně jako na obrázku, jen chodba jde středem domu a ústí do obýváku. Líbilo by se mi to ,když to bude otevřené,bez těch camprdlíků na zdi,které jsou vždycky pokud je klasická zárubeň nebo obložka.Sklěnene, aby nebylo v zádveří tma, není tam okno. Mohla bych tě poprosit o fotku?klidně do zprávy. Díky
Odpovědět
my chceme od Sapeli. Bezobložkové, pojezd na takov "tyči"..no a ještě ke všemu povrch SapGlass... 😞 A zatím netuším, kolik to bude stát, ale myslím, že 30 tisíc určitě. Kdyby víc, asi bych byla naštvaná, ale mín to nebude, to je jisté....
Odpovědět
@myfairlady nemáš, prosím, fotku,jak to vypadá?na tyči? pak asi ne do pouzdra nebo ano? Moc se mi nepodařilo u Sapeli najít fotky skleněných posuvné do pouzdra.Díky
Odpovědět
@zinzin jako oddeleni chodby od obyvaku bych to dala, ale s tim zadverim bych si to rozmyslela-neprijde mi to, ze je to moc prakticke... Jinak posilam foto, jak ty dvere vypadaji u nas.
Odpovědět
@kekita díky moc za foto, mohla bych ještě moc poprosit o foto pouzdra na 2.straně ( k čemu ty dveře dovirají)? A ,prosím, v čem jsou dveře nepraktické? Špatná manipulace? hlučnost při zavírání? ....dokud je člověk nemá, asi ho spousta věcí nenapadne.Díky moc.
Odpovědět
@zinzin predne bych rekla, ze proste sklene dvere nikdy nebudou tak tesnit, jak klasicke drevene a posuvne uz vubec. Pak to zavirani je proste hlucnejsi-jako zadna hruza, ale potichu je proste nezavres jak klasiku a je to min pohodlne na pouzivani. A za treti k nim mam proste respekt.... porad mam pocit, ze kdyz s nimi bouchnu, ze se rozsypou :-D V patre mame treba dyhove a v nich vsazene sklo a kolikrat jsem do nich "strcila" vic, nez bych chtela a prislo me to lepsi, nez kdyz to udelam dole. Posilam foto druhe strany, ale asi te nepotesim, ptz ani po cca 3-4 letech to nemame doresene s firmou, co nam to instalovala. Po instalaci nam nechala listicku, ze az budeme malovat, tak jsi ji tam mame dat. Melo to ale maly hacek-lista tam vubec nesedi a kdyz jsem to resila s vyrobcem, tak ten me rekl, ze nam nainstalovali blbe pouzdro, ze je to pozdro na drevene dvere-ne na sklenene ]-( V te dobe jsem myslela, ze me klepne, dneska uz to neresim...
Odpovědět
@kekita Díky za info i fotku, ta záměna pouzdra moc nepotěší, to chápu 🙄.Taky bych byla asi nejdřív na mrtvici ....ale ve finále, když už to nejde změnit, si stejně řekneme, že když nejde o život .......😍
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?