Menu Forum

Mate taky takovy nervy z rekonstrukce a zarizovani?

3. lis 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ducik
4
Registrovala se 2. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 839 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ducik
4
Registrovala se 2. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 839 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 server3> ono ne kazdy, kdo potrebuje postavit nebo zrekonstruovat bydleni, je remeslnik jako ty, stavi i lidi, kteri ty profese proste neovladaji, pak rada, ze nejlepsi je udelat si vsechno sam, je dost na prd emoticon
23. dub 2010 v 11:57  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chimny
7
Registrovala se 28. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 93 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha - západ.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
chimny
7
Registrovala se 28. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 93 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha - západ.
  • Již bydlím v domě
 Ahoj holky, co obnovit téma?Určitě se najde někdo kdo se nervuje?emoticon
7. čer 2011 ve 14:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 @chimny Ahoj, musím říct, že už od prosince bydlíme a co se týče nervů a stresů - čekala jsem to horší.
Bylo pár chvil, kdy jsem měla tlak snad 200 a dostat se mi ten či onen dělník pod ruku, asi ho umlátím lopatou, ale všechny "zádrhely" jsme nakonec vyřešili naprosto bravurně a k naší plné spokojenosti.
Dneska už se těm největším kiksům můžeme i zasmát.
7. čer 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chimny
7
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
chimny
7
  • Již bydlím v domě
 @duckie No tak to doufám, že nám to takhle bude připadat taky. A snad hodně brzo. Teď řešíme okna a pokud to nedopadne tak jak má tak asi budu lopatku taky muset použítemoticon
8. čer 2011 v 11:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @chimny Okna byly v pohodě...celkově byl vlastně problém s pokrývačema a pak už jen detaily v podobě dlouhýho čekání na vyjádření od inženýra ze Zelená úsporám, jak musí být tlustá vata na zateplení a takový ty "detaily", co pak budou ovlivňovat celej život.
8. čer 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1287 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1287 příspěvků. Má 67 přátel.
 Dokáže mi, prosím, někdo z Vás aspoň přibližně říct, kolik může stát vypracování projektu a statistický výpočet od autorizovaného inženýra pro potřeby stavebního povolení?
Jedná se mi o to, že jsme koupili byt s tímto půdorysem - http://imageshack.us/photo/my-images/402/pdorysbytu.jpg/ a chtěli bychom tam udělat menší změnu - mezi obývák a kuchyni probourat dveře (zásuvné do pouzdra) a o chodbičku do kuchyně zvětšit koupelnu..
Nejedná se o nijak zvlášť velké zásahy, stěna mezi kuchyní a obývákem snad ani není nosná (nevím, jak se to zjistí, ale je to tenká, tuším 12 cm příčka), ale jedná se o změnu dispozice a na to už je prý potřeba stavební povolení.
10. čer 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
4
Registrovala se 3. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 118 příspěvků. Má 85 přátel.
  • Zařizuji byt
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
4
Registrovala se 3. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 118 příspěvků. Má 85 přátel.
  • Zařizuji byt
    Region Znojmo
 Potřebovala bych poradit jakou směs koupit, abychom mohli vydláždit kousek 60x40 cm místo staré špajzky. Je tam staré lino, tak to strhneme, a co dál? Nějak vyčistit, nebo na to hned dát dlaždice?
20. čer 2011 v 10:54  •  zařizuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spimira
Registrovala se 21. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 17 příspěvků. Region Karviná.
  • Přestavuji byt
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
spimira
Registrovala se 21. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 17 příspěvků. Region Karviná.
  • Přestavuji byt
    Region Karviná
 @raffaelo Taky zorvna děláme rekonstrukci bytu emoticon Máš moc hezky dispozičně řešený byt, líbí se mi emoticon My jsme taky řešili obklady,ale do kuchyně na zeď, myslím, že to musíš určitě vyčistit, odstaranit zbytky lepidel apd.,pak by bylo dobré podívat se, zda máte ten kousek v rovině a nemáte tem nějaké díry apd., změřit vodováhou, pokud ne používá se tzv. nivelační stěrka (hmota), ale měl by ti to asi udělat někdo, kdo už s tím pracoval, protože se to natahuje a chce to trochu šikovnosti,ale podle fotek jsem se dívala,že to zase není takový velký kus,tak by jste to možná zvládli i svépomocí.Pokud to máte rovné a čisté, tak se používá lepidlo na kachličky, kupovala jsem to ve stavebninách. Mě dělal kachličky taťka, je zedník, takže jsem s tím neměla moc starostí, jen mi řekl co mám koupit. Můžu se ho zeptat, co se dává na dlažbu a pak ti třeba písnu do IP jestli chceš emoticon ale možná to bude to samé.
Jinak jen by mě zajímalo, jak to že jsme měli tak zaplísněnou špajzu ? emoticon To je panelákový byt že ? Jste zateplení ? My totiž utekli z nezatepleného paneláku s plastovýma oknama, do zatepleného, protože, se nám dělala podobná mňamka v kuchyni emoticon emoticon a v rozích pokojů, takže jsem šťasná, že se stěhujem emoticon
20. čer 2011 v 11:20  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
4
  • Zařizuji byt
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
4
  • Zařizuji byt
    Region Znojmo
 @spimira To by jsi byla moc hodná, kdyby jsi se zeptala. Až strháme lino a odstraníme lepidlo, tak zjistí, jestli to je rovné, nebo ne, ale doufám, že to rovné bude, takže bude stačit dát jen dlažbu emoticon ale určitě se tatky zeptej a pak mi dej vědět do IP. emoticon
Zatím nevíme jak to, že ta špajz byla tolik zaplísněná, ono se tam teď půl roku nebydlelo, tak se ani nevětralo, a jestli se tam vlhkostí udělala plíseň, nebo tam zateklo někudy.. zatím vůbec netuším. Ale přítel říkal, že se jim také plíseň ve špajzu dělala, a to nemají plastová okna ani zateplený barák.
Tady plastová okna jsou, zatepleno zatím ne, to se plánuje udělat letos. Tak se necháme překvapit, ale tu starou špajz tam dávat nebudeme, takže tam bude volný prostor, tak by se už plíseň dělat nemusela. Uvidíme, jak to bude vypadat dneska, vystříkali jsme to včera Savem emoticon
20. čer 2011 v 11:36  •  zařizuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylviiik
38
Registrovala se 3. června 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 38 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
sylviiik
38
Registrovala se 3. června 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 38 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel. Region Vyškov.
 Hlásím se do klubu. Rekonstruujeme byt, financovaný to máme z hypotečního úvěru, takže vše, co chceme proplatit, musí udělat firma. Vybírali jsem asi z šesti firem a zřejmě špatně emoticon Pracovat začali se zpožděním, pak tam v týdnu, kdy byly státní svátky nepřišli vůbec.
Dnes mi manžel volal, že přijede později, protože musí koupit igelit a zakrýt nová okna, protože umělci začali dělat omítky okolo a nezakryli nic emoticon Máme jediný štěstí, že máme dobrou smlouvu, kterou nám sestavil právník a pokud nedodrží termíny, budou platit penále + záruka atd. Ale teď se zase bojíme, aby to neodflákli, prptože jsou ve skluzu. Chci najmout stavební dozor, aby je aspoň trochu pohlídal, protože my tomu bohužel ani jeden moc nerozumíme... Tak snad někoho takhle narychlo splašíme.
13. črc 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
31. srp 2011 v 15:34 • pett69
fotoportrét
fotoportrét
robin53
Registroval se 28. března 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 21 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
robin53
Registroval se 28. března 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 21 příspěvků.
 emoticon
3. lis 2015 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robin53
fotoportrét
fotoportrét
robin53
 emoticon
3. lis 2015 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robin53
fotoportrét
fotoportrét
robin53
 emoticon
fotoportrét
fotoportrét
robin53
fotoportrét
fotoportrét
robin53
 emoticon
fotoportrét
fotoportrét
robin53
fotoportrét
fotoportrét
robin53
 emoticon
Jdi na stranu:   Zruš