Je pračka na balkoně dobrej nápad?

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, budeme rekonstruovat panelový 3+1/L. Lodžie je po celé délce obýváku+ kuchyně se vstupem z obýváku. tchána napadlo, že by se dala dát pračka právě na zasklenou lodžii, úplně dozadu, do rohu v úrovni kuchyně. prý by šlo provrtat otvor v panelu na trubky, kabely, hadice, po délce jídelny až ke kuchyni prizdít 6cm itong, za který by se vše schovalo a vodu a odpad stáhnout do kuchyně. nápad je to super, protože by se nám tím hodně zvětšila koupelna, ale nevím, moc se mi to nezdá reálné? co vy na to?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
já taky |-|
Odpovědět
tak ta pracka dobry napad marek
Odpovědět
Ty jo, taky jsme si koupili pračku s nízkou hlučností a ejhle, stejně jako jakýkoliv jiný spotřebič (myčka taktéž) po pár měsících už nebyl málo hlučný, ale celkem kvalitně hlučný :-N a to už jsem slyšela už od dost lidí. Takže pračka za 10.000,- opravdu málo hlučná nevydrží dlouho :-N Pak už těžko říct, jestli sousedy víc ruší, když je pračka třeba v jádru, nebo si skáče na balkoně. =-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
mě se ta pračka na balkoně zdá jako dobrej nápad, ted jde o tu technickou stránku...ale v itálii to v baráku naproti nám měli úplně běžně téměř všechny byty, jasný že tam je úplně jiný počasí a podmínky, ale asi je to super, nepřekáží ti doma akorát bych se bála jak už tu někdo psal vytahovat prádlo v zimě v mrazu třeba a tak
Odpovědět
mne sa zda ze pracka na blakone je trosku odveci napad...ved ju chyti hrdza, vonku je vlhko a nikdy nevies co sa moze stat...mne to pripada hodne hlupe...pardon za vyraz ale ja by som do toho urcite nesla...
Odpovědět
Profilova fotka
emmi... predpokladám, že je reč o zasklennom balkóne ;-) Zvláštny nápad, ale musíš tam mať prívod i odvod vody =-) a samozrejme pevný balkón, nie nejaký prehnitý 30 ročný s mraveniskom :-p
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?